metrobüste sapığın kadının üzerine boşalması

23 nisan 2019 tarihinde yaşanan insanı şaşkınlıklar içinde bırakan olaydır. güpegündüz, insan içinde nasıl böyle bir şey olabiliyor aklım almıyor.

insanlar ne yapacağını şaşırdı artık. bu kadar nasıl şerefsiz, haysiyetsiz, iğrenç bir hale geldi bu toplum inanamıyorum gerçekten. taciz olarak haberlerde yer aldı ama bu tacizden de öte bir şey bu bildiğin sapkınlık.

"türkiye cinsel açlığın afrikasıdır." sözünü okumuştum bir yerde. gerçekten de öyle. hani olaylar gerçekten çığrından çıktı artık. amına koyduğumun aktrolleri de kalkmış adam chpliymiş yok bilmem ne diyor. twitter yıkılıyor dünden beri. olan olayın vehametinden ziyade böylesine pislik bir durumu bile siyasete ve siyaset üzerinden karşıt görüşlere laf sokmak için kullanıyorlar.

bilmiyorum en ağır cezayı alır umarım. bu ülkede sapıklar, tecavüzcüler, her türlü cinsel suç işleyen insanlar en ağır şekilde yargılanmalı. bu ülkeden, adaletten her şeyden umudumu kestim artık. lanet olsun ya.

(bkz: ayı sözlük otobüste adam dövme timi)
hani bişeyler demek istiyorum bu olay üzerine ama, ne denir ki? hiçbir kelime bu rezilliği tanımlamak için yeterince şiddetli değil. açlık desen belki ama hafif kalır, görmemişlik desen daha üst düzey, sapıklık desen yetmiyor... öff. küfür etmek istiyorum ama hakkını bulamıyorum, lütfen biri şuna uygun bir kelime bulsun.
frotteurism halk arasında fortçuluk olarak bilinen bu psikolojik rahatsızlık, cinsel açlık çeken orta doğu toplumlarında cinsel kaçamakların başında gelir bir diğeri için (bkz:röntgencilik) iğrenç olmasını, kadını cinsel nesne aracı haline getirmesini geçip, sosyal medyada bir kaç defa fortçu, fordlamak kelimelerini aratınca bunun çok sayıda takipçisi, destekçisi olduğunu görebiliyoruz.. coğrafyanın kader olmasının yanında ne yazık ki hayatları karartan bir lağım haline dönüşmesi de gerçek..

kaynaklandırınca ve video paylaşarak herifin suratını herkesin görmesini sağlayınca daha güzel oluyor.

https://twitter.com/sputnik_TR/status/11...
koşulların uygun olması durumunda potansiyel tecavüzcü. kadının direnmesi durumunda potansiyel katildir.

ikiyüzlü ahlak bekçileri varken sizleri tenzih ederek yazıyorum bu ülkede kadına hak ettiği değer hiçbir zaman verilmeyecek. özge can dolmuş şoförü tarafından tecavüze uğrayıp katledildiğinde türkiye yas'a büründü. çünkü güzellik algılarımız içinde özge tertemizdi. yüzü, duruşu, mizaci güzel bir kadındı. okulundan evine gidiyordu masumdu katledildi. yapanlar sağ kalmamalı, tecavüzcülere idam naraları atıldı; yazıldı, çizildi. peki plaza katında tecavüze direndiği için bilmem kaçıncı kattan aşşağı atılıp ölen şule çet? aman canım o saatte ne işi vardı. üzerinde ne vardı? kaşındaki piercing mi? kadını bu denli kategorize edip ölümü dış görüntüsüne göre yakıştırıp, kadına bakışının söylemiyle fiili hayatında ikililiği en uç noktada yaşayan bu ikiyüzlü insanlar varken bu olaylar ne ilk ne son.