ysb223

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
daha çok genç, anladığım kadarıyla tek ilişkisi olmuş ve aşk sanıyor. yazdığı entryler karamsarlıklarla dolu, olayı bileklerimi keseceğime kadar ilerletmiş. ah be çocuk biona odtü itü yazmışsın yani kafalı bir arkadaşsın. yapma hayatına daha ne güzel insanlar girecek ne bu karamsarlık. ankaralı yazarların abilik yapmasını çok isterim kendisine.
kendisiyle sohbetimiz olan yazar. bir sığır yüzünden bileklerini falan kesmeyecek elbette. hepimizin hayatına bi sığır girdi. önemli olan, siktiri çekebilmek.
yeni profil fotoğrafımda kendimi paylaştım :d nasıl buldunuz ?

dudakların lens mi diye soran olursa cevabım:
evet lens :d
kendisine hoşgeldin diyerek destek verin ankaralı abileri dediğim yazar ama benden tiksinti duyuyormuş. allaahımmm sabah sabah nasıl üzüldüm anlatamam her yattığı adama aşık olup herkesle uzak mesafe yaşadığını sanan küçük arkadaşım tiksinti duymaya devam et çünkü ben yazmaya devam edeceğim... sefenks abinle iyi troll çifti olmuşsunuz aferin size birdiler iki oldular başımıza
18 yaşında ve ankarada yaşayan bir yazar sanırım. her entrysinde bahsetmekten kaçınmıyor.
kendisinin biraz sorunlu olduğunu düşünüyorum.
fazla ilgiye aç birisi. devamlı fark edilmek, birileri ile konuşma gereksinimini her entrysinde çitirdan dile getiriyor. bir kaç kere fotoğraflarını paylaşmış fiziği, tipi beni zerre ilgilendirmez, yorum da yapacak haddi kendimde bulmam ama attiğin fotorağraflar aklıselim insanları etkilemez belirtmek isterim.
evet seri eksileyen bendim.
büdüt: kendisine benim tarafımdan bir eleştiri yapıldı. eleştiride hakaret yok, nefret söylemi yok gerçekten boş duyar kasmaktan bıkmadınız mı?
bir suser 18 yaşında demiş. zaten 18 yaşında olduğu için bu entryi girdim ben. belki eleştiriye maruz kalan kişi kendi içerisinde bir öz eleştiri yapacak?
ama yok linç toplumu olmak bunu gerektirir değil mi? komiksiniz.
kuasar seni seviyor, o senin yanında. sen yalnız değilsin, yanlış da değilsin. siber zorbalar dört bir yandan saldırsa da gökyüzüne bak, kendi yolunda devam et. tek çıkış bu.

"yalnız değil, yanlış değilsin, utanma!
rüyan senin!
al bi’ de bunu burdan yak!" -mabel matiz
yazarı şahsen tanımıyorum. bir sohbetim yada tanışıklığım yok. özelde konuşup mesajlaşıp artık ne yaşanıyorsa kişinin rumuzuna ait yere saydırmak nasıl bir gaflet anlamadım. *

insanların neler yaşadığını, ne sorunlarla yüzleştiğini bilmiyoruz. dolayısıyla böyle geniş yazabilmek sözlük adına hoş olmamış. bazen düşüncelerinizi kendinize saklamak ve başkalarını yaralamamak daha büyük bir erdem olsa gerek.
fransizca okuyor yada cok seviyor herhalde neyse bu yuzden herkesi fransaya gitmeye ikna etmeli ve fransizcayi ogrenmelerini saglamaliyim neden cunku ben bir loserim
ben bir loser ya da ne bileyim öyle basit bir insan olmadım hiçbir zaman. kendi düşüncelerimi de kimseye empoze etmiyorum, isteyen katılabilir, isteyen katılmayabilir herkesin kendi düşüncesi, iradesi var sonuçta . neyse sadece şunu söylemek istiyorum hayattan zevk almaya ve kendimi geliştirmeye , boş durmamaya çalışıyorum. çünkü...

ı’m a queen, honey!!!
ı’m a bitch, honey!!!