kim kardashian

1980 doğumlu ermeni asıllı amerikalı model, aktris. seks kaseti ile heteroların gündeminden düşmeyen isim.
" bunun altına ermenistandan girip toprak hakkından çıksam provokatör olur muydum acaba ? " diye düşündüren entry.
nerdeyse benimki kadar büyük kalçalara sahip amerikalı hiçbir şey. * *
ataları sivaslıymış öyle diyolla.
ermeni olduğunu tahmin ettiğim ünlü düşünürdür.
o değil de sen kimin kardashiyan
''hiç dövmeniz yok değil mi'' sorusunu ''would you put a bumper sticker on a bentley'' yani ''siz bentleyin tamponuna etiket yapıştırır mıydınız'' diye yanıtlayarak yine gündemin nabzını tutmayı başarmış ve bir çıkıntı olan poposunun dışında dilinin de popüler olabileceğini kanıtlamıştır. acaba genç kadın aslında ne demek istedi?

- arka tampon o kadar sağlam ki göze sokmak için ayrı bir şeye gerek yok mu, *
- yaptırdığım sayısız estetik sonrası vücudum yapaylığından dolayı etiketin yapışmasına karşı koyar mı, *
- poz verirken kendimi o kadar kasıp geriyorum ki etiket metiket yapıştırmak hak getire mi, *
- yoksa yoksa üzerimde taşımaya çalıştığım sonsuz markanın ötesinde bir etiket mi var mı?

e ne demişler kimin dövmesi, kiminin dövmesi, kiminin dövdürdüğü ve etiket bilmez kıçı. haydi hayırlısı.
sırf gündeme gelmek için namusu 2 paralık kadındır .
sıkıcı bir kadındır, tamamen yapaydır. ayrıca vücudunun her hattıyla aşırı "hetero" bir görünüm vermektedir. adriana de canımı ye (gey'iz diye kadını beğenmeyecek değiliz, yiğidi öldür hakkını ver misali) ama şu yapay kadınlardan bahsetme be sözlük.
kendisi d list bir celebrity bile değilken 2000lerin ortalarına kadar paris hilton'un tabiri yerindeyse ''çantacılığı'' yapmış, daha sonra ''kazara'' sex kasedi yayınlanınca kuytudan köşeden ünlü olmuştur. bi arada kendisi stylist idi. tabi bu sırada çok üzgün olan kim hanım kızımız durur mu, amerikanın acun'u tabir edilebilecek ryan seacrest bu fırsatı görüp hemen bunu $$$ çevirmeye karar verince balıklama atlamış, keeping up with kardashians realitysi yaratılmış ve devamında da gelişenler de klasik amerika'nın 'nefret ettiği ancan izlemekten kendilerini alı koyamadığı ''reality star''ı olmuştur. daha sonrasında ''istemeden'' playboy'a soyunuş, arada klibi yayınlanamayacak kadar kötü bir single çıkarmış ve sonrasında yine reality rayına dönerek bütün ailecek tüm kombinasyonların denendiği kim & kourtney take miami, kourtney & kim take new york gibi showlarla devam etmiştir. babası hollywood tarihinin ünlü davalarından olan oj simpson'ın avukatı robert kardashiandır olmasıyla kim bu dünyaya ucundan yanaşmaktaydı kanımca zaten, çantacılıkla başladığı serüveni de birkaç yıl gibi kısa bir sürede kendisini d list celebrity bile değilken neredeyse b list'e kadar çıkarmıştır.

ancak kim'in esas yükselişi, kanye'yi kafeslemesi. özellikle de, her ne kadar medyadan ve halktan aşırı ilgi görse de kim hiçbir zaman modacılar vs çevresinde a list celebrityler kadar kayda değer bir ünlü olmadı, ne zaman kanye'yle çıkmaya başladı ; kanye'in forsuyla bir anlamda kendisi için bütün kapılar açıldı. daha bir sene önceki röportajında kim hakkında fikri sorulunca ''the worst thing since socks and sandals'' diyen anna wintour, fashion weekte kim ile yan yana oturdu (ki bu gerçekten bu anlamda uç bir nokta) ve akabininde de kendisi vogue'a kapak oldu. yıllardır moda-sanat işlerini takip ettiğim kadarıyla şöyle diyeyim, x y z gibi ortalama dergilere kapak olmak çok uç bir nokta değil ancak vogue'a, hele de başında anna wintour'un bulunduğu american vogue'a kapak olmak... kim en son bu hamlesiyle a list celebrityler arasına girdi, kendisi için birçok designer önüne atılmaya başladı vs. hatta kanye'den önceki 72 saat süren bilmemkaç milyon dolarlık evliliğinin tümünü sponsorlara karşılatmış, cebinden bir kuruş harcamamıştır. kanye- aka altın yumurtlayan tavuk-üzerine bir de çocuk yapınca, kim önünündeki 50 yılı şampanyaların su gibi aktığı, hermeslerin gelip-gittiği bir yaşamı her halükarda garantilemiştir.

kısacası, paris hilton'dan bıkan amerikan halkından bu ''sweetheart'' tacını zorla da olsa kapmış, dahası gold diggerlığın kitabını yazmıştır ( bkz: britney spears - work bitch ). beni kim'in bu azmi karşısında şaşırtan tek şey, gold digger gibi efsane ve her şeyi açıklayan bir şarkıyı yapan kanye'nin bu ince düşünülmüş tuzağa düşmesi. ironi bu olsa gerek herhalde.

fatgalcga here, your one and only source into the scandalous lives of hollywood's elite.
eşcinsel kitle tarafından da rağbet gören paper magazin adlı derginin son sayısına soyunan ünlü şahsiyet.

http://www.papermag.com/
affedersiniz(!) "ermeni" imiş.
paper magazine dergisine verdiği pozlar sayesinde koca poposundan tiksindim ve kadından soğuma sınırına geldiğimi anladığım an fotoğrafları kapatıp son bir virajla o özüme geri döndüm.
arkadaş "değirmen tekeri" mi desem,"semer" mi desem o neyy yaa...
ayakta duruyorken poposunda bardak taşıyabilen hatun.pantolonuna yastık sıkıştırmış gibi görünen kalçaları var, aşırı büyük kalçalardan hiç hoşlanmam. kendisini hem fiziği hem de yüzü bakımından çirkin buluyorum. oldukça yapay bir fizik zaten, ataerkil sisteme büyük ölçüde hizmet verdiğini düşünüyorum bu yapay fiziğiyle.
başıma bir şey gelmeyecekse ben bu kadını güzel buluyorum. yüz olarak. vücudun geri kalanı iş birliğine yanaşmıyor.
2 milyon dolarlık nişan yüzüğü veren sevgilisi tarafından okyanusa fırlatıldığında kaybettiği 75 bin dolarlık tek küpe için döktüğü gözyaşlarını, aynı adamla süren evliliği bitince dökmedi. ulan kim.
taylor vs. kanye olaylarında "kocamı korumak için her şeyi yaparım" diyerek kanye ve taylor'ın famous şarkısı hakkındaki fikir alışverişlerini konu edinen bir snapchat hikayesi yayınlayarak ortalığı karıştırmış.
(bkz: idol)
kabul etsek de etmesek de günümüzün moda, güzellik ve magazin gündemine yön veren insandır kendisi. 21 ekim 1980 doğumludur. büyük büyük dedeleri zamanın osmanlı devletinden, şimdinin kars erzurum bölgesinden california/los angeles'a göçmüştür. baba tarafından ermeni anne tarafından hollanda ve iskoç asıllıdır.
(bkz: robert kardashian)
(bkz: kris jenner)

son 10 yıla moda ve magazine yön veren sosyal medyanın gücünü en iyi şekilde kullanan insanlardandır. 2015 yılında time dergisi tarafından "en etkili 100 insan" listesine girmiştir. ayrıca yarattığı mobil oyunundan 45 milyon dolar kazanarak forbes'un en çok kazananlar listesinde de yer almıştır.
(bkz: kim kardashian: hollywood)

güzellik kavramını 2000'lerin sıska ve sıfır beden mankenlerinden, kıvrımlı hatların belli olduğu ve olabildiğince büyük kalçaya evirmiştir. son yıllarda sosyal medya squat yapan insanlarla dolup taşmıştır. reality showları keeping up with the kardashians ın bir bölümünde röntgen çektirerek kalçalarında estetik olmadığını göstermiş olsa da son çıkan haberlere göre sedef hastalığı yüzünden vurulduğu kortizol içerikli iğneler yüzünden, vücuduna ve kalçalarına estetik müdahaleler yaptığını kabul etmiştir.
  • /
  • 2