lgbti bireyleri için giyim tarzı önerileri

(gayler için) bahar aylarında özellikle şık bir ceket hoştur. kapişonlu ceketler de ayrı bir hava katar. bol cepli işçi pantolonları ya da dar kot pantolonla bir stil yapılabilir. gömlek dar kesim seçilmeli ama tşört tercihiniz ise fazla dar olmayan geniş 0 yakalılar tercih edilebilir.
30+ ibnelerden bir ricam var;lütfen ultra skinny pantolon giymeyin.bırakın onu ergen ibneler giysin onlara da yakışmıyor ama size hiç gitmiyor.kalın baldırınız fil bacağı gibi görünüyor.hem yaşlı başlı insanlarsınız ayıp oluyor.ne hakkınız var gözlerimizi kanatmaya ?
gay gibi yap ne yaparsan. en iyisini yap sen ne yaparsan.
loafer ayakkabı üstüne klasik tarzda dikilmiş paçaları kıvrık chino şort, şort üstünde ince bir kemer, üstünüze de küçük dar yakalı kolları kıvrılmış bir gömlek ile başınıza da modern bir fötr şapka kombini yapın gelin sonra oturup sizinle bomontide bir kahve içelim. kıps.
lgbt modası gay'in kendine yakışanı giymesidir.
çok çok aşırı gizliyseniz seks mekanına giderken ya da gay bara asla gitmeyen bir tablo çizecekseniz yüzünüzü örtecek bir şal seçimi puan kazandırır. ayıysanız kıl temalı göğüs dekoltesi sağlayacak gömlekler kurtarıcı parçalardır. bacak kılları alınıyor ve spor salonlarında göt büyütülüyorsa ön plana çıkaracak mini şortlar tercih edilmeli. koli kesmeye gidilecekse kolay çıkarılacak/parçalanacak az ve öz kıyafet seçimi mantıklıdır.
hımm. şey herkesin tarzı kendine dedirten başlıktır. ama söyle bir gerçek var ki birçok lgbti birey de çok kötü giyiniyor be. hani gaysin falan ok de gidip jinekolog hekim oya toksöz'ün asistanı ilhan gibi giyinip bir de çok güzel olduğunu zanneden tipler var. allah korusun.
her bireyle aynı olan giyim tarzıdır. lgbti birey olmak giyim tarzına nasıl yansıyabilir bilmiyorum. hoşunuza gideni giyin işte. ha dar pantolon giymeyin çünkü iğrenç gözüküyor. taş gibi bir erkek olsun, dar pantolon giyince bacakları iğrenç gözüküyor.