netflix blutv ve puhutv'nin rtük'e bağlanması

yeni alınan kararla artık insanların parasını ödeyip de izlemek istedikleri şeyleri bile denetleme, düzenleme ve yasaklama hakkına sahipler. zaten azcık bir şeyler izliyoruz da mutlu olmaya çalışıyoruz şu ülkede, onu da elimizden alın abi. insanlar hiç mutlu olmasın direkt kurşuna dizin bizi siz de kurtulun biz de. bu nedir aq?

https://tinyurl.com/y2n3opue
kayyum da atasınlar oldu olacak dediğim karardır.
ne kadar eşcinsel teması içerek dizi varsa sansürlenecektir bence. kanal d, atv gibi izleriz artık netflixi. araya da 30'ar dakikalık reklamlar koyarsınız oh mis. tebrikler.
her kuşu s*ktiniz de, kalan leyleğe sırayı getirdiniz dedirten karardır.

uluslararası işleyişi geliştirilmiş ve oturmuş her uygulama ve sistem bizde hep yasaklanıyor, kısıtlanıyor. vikipedi, uber, booking.com vs. netflix türevi internet kanallarına da sansür getirdiler en nihayetinde.

sizin geri kalmış beyinlerinizde oluşmuş ahlak kalıplarınıza ve uygun gördüğünüz şeylere indirgenmiş içeriklere kanaat etmek zorunda mıyız?!

dengini veya daha iyisini üretemediğiniz gibi dünya geneli kabul gören ve çalışan sistemleri engelleyecek kadar da despot bir yapıya sahipsiniz.

neyin gerekli neyin gereksiz olduğuna herkes adına karar verme haddini kendinde gören baskıcı bir hükümet anlayışınızdan da gına geldi. insanlar sizin yüzünden ülkesine soğumuş halde kurtulma hayalleriyle yaşıyor. sizin de halk tarafından sansürlendiğiniz günleri bekliyoruz.
doğu bloğu entegrasyonunun bir başka adımıdır.
netflix'ten gelen açıklamaya göre lisans alınıp, platform var olmaya devam edecek.
hoş, izleyicileri bundan sonra ne kadar memnun kalacaklar orası muamma.
dünden beri, ciddi anlamda abonelik iptali olduğu söyleniyor.
bu kadar kazanılan paranın yanınıza kar kalacağını mı sandınız diyor resmen rütükbey.
yasaklanmadık yer delik bırakmayacaklar ama yılmayın kendileri de birgün yasaklanacaktır. vpn ile girip amerika üzerinden dolarla usnetflix hesabı açtığınızda sorun olmayacakmış. sonra da çıkıp dolara noldu derler. derler de yaparlar da çokta şeapmayın napalım.