gay buluşma parkında gezen çaycılar

benim her zaman birini bulmak için gittiğim parkta dolaşan çaycılardır. zaten park göt kadar bir yer. 5 dakikada bir ''abi çay ister misin?'' diye soruyorlar. ulan hava zaten 40 derece. bu havada kim çay içer ki? ama bu çaycıların bizi fişlediğini de düşünüyorum.
gizli gay olma ihtimali yüksek olan çaycılardır. "abi çay içer misin" diye sorduklarında "yok ben senin sahlebini içmek istiyorum" diye yanıt verilince işler değişebilir.
inanılmaz aydınlandığım başlıktır. çaycılardan öte, gay buluşma parkı gerçeğine alışması gerekiyor bünyemin.
çay var içersen, ben var seversen, yol var gidersen demek istiyordur.

acaba kendimi mi öldürsem yoksa çay mı içsem?*
bir, gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar kadar önemli değillerdir. canınız çay istediyle söyleyiverin bir tane, yok istemiyorsa görmezden gelin olsun bitsin. dert etmeyin böyle saçmalıkları kendinize.
aslında ulvi bir görev için orada bulunan çaycılar yeteri kadar anlaşılmamış. amaç kesişen iki bireyden centilmen olanın çay ısmarlamasıyla atılacak ilk adım ve sonrasındaki güzel süreç için ortam ısıtma gibi algılanmalı. " -buzzz gibii soğğyyuukk su'dan içeeğğnn" nidası yerine; sıcacık bir tonda "- vereyim mi abime bir tavşan kanı?" her zaman tercih sebebi sayılacak ortam yumuşayacaktır. derhal bu yanlış anlaşılma giderilmeli; başlık: gay buluşma parkında gezen "çöpçatan" çaycılar. olarak düzeltilmeli. xalo, çay severler derneğinden bildirdi.