kim kardashian

yeni çıkarttığı parfüm serisinden 5 dakikada 5 milyon dolar kazanan celebrity. kendi kimoji serisinden "peach" "cherry" ve "vibes" isimli üç parfümün bulunduğu seriyi jelibon dolu kutularla göndermiş.
kanya west ile birlikte west residence'da verdikleri "christmas party" si için evlerinin yanındaki tepeye kar yağdırtmışlar. california'ya kar yağdırtmışlar. hani öyle bir iki kamyon kar getirip dökmemişler. bildigin koskoca tepeden kızakla falan kayıyorlar. ağaçlar her yer bembeyaz.

bir diğer dedikoduda paris hilton'un da partiye gelmesi. zamanında kim'e çektirdiklerini çekiyorsun pariscim.
1 dakikada kazandığı parayı ömrü boyunca çalışsa kazanamayacak yazarları rahatsız etmiş celebrity.

taşıyıcı anne ile doğan chicago'dan sonra yine taşıyıcı anne ile 4. çocuklarını beklediklerini açıkladı. 4. çocuk erkek olucakmış.
pornolarini izinsiz yayinlayan site veya kisilere dava acip para alan bir kadindir
dava açtığı vivid entertainment şirketinden davayı düşürme karşılığı 5 milyon dolar almıştır. krizi fırsata çevirmiştir.
eveet merakla beklenen haber geldi. taşıyıcı anne ile doğan 4. çocuklarına "psalm" ismini vererek beni çok şaşırttılar. anlamı nedir ne değildir şimdilik bilmiyoruz.

haberi instagramdan kanye west'in attığı anneler günü mesajını screenshot alarak paylaştı. daha güzel bir yol bulmalıydın kim screenshot ne*

keeping up with the kardashians'ın bir bölümünde çocuklarına hemen isim vermek istemediğini, doğumdan sonra bir süre sadece "girl" "boy" diye seslendiğini söylemişti. ismini sonradan seçiyormuş. bence mantıklı bir hareket ama "psalm??" bilemedim bu sefer. umarım "chicago" da olduğu gibi sonradan pişman olmaz.

yeni çocuklarına koydukları "psalm" hz. davut'a gönderilen 4 büyük kitaptan birisi olan zebur demekmiş. ilginç bir isim seçimi yapmışlar.
instagram'da paylaştığı postu saniye başına "bin" rakamla #1000# beğeni alan über ünlüdür ayrıca.
south park'ın 17.sezonunun final bölümünde kendisi için hobbit benzetmesi yapılmaktadır, ve bu durum kanye west'in..pardon aquaman'in..yine olmadı recovering gay fish'in hiç hoşuna gitmez. "bitch, how you not the hobbit again?" repliğini hatırladıkça istemsiz gülerim.
show tv ana haber bülteninde ece üner, kardashian'ın instagram'dan yayınladığı "türkiye saldırıyor, uyarılmalı" türünden sözlerine kafayı takıp kaynağının koca götü olduğunu ima ederek yanıt verdi.buna cevabı ise deniz çakır cinsiyetçi çıkışıyla vererek ece üner'e salladı.
  • /
  • 2