yaşlının aktif gencin pasif olması

bu ülkedeki kültürün eşcinsellere dayattığı bir ilişki biçimi.
en zevk aldığım ilişki türü. hələ bir de 50nin üstündeyse hadi dede daha sert demekten kendimi alamıyorum
tercih meselesi olmakla birlikte genç kadın olgun erkek ikilisi kadar çekicidir. bana kalırsa ileri yaşta bir kişinin genç bir bedenden zevk alması oldukça cezbedici
genelde iliski kurduklarim, duygusal ya da cinsel, en az on yas buyuk oluyor. hic ugrasasim gelmiyor cocukca tavirlarla hareketlerle, gozume cekici de gelmiyor.
erkeğin dominant, olgun ve seksi yöneten taraf olması ile de ilişkilendirilebilir. dom daddy ile de ilişkilendirilebilir.

maceraya gerek yok.
fazlasıyla klişe, keyifli mi? evet. ama bütün gay porno endüstrisini domine eden bu fantezi fazlasıyla can sıkıcı oluyor. çünkü tersi fanteziyi seven insanlar için kapsayıcılığı görmezden gelip sadece “money based” bir anlayışla hareket ediyorlar. peki kapsayıcılıktan ve çeşitlilikten uzaklar derken neyi kastediyorum?
- genç dom top ve 30-48yaşlarında bir dilf (hafif kaslı or dad body kıvamında) bottom temalı bir video izleyemiyoruz. piyasada o kadar az var ki. bizim gibi rafine fantezileri olan insanlar için erişilmesi baya zor bir kategori. old top - twink fantezisinden fersah fersah daha ateşli. heterolarda young guy and milf videoları yığınla yapılıyor, ulan ne şanslılar.
tecrübeyle alakalı olabilecek durum