iki kelimesinden biri ay ayol olan kadınsı pasif eşcinsel erkek

tavri ve kelimeleri kimseyi ilgilendirmeyen kisidir. insanlari kaliplara sokmaya calismaktansa oldugu gibi kabullenmek gerekir ya da kabul etmekte zorlaniliyorsa en azindan saygi duymak. herkesi kafamizda yarattigimiz mukemmel modele koyamayiz zannimca,hayati icinden geldigi gibi yasamak gerek cunku. onun da herkes gibi kendi gokkusaginda bir rengi var sonucta.
allam ya size ne ayol isteyen istediği gibi yaşar lo. vey lo bir içinizdeki nefreti öldürün artık. belki başlık şaka amaçlı açılmış olabilir ama hiç komik değil, ha şayet gerçekse ben ölü taklidi yapıyorum abisi, biterse haber verin.
toplumun avukatlığını yapmaya soyunmuş ikiyüzlü eşcinsel tayfanın en büyük sorunlarından biri. onları bu rahatsızlık duyduğu eşcinsellerle zorla seks yaptıracaksın, hiçbir şeyi kalmayacak.
ay bu benim ayol.kızım sana ne istediğim kelimeyi,istediğim dili kullanırım.ay gahbeye bakarmısın gidinin yosması.o varoş bu iğrenç şu kadınsı hay sizin ayrımcı dilinizi at siksin.akşam akşam sinirlendim rahmim gerildi ayol.

(bkz: troll gazına gelmek)
hiç kimse bir davranışın kendisine yakışıp yakışmadığını kimseye sormayacağı için sorun teşkil etmeyecek kişilerdir.
homofobik heteroseksüellerin ekseriyetle homoseksüel çıkması gibi gizli ay ayol'cularda ayolfobi mi başladı diye düşündüren bir başlıktır.
bayansı hahaha...

feminen eşcinsel erkekler vardır!
onu bırak, feminen heteroseksüel erkekler de vardır.
çeşitlilik çok güzeldir ve her renk saygı duyulmayı hak eder.

ha çekici mi? bana hitap etmiyor. itici de değil kesinlikle ama. rahatsızlık vermiyor.
beni tarif eden başlık. şu an dudaklarımı büzüp öne doğru iterek bir yandan gerdan kırıyor bir yandan da ayna karşısında kırım kırım kırılan vaziyette kendi kendime ayol diyorum.

(bkz: benim ayolum kendime kime ne bundan)
(bkz: zırıl zırılım adeta bir piremsesim)
(bkz: sarhoşum başımla dönüyorum göbeğime şarkılar söylüyorum)
yukarıda birçok defa çok güzel açıklanmış ama yine de söylemeden geçemedim: başkasının ağzından çıkan (ve size yönelik olmayan da) bir laf ne denli, niye sizi bu kadar rahatsız ediyor? anlamıyorum gerçekten... kendisini gerçek bir işsiz olarak gören benim bile bu kadar boş zamanım yok ki buna sarayım ki aslında ayol kelimesinden ben de pek hoşlanan birisi değilim ama ben kendi şahsım adına kullanmaktan hoşlanmıyorum. bana hitap etmiyor ama sırf bu yüzden kullanan herhangi bir insana da hele de ''varoş'' yapıştırmasını yapmak ne bileyim, herkesi robotlar gibi tekdüzeleştirmekten pek farklı bi yere çıkmıyor zannımca.

her insan kendi eylemlerinden, kendi ağzından çıkan laftan sorumludur diye düşünürüm. tabi ki karşınızdaki insanda veya toplumda hoşunuza gitmeyen ifadeler olabilir, keza benim de bulunmakta, ama bu demek değil ki herkes ''şunu yapsın, şöyle konuşsun'' bla bla... bırakın siz kendiniz olun, sadece kendiniz ile ilgilenin.
beni tarif etmişlerdir ayol.

bayansı erkeğim ne de olsa hatta bayansı bayanlıyım. benim de kafam karıştı.
kadınların iki lafından biri ayol mu ki ayol demek kadınsılık olsun.kadınlar bile bazı feminen eşcinseller kadar uçlarda yaşamıyor kadınlığını.cinsel yönelimlerini insanların gözüne sokmaktan keyif alanlar yapıyor genelde bunu.az da olsalar toplum içinde görünürlükleri fazla olduğu için bize zarar veriyorlar sağolsunlar.
bir salmadınız insanlar istediği gibi yaşasın davransın. siz böyle konuşurken hetero toplum ağzımıza sıçmış çok mu ?

cinsiyetle, cinsel yönelimin, feminenlik ve maskülenliğin ayrımını idrak edemeyen yazarlar yazmış yine.

kendi bencilliğinizde boğulursunuz umarım.
ikiye ayırıyorum (evet, kasten ve bilerek ayrımcılık yapıyorum...)
-gerçekten içinden gelerek yaşayan kişiler ve abartısız, olağan dışa vurumları,
-sadece dikkat çekmek, orada var oluşunu cümle aleme deklare etmek, kafa döndürmek için abartılı davranışın mecburi sonucu.
ikinci gruptan mümkün olduğunca uzak duruyorum, aynen " bana dokunmayan yılan bin yaşasın " mantığıyla aynı mekanda bile bulunmaktan kaçınıyorum.
yanlış anlaşılmasın; onun adına değil, kendi adıma rahatsızlık duyuyorum.ve rahatsızlık veren birine de saygı duyamıyorum.
bir bitmediniz diyeceğim artık. dönüp dolaşıp birkaç günde bir konu feminen geylere geliyor. hayır feminenlikten hoşlanmıyorsanız cinsel olarak, kimse zorla koynunuza sokmuyor. toplumun yalnızca kadın erkek ilişkisini zorladığı gerçeğini idrak edememek varsa o ayrı tabi. insan olarak hoşlanmıyorsanız da arkadaşınız olmaz, ilişkilenmezsiniz. bir de feminen geyin başına gözcü kesilmiş; sanırsın diğeri yalvarıyor benimle ol diye.
diğer anlamadığım mevzu da neden kadınsı olan şeylere bu nefret? bu nefreti hetero erkeklerin kadın nefretinden ayrı tutmuyorum. kadınsı davranışlar niye kötülükle, karaktersizlikle eşleştiriliyor? neden cinsiyet ifadelerine karakter biçiliyor. cinsiyet ifadesi olmaktan çıkıp niye her şeyin temsili kılınıyor, kötücül bir şekilde.
toplumda yalnızca feminen erkeğin gey olarak düşünülmesinden temsil edilememek boyutuyla rahatsızsanız çabalarsınız, -muhtemelen çabalamazsınız çünkü feminen geyler zaten yeterince dışlanıyor kadından nefret eden toplum tarafından, aynı belayı çekmek istemezsiniz-. bundan ayrı olarak umursadığınız şey toplumsa femineni de masküleni de toplumun parçası. sesi çok çıkana-çıkarılana göre hareket edecekseniz hetero evlilikler yapıp mevzuyu kapatalım, çileli hayat çekiyoruz deriz.