zamansız ereksiyon

en umulmadık ve saçma anlarda penisin size yamuk yapma halidir. otobüste, metroda, sınav sırasında hatta aile yanında bile gereksiz bir havalanma anı yaşayabilirsiniz. bonusu rezil olma durumudur. *
penisin kendi iradesinin olduğunu düşünmeme neden olan durumdur.
işte bu yüzdendir ki yanımda hep postacı çantası şeklinde çantalar taşıyorum. erekte mi oldunuz? pipiniz istenmeyen durumda harekete mi geçti? postacı çantası ile örtün gitsin!
erekte olmak hiç bu kadar tatlı olmamıştı.
(bkz: kamyon devirme) gece yatarken farkında olmadan
yerçekiminin işe yaramadığı zamandır.
ilkokul 6. sınıfta almanca dersinde tam hocanın tahtaya kaldıracağı tuttuğu zaman başıma gelmiş olay. neyse ki önde oturuyordum oturduğum yerden neredeyse ayağa kalkmadan bir hışımla tahtaya yapıştım ve yazmaya başladım. o heyecanla da tabii gidiverdi. soruyu bile hatırlıyorum lan uyumak fiilini çekmiştim schlafen falandı.
uyarıcı bir görsele maruz kalmanın yarattığı azap şekli.

ivedilikle irdelenmesi gereken ereksiyon değil, bunla başetme şekilleridir. toplum içinde maruz kalma durumlarında bir köşeye oturup geçene kadar beklemeli yahut saldım çayıra mevlam gayıra şeklinde iplemeden yoluna devam etmelidir. kalkmışım imanı olmadığına göre, iman işleriyle fazla dalaşmamalı he.
keşke penis kan pompalayarak erekte olmasa dedirten durum. fizyolojik bir hata. en muhtemeli şehirler arası yolculuklarda uyuyup uyanınca penisinizin selam çakması.
lisedeyken hocaların sürprizleri olarak ani tahtaya kaldırma durumunda 7-10 saniye gibi bir sürede ehlileştirmek gibi bir özel yeteneğim vardı.yeteneğin etkin olmadığı durumlar için başka bir çözüm yolu olarak kız düşünmek ereksiyonumu azaltırdı.
utandırır efendim.
"kusursuz tasarımın" onlarca hatasından biri.
cem yılmaz son gösterisinde bu durumu çok iyi anlatmıştır. bulursam link atarım yada üşenmeyin bulup izleyin.