ürkek

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
discord sunucusunun içine sıçtığım için rahatsız oldu galiba, çıktı sunucudan. tekrar gel beybisi.
şurada ürkek hakkında hiçbir şey yazılmamasına şaşırıyorum. kendisi discord grubunda diğerleri ile beraber fikirlerime önem veren, beni insandan sayan kişilerden birisiydi. kesinlikle underrated birisi. daha çok önem verilmesi gerekiyor. çok seviyorum kendisini.
homojen dergi'deki ilk yazısı;

eşcinsel ebeveynlere sahip çocukların mutlulukları hakkında bilimsel araştırmalar ne diyor?

https://homojendergi.com/escinsel-ebevey...
kalkıp km'lerce uzaklardan zirveye gelen yavşuklu yazarcan. biz seni çok sevdik evimizin çocuğu ol sen.
ay korkarım ben diye iki adımı gelmeye erinen yazarlara rağmen, urkmezsem gelicem dedi ve taaaa zonguldaklardan kalkıp geldi sağolsun zirveye. başta biraz ürkütüydü ama sohbetimizle biz oksaya oksaya sakinlestirdik. sempatik sessiz sakin yazar.

edit : sabaha karşı dönerken usudum diye verdiği boyunluk bende kaldı. emanetin ben de ürkek, bir sonraki görüşmede teslim edeceğim.
başka bir sosyal mecrada tanıdığım ve cidden ürkek olduğunu tescillediğim yazarcık.
hep böyle saf ve temiz kal.
taa zonguldaklardan gelerek zirveye katılmasıyla bence istanbul'da yarım saatlik yolu çekemeyen, kıçını kaldıramayan yazarları utandırmış olmalı. zeka küpü olmasının yanında sohbet etmekten çok keyif aldım. tanıştığımıza sevindim. umarım sonraki zirvelerde de bir araya gelme şansı buluruz.
bir diğer yakışıklı yazarımız. aslında zirveye zonguldaktan değil karstan gelmiştir zira kaz tüyü montunu çıkartana kadar ne terler döktük. zirvelerimiz böyle geçiyor gülüyor eğleniyoruz. bir sonrakinde görüşmek üzere.
2019-2020 sözlük sezonunun kadrolu 'hoş geldincisi'. bir kişiyi dahi kaçırırsa o gün gözüne uyku girmiyormuş.