hayatında hiç gabile chat kullanmamış gay

alınından öpülesi poposuna şaplak atılasıca gaydir. var mıdır bilinmez ama büyük başarıdır kanımca,yani tamam namusludur, kuralları vardır, meraktan da olsa bir girip bakmışlığı vardır herhalde. yeme bizi, yedik onları biz olm.*

denizin soğuk sularından gelen edit: lan sözlükte ne çok kezban varmış, ya yeni öğrenmişler ya da aa bu ne la gibi mesajlar alıyorum. şaşırtınız beni sözlük. kendimi ırıspı gibi hissettirdiniz teşekkür ederim ya.*
şayet gay barlarda boy göstermemişse, dediklerinde doğruluk payı olabilecek kişidir ki kendimden biliyorum olması imkansız gibi görünsede olasıdır, olmuştur, şahsımda vuku bulmuştur. gabile chat kullandım, ama 8 yıllık bilinçli gay hayatımda belki 5 kere? 3 kere de gay bara gitmişliğim var. ayısözlük gibi görece küçük bir kitlede, hemen bir tane çıkmış olmasını baz alırsak, çok da imkansız olmayan bir durum. herşey kısaca arz-talep meselesi...
memleketin çok "gizli" meyvelerinden yememiş gaydır. o an buluştunuz mu buluştunuz yoksa bi daha karşınıza çıkmayacak elemanlar bulunur genelde... aslında ne güzeldir, sevgilisinden gizli kaçamak yapmak isteyen taş oğlanlar, karısını uyutup " acil p aranıyor" anonsu yapan yurdum evlileri falan... sorunsuzlardır da... işiniz bitince bi daha biyerde ayağınıza takılmazlar...

sayıları düşünüldüğü kadar da az olmayan gaylerdir. ya da bilmiyorum ben ve arkadaşlarım çok seviyeli gayler de olabiliriz. ama söylenildiği kadar eğlenceli bir ortamsa "aaaağğğhh salon gayi çizgimden kayıcam şimdi haaa"
gabile ne lan, romeo manjam grindr desen anladık da, gabile ne? sene 2012 yani litfen...
girdim ama kullanmadım. oyun diye bir başlık vardı orada, ama niyeyse en boş başlıktı orası. diğer yerler kaynıyor, bi sohbet bi sohbet. arada nickimden dolayımıdır nedir selam edenler ya da direk "a mı p mi" sorusuna geçenler oluyordu. selam edenler, ettikten sonra soruyorlardı onları, daha bi sabırlı yani, takdir ettim. * * *
varlığına neden bu kadar şaşırıldığını anlayamadığım gaydir. mesela ben gabilede hesabım olmasına ve insanlarla mesajlaşmama rağmen bu chat zımbırtısını hiç kullanmadım, gereğini de görmedim. ayrıca hiç gay bara da gitmedim. her gayin sizinle aynı özelliklere sahip olması gerektiği düşüncesinden bir uzaklaşın lütfen.
ben bu kadar senelik ibneyim, gabileye hiç üye olmadım, dolayısıyla orada chat de yapmadım, benim chat sayfalarım siberalem, hadigayri, hairyturks'tü . sanırım bu kategoriye giriyorum.
internet ortamından bihaber bir kişi ancak bunu söyleyebilir.
1- haberdar olmayanlar.
2- siteyi avam bulup burun kıvıranlar.**
3- gabiledekileri seviyesiz, nasohbet, sadece seks düşkünü vs. bulup kendisi de sohbet odalarında şikayet ettiği şekilde davranarak bunun devamını sağlayanlar.
4- kezbandır, korkuyordur, olabilir.
ben. devir mobil devri anacım. orada da 1 hafta sonra yeni biri çıkmamaya başlıyor gerçi.
değil gabile romeosu olmayanlar bile var bkz ben :( arayış içinde olmamaktan kaynaklı muhtemelen, biz bize yetiyoz be sözlük sohbet muhabbet işte :)
bir gün meraktan da olsa girip bakacak olan gaydir. ağzının payını seviyesizliği görerek alacak olandır . *
benim olduğum insan grubudur. hatta böyle bir site olduğunu burası sayesinde öğrendim.

ilk ismi gözüme çarptığında bir şeyin el sürçmesi sonucu yanlış yazılmış hali herhalde diye düşünmüştüm: bir şey, bir şey işte ama hangi şey? bir kere gidip baktım ama tasarımını bile hatırlamıyorum. ama başka sitelerde de hesabım yok zaten. (sildiğimden değil, zaten olmadı. yok yok bir tanesinde olmuştu. hatta bu nickle. ama gerçekten hatırlamıyorum.) başta cesaretsizlikten, sonra da meraksızlıktan. genelin kullandığını düşünüce manyaklık veya yalancılığın daniskası gibi gelebilir kulağa/göze. bu durumda kimse kimseye hesap vermek zorunda olmadığına göre, yalan söylemenin de lüzumu yok.

peki, yalancı değilsem... o zaman... bildiğin manyak oluyorum!!!
neden 'nayır, nolamaz' demiş herkes anlamadım. ayı sözlük'ten haberdar olana kadar eşcinsel temalı hiçbir yere üye olmamıştım hatta haberim yoktu varlıklarından. gerçi ben genel olarak msn, facebook vs kullanma aşamasına bile teğet geçmiştim belki oradan kaynaklanıyor olabilir benim durumum. interneti aktif kullanmama ve bol vakit geçirmeme rağmen başka insanlarla gerçek hayata taşımak üzere iletişime geçmeyi hiç düşünmemiştim.

ben koli kelimesinin anlamını burada öğrendim yahu. hatta kelimeyi ilk gördüğümde 'kutuyla ne alakası var ki şimdi' demiştim.
ondan sonra vay efendim ben neden yalnızım... dingil.
  • /
  • 2