kadir ezildi

temizlik avcıları programında sempatikliğiyle dikkat çekmiş eğlenceli kişilik. temizliğe ve düzene önem vermesi obsesifliğimin ekmeğine yağ sürmüştür
televizyonun çirkinliğini bir kere daha gözler önüne sermiştir, kendisi uzunca bir süre instagram ve sanırım tiktok denilen uygulamada epey ünlüydü zaten..

instagram'dan takiplediğim kadarıyla tek yaptığı, çalıştığı hastanede ya da evinde sürekli olarak kahve içip dedikodu yaptığı ve milleti yerin dibine soktuğu olarak kalmış, daha önceki paylaşımlarında hiç bir temizlik detayı mevcut değildi, zaten telvizyon programı öncesi de tüm hesaplarını silmiş.. eski paylaşımlarını kaldırmış..

evet canım okb olduğuna inandık!
kendisinin programını izlemedim ama bir arkadaşım bahsedip de sonrasında instagram hesabına bakınca bir geydar titreşimi almadım değil.
abi titreşim falan değil, madilikten yıkılıyor eleman. ağzı koca avratlar gibi valla. programın yabancı versiyonunu da izlerdim, bize uyarlaması da çok keyifli. kadir de tatlı bir adam ama okb olup da öyle temizlik yaptığına ben de inanmıyorum. biraz piyasa yapmak için ×10 madilik ve abartı temizlik kombinasyonu bir şeyler işte.