eşcinselleri aşağılayan camiler kapatılacak

durun hemen sevinmeyin çünkü türkiye'de değil hollanda'da olacak bu. amsterdam'ın ilk kadın belediye başkanı femke halsema yaptığı açıklamada vaazlarında eşcinselleri ve kadınları aşağılayan camilerin kapatılacağını söylemiş. bundan böyle hollanda'da nefret suçu işleyen yobazlar bir kere daha düşünmek zorunda kalacak anlaşılan.
https://odatv.com/belediye-kadinlarin-ve...
yobazların orada ne işi var ki zaten hiç anlamam.
keşke bizde de olsa detirten başlıklar serisi volume: 268283627
yahu sen müslümansın, karıya kıza bakmazsın. ülke refahı sikinde olmaz. dünya malında zerre gözün yok. fani dünya senin için hiçbir şey ifade etmiyor. senin için mühim olan öteki dünya. bura geçici ora kalıcı. ibadet edecek bi seccade, dört duvarın olsun rızkını zaten allah verir. eee ne işin var elin gavurunun ülkesinde! siktir git arabistana. ama yok tüm dünya nimetlerinden yararlanıp, bütün ahlaksizliklari yapıp, diğer insanların huzurunu bozup sonra da huzur ıslamda diyeceksin.
müslümanların eşcinsellere yaptığı dini ayrımcılıktan ne kadar bıktılarsa resmi açıklama yapma gereği duymuşlar.nefret duygusunun olmadığı iddia edilen bir dinde tüm nefretin kusulduğu kesimiz garip bir şekilde.
keşke orada yaşasaydım dedirten ülkede gerçekleşecek bir olay.