zamansız ereksiyon

en umulmadık ve saçma anlarda penisin size yamuk yapma halidir. otobüste, metroda, sınav sırasında hatta aile yanında bile gereksiz bir havalanma anı yaşayabilirsiniz. bonusu rezil olma durumudur. *
penisin kendi iradesinin olduğunu düşünmeme neden olan durumdur.
işte bu yüzdendir ki yanımda hep postacı çantası şeklinde çantalar taşıyorum. erekte mi oldunuz? pipiniz istenmeyen durumda harekete mi geçti? postacı çantası ile örtün gitsin!
erekte olmak hiç bu kadar tatlı olmamıştı.
(bkz: kamyon devirme) gece yatarken farkında olmadan
yerçekiminin işe yaramadığı zamandır.
ilkokul 6. sınıfta almanca dersinde tam hocanın tahtaya kaldıracağı tuttuğu zaman başıma gelmiş olay. neyse ki önde oturuyordum oturduğum yerden neredeyse ayağa kalkmadan bir hışımla tahtaya yapıştım ve yazmaya başladım. o heyecanla da tabii gidiverdi. soruyu bile hatırlıyorum lan uyumak fiilini çekmiştim schlafen falandı.
uyarıcı bir görsele maruz kalmanın yarattığı azap şekli.

ivedilikle irdelenmesi gereken ereksiyon değil, bunla başetme şekilleridir. toplum içinde maruz kalma durumlarında bir köşeye oturup geçene kadar beklemeli yahut saldım çayıra mevlam gayıra şeklinde iplemeden yoluna devam etmelidir. kalkmışım imanı olmadığına göre, iman işleriyle fazla dalaşmamalı he.
lisedeyken hocaların sürprizleri olarak ani tahtaya kaldırma durumunda 7-10 saniye gibi bir sürede ehlileştirmek gibi bir özel yeteneğim vardı.yeteneğin etkin olmadığı durumlar için başka bir çözüm yolu olarak kız düşünmek ereksiyonumu azaltırdı.
ortaokul ve lisedeyken matematik dersine çalışırken başıma sürekli gelen hadise. anlamadım hiç bir zaman. insanın matematik çalışırken siki kalkar mı lan durduk yere? oluyordu işte. sonra noldu bilmiyorum. matematikle ilgili bir işim gücüm olmadığı için. belki de hala oluyordur. açıköğretim matematik kitabı var kardeşimin, bi açıp deneyeyim bakim bi gün.
evli gay arkadaşımın cebinde taşıdığı ve tamamen bitkisel oldugunu iddia ettiği bir tozu, balla karıştırarak yedigimde başıma gelen durum.
gun boyu en ufak bir tahrikte harekete hazir halde dolasmak zorunda kaldim.
çapraz çantayla dışarı çıktığım için üstesinden gelebildiğim problemdir.