enseye şaplak göte parmak

henüz tanıştığınız birinin gereksiz ve yersiz bir o kadar da zamansız davranışlarını anlatan bir söz kalıbı. bazen de daha önceden tanıdığınız kişinin samimiyet olayını abartmasıdır.
çok fazla samimi olmanın getirdiği doğal sonuçtur ama eninde sonunda çok muhabbet tez ayrılık getirir.
enseye şaplak topluluk içinde yapılan sulu bir harekettir, göte parmak toplum içinde yapılırsa taciz, kapalı kapılar arkasında yapılırsa zevk veren bir harekettir. ama yine de var mı göte şaplak gibisi.
samimiyetin en üst noktası denebilir, aşırılığı ifade etmek manasında söylenir. bu safhaya gelmiş bir ilişkide ciddi bir şeyler konuşmak pek mümkün değildir. zira bu tür fantezilerin adamı bir süre sonra soft sevişmeden zevk almayan biri haline gelebilir. <br> <br>(bkz: laubalilik)
sonuçları fitil fitil burnundan getirmek olabilecek sığ bir davranıştır. sonuçlarını düşünmeden yaşamnın getirdiği kısır döngüyü ifade eder. alelade insanlara bile böyle davranırsanız ardından hep üzülen siz olursunuz.
eğer ayda iseniz hareketin orjinalini çıkartmakta zorlanacağınız aksiyonlardan biridir
her türlü ikili ilişkinin cıvıklaşması durumunu anlatır ki, genelde arkadaşlar arasında sıkça raslanan kankalık durumudur.
seviyesizlik belirten ilişki ölçüsü.
söz konusu duruma ilişki içerisinde gelinirse, aşkın kafasına tek kurşun sıkıp öldürmek bundan daha acısız bir sona sebep olacaktır. samimiyetin ölçüsünü kaçırmak olarak da tamamlanabilir.
"alo hocam, iyi geceler* biz şimdi ders çalışıyoruz da. hehe evet. yetişmeyecek gibi konular. evet hıhı. sınavı diyoruz haftaya mı yapsak?" yüksek lisans hocamla yaptığım bu konuşma= enseye şeplak göte parmak.* *
arkadaşlığın bokunu çıkaran gereksiz durum. iş hayatına yansıması durumu daha da berbat hale getirebilir. yöneticilerin altında çalışanlarla ayarı koruyamaması sonucu oluşan durum can sıkar, parmak da tokat da göte gider.
ayy en sevmediğim insan türü. bunları toplayıp sabun kampına kapatmak lazım. malum ekonomik krizdeyiz sabun lazım.