benimle söyle

kanal d'nin ilk bölümü dün yayınlanan, çoğu hornet'ten seçilen 100 jüri artı 1 sunucu ile, gay partisi adı altında yapılan yeni ses yarışması.

format hoş olsa da, oldukça gereksiz juri üyesi var ciddi manada sesten anlamayan. biraz daha bilindik ve kaliteli şarkıcıları bünyesine katarsa devamlılığını sürdürebilir. aksi takdirde tutacak bir program niteliğinde değil.
anlamıyorum, jüri koltuğuna onları hangi vasıflarla oturtmuşlar acaba?
dün programa denk gelip bir kısmını bende izleyebildim. muhtemelen format bir yerlerden araklanmıştır 100 jüri fikri çok güzel ve ses yarışmaları türkiyede her daim tutmuştur bu da tutar. jüride hornet ibnelerinin yer alması beni zerre irite etmedi bir tarafta instagram fenomeni caner diğer tarafta kadife sesine hayran olduğum melihat gülses skalası geniş bir jüri olmuş. eşcinsel ve trans bireylerin görünürlüğü adına da desteklediğim program.
bütün final yapacak olan yarışma. finalde 6 yarışmacı var. sanki sesini çok iyi kullanan eftelya adlı yarışmacı kazanacak gibi ama du bakalım. finalden sonra editlerim. bu arada birce akalay, ayta sözeri, nebi birgi ve orçun sünear sizinle söylerim be ne tatlısınız yahu