ysb223

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
daha çok genç, anladığım kadarıyla tek ilişkisi olmuş ve aşk sanıyor. yazdığı entryler karamsarlıklarla dolu, olayı bileklerimi keseceğime kadar ilerletmiş. ah be çocuk biona odtü itü yazmışsın yani kafalı bir arkadaşsın. yapma hayatına daha ne güzel insanlar girecek ne bu karamsarlık. ankaralı yazarların abilik yapmasını çok isterim kendisine.
kendisiyle sohbetimiz olan yazar. bir sığır yüzünden bileklerini falan kesmeyecek elbette. hepimizin hayatına bi sığır girdi. önemli olan, siktiri çekebilmek.
kendisini okurken hissettiğim duyguları anlatan güzel bi video bırakıyorum şuraya:


yani, üstündeki şu depresif ruh halini geride bırak genç adam. çünkü sevimli kedi videolarının ve jelibonun üstesinden gelemeyeceği dert yoktur.

ayrıca, biz abilerini de şu videodaki kedi gibi depresif ruh haliyle bunaltma. swh

şaka bi yana, aslında ilk ilişkisini umutsuz bi vakayla yaşamış olmasına üzüldüğüm yazardır. aşkın bazen yaşı vardır yalnız kovboy. henüz öğreneceğin şeyler var. üzme kendini.
kendi basligima yazdigima inanamiyorum :) yok umutsuz bi vaka degilde cok guzel 3-4 saat gecirdim, devamini istiyorum. bu isi tamamlamadan birakmayacagim. en az bir gece !
kendisiyle bende konuştum kendisi cok duygusal çok ponçik bir insan ve en çok kendime benzettiğim yazarlardan birisi kendisiyle oturup aralıksız 24 saat konuşabilirim sohbeti muhabbetide güzeldir tek kötü yanı kendinden fazla ödün vermesi yav bi bırak giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver.
dunyanin en mutlu insani su anda ben olabilirim. basliga yaziyorum cunku benim entrylerimi okuyan tatliskolar var :d. bir bucuk haftadir cok yogun sekilde calisiyormus, ayriyeten lubnan vatandasi oldugu icin oraya gitmesi gerekiyordu o islemlerde oldugundan daha bir yogunmus. kisaca o da gorusmek istiyormus hatta dediki elimden geleni yapmaya calisiyorum bosluk olusturmak icin ama ev is, is ev yapiyorum dedi. kisaca yasasin olacak gibi, kem gozlerinizi de uzerimden cekiniz.