pis kokan erkekler

yıkanmayan erkeklerdir. toplu taşıma araçlarında, kapalı ortamlarda insanı canından bezdirir. bu sıcaklarda bir sabah uyanınca, bir de akşam iş dönüşü duş alıp kıyafetini değiştirmeleri gerektigini ögrenmeleri lazımdır.
onlar için hijyen şarttır ama nedense bu durum kendi ter kokularını kapsamaz.
deodorant sikamadigim zamanlarda basima gelince ben kendimden tiksinirken, baskalarininkini tahrik edici bulan da ne bilim...
böyle bir erkekle karşılaşınca aseksüel hissediyorum o anlık
birde bunların (bkz:pis kokan kadınlar) versiyonu var düşmanına atom bombası diye atarsın
bazı insanlar duş alsa deodorant kullansalar dahi pis kokabiliyor.
vücut kokulari pis kokan insanlar var sevenlerine allahtan sabir diliyoruz.
yaz ayinda baharatlı yiyecekler çok tüketilmemeli. baharatli yiyecekler yendiğinde terleme esnasında kokuyu ağırlaştırıyor. deodarant sadece koltuk altı için çözüm arkadaşlar.
ha bir de sabah ve akşam olmak üzere gündr 2 defa duşumuzu alıyoruz.
hadi bb
ben terleyince pis kokuyorum ya. en nefret ettiğim özelliklerimden biri. deodorant kullanıyorum da az biraz kurtarıyorum. gerçi beni beğenenler tam aksini söylüyor ama annemin dediği doğrudur. terim çok pis kokuyomuş. ayrıca ben de öyle olduğunu düşünüyorum.
pis kokan erkeğe diyecek hiçbir şeyim yok. mesela bir arkadaşım temizlik hastası neredeyse bedenine karşı ama çocuğun teni ağır kokuyor. resmen küçük odayı tek başına kokutabiliyor. böyle bir durum varsa yapacak birşey yok :)
işte bunlar hep,deodorant kullanmayı duş almanın alternatifi sanmaktan.