iki erkeğin dans etmesi

iki erkeğin öpüşmesi kadar tutkulu, iki erkeğin sevişmesi kadar yoğun bulamayanlar olacaktır elbet ama yine de birlikte yapılabilecekler listesinde devrim niteliğinde bir yakınlaşma olduğu kesin. müziğin iç gıcıklayıcı fonu etrafında konuşlanmış iki tutkulu silahşörün birbirini öldürmeden önce meleklikten kurtulma adına kanat kırışlarıdır. düşünsenize birbirine sarılarak bir olmaya çalışırken yok olan iki ruhun kötü olabileceğini! çok sarhoşum, bilemiyorum.
-hangimiz belden tutacak?

-ilk sen, sonra ben.

-hee ap olmak gibi yani.

-salak.

allah'ım ne iğrenç bi romantiğim. ivet bu olay benim hayalim ama bu kadar hayal edebiliyorum yani.
halk oyunlarında, özellikle kılıç kalkan ekiplerinde, olabilecek olağan durum.
bahsedilen şöyle bir olaysa benim de hep arzuladığım, imrendiğim, içimde ukde kalandır.

http://ayisozluk.com/lnk/endotw *
beklentiler/aslında olan.

http://ayisozluk.com/lnk/aeb999

üzgünüm beyler.
birgün olursa şu şarkıyla olmasını hayal ettiğim olaydır.
en güzellerinden bir tanesi için:

https://www.youtube.com/watch?v=rq11mwgbree

ayrıca bir ingiliz olsam ve bir lgbti aktivisti olsam kesinlikle şu dansı uyarlardım:

https://www.youtube.com/watch?v=_jnjzjkjnbo * :dher şeye evet diyebilirim. tamam yani bildiğiniz her şey olabilir ama dans konusunda kesinlikle iki erkeği romantik dans ederken düşünemiyorum ben. bana hiç çekici gelmiyor bu durum. her şeye evet diyebilirim ama dansa hayır asla mümkünatı yok. bir kere estetik değil. dans dediğin şey estetik bir olay. yani kucaklaşabiliriz, öpüşebiliriz, sevişebiliriz... ama dans edemeyiz. yani benle olmaz o iş. hiç yapmadığım hiç de yapmayacağım tek eşcinsel aktivitedir. bir kere iki erkeği tango yaparken düşünemiyorum. tango bir kadın ve bir erkeğin birlikte olabileceği en nadide anlardan biridir. vals ona keza... çaça, rumba, lambada... yok abi yok yani mümkün değil. haa oryantal olabilir bak. tekli olduğu için. ama diğerler ı ıh. yanından bile geçmem.
türlü türlü dans var tabii. içine biraz biraz akrobasi, biraz dövüş, bolca da erotizm serpiştirdiğinizde dünyanın en güzel şeyine dönüşebiliyor.


tango iki erkeğin dans etmesiyle başlayan queer bir dans. tangoda dansı erkek yönlendirir. iki erkek tango yapınca ortaya çok daha güzel şeyler çıkıyor. sanki dans etmiyorlar da savaşıyorlar gibi.
aayyyyhhh gelmeyin üstüme. gelgitlerim var benim. muayyen zamanımdayım. yok öyle bişey dedik tamam bitti. seven sevsin, dans etmek isteyen de etsin. alla alla yaa. hayret bişey. sanki biz sevmiyoz diye erkeklerin dans etmesine yasak mı geldi. nedir yani bu tepki? herkes her şeyi sevmek zorunda mı? üstüme gelme inanamam. beni ben gibi sevmediğini bilirim...