you need to calm down

taylor ile katy"nin oynaştığı klibi bugün yayınlanan yeni taylor parçası.

lgbt temalı taylor swift single'ı. klibinde ryan reynolds gibi simalar da görünmekte. homofobiklerin yansıtılışı ayrıca güldürmektedir.
off ben çok sıkıldım artık. iki kelam edicem şurda izninizle. taylor yılanını hiç sevmem. bilen bilir sinsi, yapmacık ve yılanın tekidir kendisi bence.

neyse, gelelim asıl konuya. benim canımı sıkan sey "lgbti+ nin eğlence endüstrisine alet edilmesi" evet bu cok canımı sıkıyor.

özellikle son yıllarda bu durum çok artmış durumda. albümleri tutmayan, ya hemen kankalarını toplayıp ya da hemen "lgbti+ boost"lu bir klip çekiyorlar. tamam oldu. hepimiz sizi destekliyoruz, çok seviyoruz diyeceğimizi sanıyorlar.

ya siz bugüne kadar zaten kendi camianızda yeri yerinden oynatmış insanlarsınız rupaullar, queer eyelar, ellen degeneresler, adam ripponlar gerçekten buna ihtiyacınız var mı ? sırf taylor swift klibinde oynadık demek için cidden gerek var mı?

klip zaten ayrı bir olay. bir yanda protesto edenleri falan koymuşlar. allah'ım götümle güldüm resmen. (bkz: katy perry)'ye ayrı kızgınım zaten. bu orospu bir dansçı yüzünden senin ağzına yüzüne sıçtı. böyle masum masum yanına gitmeler falan. ay sinir basıyor.

neyse sonuç olarak, cidden en başından beri lgbti+ leri destekleyen onların gerçek savunucusu sesi olabilmeyi başarmış ve bunu özel hiçbir çaba sarf etmeden gerçekleştiren gerçek starların (bkz: cher), (bkz: britney spears), (bkz: lady gaga), (bkz: mariah carey) vs. yanında bu tarz işler çok komik duruyor kanımca.

sırf kankalarım var ve ben hepsini klibimde oynatıyorum modası da azalarak biter umarım. çünkü çok ezikce duruyor. boktan şarkılar yapıp kanka kontenjanıyla bir yerlere de varamazlar umarım. biraz farkındalılık sevgili lgbti+ dostlarım. onlar da buraya gelip benim entrymi okuyup "hımö tamam" diyeceklerdi zaten. kendi kendime atarlanıyorum işte.
ya klipte savunduğu şey güzel tamam, kendisini de çok severim. ama bütün lgbt bireyleri klipte gösterildiği kadar, bu şekilde uç noktada mı sizce? dışardan bakıldığında gaylerin en az %50'sinin gay olduğunu anlayamazsınız bile size söylemezse. yapılması gereken lgbt bireylerin topluma bir zararının olmadığını, diğer insanlardan cinsel yönelimleri hariç bir farkları olmadığını vurgulamak. malesef aksine hep uçarı kaçarı showlar görüyoruz ve şahsen bu beni üzüyor, yanlış yansıtılıyoruz.insanların kafasındaki tabuları yıkmak için hep yanlış yerden ilerliyorlar ve asla tam anlamıyla önyargıları yıkmayı başaramıyorlar bu yüzden, yazık.
kipteki ünlü kişileri şu drag queenler oynamaktadır.
katy perry - adore delano
lady gaga - trinity the tuck
adele - delta work
nicki minaj - a'keria c. davenport
cardi b - trinity k. bonet
taylor swift - jade jolie
beyonce - riley knoxx
ariana grande - tatianna