az takipçili yakışıklı erkek

doğal olması(ağzına geleni söylemesi,dürüst olması) ve çoğu insanlar aynı kafaya sahip olmaması nedenler midir? az sayıda takipçiye sahip olması
parasız yakışıklılıgın pek de bir işe yaramadıgının güzel bir örnegidir.
sosyal medya ile ilgilenmemesi sebeplerinden biri olabilir
hornette takipçi için düzenli aralıklarla yüz fotosu paylaşılması yeterli.
keşke yakışıklı olsamda takipcim olmasa dediğim durum
sosyal medyadaki takipçi sayısıyla paralı parasız ayrımı yapılan bir dönemde olduğumuzu gösteren erkektir.

kimseyi eleştirmiyorum. günümüzde sosyal medya gerçekten buna evriliyor. ama cok sosyal medyayla alakası olmayabilir de. belki hayatın anlamını biraz keşfetmiş sosyal medaynın hayatlarımıza bir pislik gibi yapışıp saatlerimizi aldığının farkına varmıştır.

ama bir "acaba ulan" dedirtmiyor değiller bir yandan da. güzelse, yakışıklıysa neden kimse takip etmiyor ? fake mi acaba ? bizi bunları düşünmeye itiyorlar. zorluyorlar.
twitter'da az da olsa varlar. bir de aşırı yakışıklı olduğu halde asla fotoğrafını paylaşmayan zar zor nur cemalini görebildiklerimiz var tabi. az yazan az kişiyi takip eden fazla tweet atmayan, profilinde instagram hesabını paylaşmayanları da var. böyle bir yakışıklı ile tanışmıştım. reel hayatta yeterince doyuma ulaştığı için sanaldan bir beklentisi olmadığı için bu şekil davranıyor olabilir. yazıyor ve çıkıyor o kadar.

(bkz:keşke bundanım olsa)
bence bahse konu vatandaş böyle çok dünyevi takılmayan sosyal olmayan ya da potansiyelinin farkında olmadığından olabilir .
birde çocukluğunda çirkinlik psikolojisi yaşadığından huy olarak kalmış bir durum olabilir
benim gibi hiç takipçili olanı da vardır.
sosyal medyada takipçiyi bırak sosyal medya kullanmayanlar var .