cemil ipekçi

eşcinsel türk modacı. bıyıkları müthiştir.
eşcinsel modacı . kimi ilgilendirir adamın karakteri , kişiliği , ne kadar has ya da yalan olduğu . bi adama bok atmak için medya tanışıklığı yetmemeli bence.
topak bana bok atsın ; dearbear bana bok atsın öper başıma koyarım da ordan burdan duyduğuyla bana sardırana skimle gülerim . cemil ipekçiyi tanımam etmem kendisi beni hiç tanımaz e o zaman nedir bu herkes ben nasıl istiyorsam öyle olmalı telaşesi. gereksiz yorgunluk . herkes işini yapsın gerisi magazin.
yaptığı işlere saygınlık gösterile bilir ama pembe bikinilerle televizyonlarda dolaşması da hoş değil.
bu benim şahsi görüşüm, bu karakter, belki bana eksi oy verenlere hoş görüne bilir ama unutmayınki tercihler ne olursa olsun gay olsak ta bizler erkeğiz.

bu budur syn yazarlar...

haa şunuda demeden geçmiyeyim, tamam o beni tanımıya bilir bende onu...
bu taşı bana atana derimki, barlarda denk geldiği ortalık malı tarzı kişileri görüpte, çok merak ediyorum ki ne yorum yapmaktadır...?
kesinlikle insanların gayları yanlış tanımasına olanak sağlayan bi insandır.o galatasaylı fotosu da cabası
yoluk vücudunu eşsiz bıyıklarıyla bütünleyen bir gay modacı.
eşcinselleri tek tip olarak tanıtan, mümkünse beni temsil etmesini istemediğim, lale devrini çoktan geçmiş muha haa haafazakar vasat bir modacı.
türkiyenin en dürüst eşcinseli.bir de şu var ki çok mantıklı,çok akıllı,harika bir sohbeti var bu adamın.

(bkz: slm, tanışalım mı?)
bıyıklarını, siyasi görüşünü ve sanatını bir yana bırakırsak harbi adamdır.
sevgilisini ve ibne olduğunu göğsünü gere gere açıklar.
homofobik yurdum ibneleri de, bizi kadınsı göstertiyo yeaa, diyerek dışlarlar bacımı.
yavrum madem ibne imajını düzeltmek istiyorsun, aşırı maçoluğun ve kirli sakalınla ibne olduğunu cümle aleme söyle, referansımız ol.
ha yok götün yemiyorsa otur aşşa.
kendisi an itibarıyla çatır çatır trans bireylerin ve eşcinseller hakkında sky360'ta konuşmaktadır.
eşcinsel olmasını açıklayarak kazandığı taktirimi hükümet yalakalığı ile kaybetmiş olan bıyıkları ağzına giresice modacı.

soner yalçın denilen gazeteci bozuntusu nedeniyle bu tarz tehditleri de yaşamış insandır. *

http://www.maskarahaber.com/haber/soner-yalcin-yuzunden-tehdit-aliyorum-4202.html
bir dönemin ünlü modacısıdır. eski kuşak modacılar arasında saygın bir yeri vardır. lakin son dönemde kibrine yenik düşmüş ve boyundan büyük açıklamalarıyla kendi başarısına gölge düşürmüştür. muhafazakar olduğunu açıklamış. kadınların bikini ve mini etek giymesini eleştirmiştir. beyzademiz heteroseksüel olsa karısına bunları giymeyi de yasaklarmış. ne tuhaftırki bu açıklamarı yaptığı sırada thy ve bazı devlet firmalarının açtığı ihaleleri kazanmıştır. yeni kuşak modacılara(yerli-yabancı farketmez) sürekli sallayan ve durmadan kendi işlerini öven ipekçi bey'e basma entari soslu kıyafetler de bir yere kadar demek istiyorum. birde ne cesur, eşcinsel olduğunu açıkladı durumu var. doğruya doğru, bizimki gibi ataerkil ülkelerde eşcinsel olduğunu açıklamak çok zor iştir. lakin katıldığı her tv programında kendi deneyimlerini ve yaşantısını baz alarak eşcinselliği bu minvalde açıklamak neyin nesidir? mesela her programda eşcinselliği bir seçim diye anlatıyor. ve ne tuhaftırki ben eşcinselliğimi seçtiğimi hatırlamıyorum. zaten hiçbirimizde seçmedik. yükselen siyasi rüzgara göre şekil alan sözde aydın ve sanatçılara zerre saygı duymuyorum. onlardan sanatçı değil olsa olsa zanaatkar olur.

ps: kendi açıklamasına göre akp, bodrum gölköy belediyesi için kendisine belediye başkanlığı adaylığı teklif etmiş. ve biraz önce akp sümme haşaaa, mümkün değil diye bir açıklama yaptı. bilenler bilir cemil ipekçi cihangir kahve'de falan aniden yanınıza oturup anlatmaya başlayabilir. ve o anlattıkça siz utanırsınız. kafası çoğu zaman güzel olduğu için çok takılmamak lazım.
twitter'da komik, bazen takdir ettiğim bazen de saf bulduğum paylaşımları var.
parası ve kariyeri olduğu için cinsel kimliği kimsenin umrunda değildir. eminim ki en heterosu hatta en homofobiği bile karşısında el pençe divan duruyor cinsel kimliğini görmüyordur.
eşcinselliğini bağıra çağıra söylemesi bile takdire şayandır.yakışıklı adam sever.bana bakışları çok fenaydı.gözleri güzel iyi yürekli güzel insan
ahlakçı türk gay modacı olmasının yanı sıra türk gay medya stereo-tipidir. eşcinsellik hakkında kamuoyunu etkilediği için ağzından çıkan her laf yaptığı her hareket iş oluş ve davranış çok önemlidir. ama o bunun farkında değildir.
bir dönem babamla çalışması ile kendisi hakkında fikir sahibi olmuştum. bir kere gerçekten çok kibar ve nezaketli bir insan, ailesinin gelen bir takım özellikleri gayet güzel taşıyor üzerinde. bunun yanı sıra aşırı titiz, zeki ve esprili bir yapısı var, ancak biraz pinti. bir de üç kez evlenmiş ve boşanmıştır kendisi..
kendisiyle fazlasıyla çelişen açklamalarda bulunmuş ve dolayısıyla tepki görmüştür, görmelidir.

http://denizliglbt.blogspot.com/2013/02/cemil-ipekci-escinsel-evlilige-karsym.html
  • /
  • 2