rock'n coke

2003 yılından beri coca cola sponsorluğunda gerçekleştirilen, 3 günü kapsayan bir müzik festivali. 2009 senesinden itibaren, 2 yılda bir gerçekleştirilmeye başlanmıştır. linkin park, motörhead, muse, placebo, korn, the cure gibi dünyaca ünlü gruplara ev sahipliği yapmıştır. türkiye'de en çok ilgi gören müzik festivalidir ayrıca.

bu sene de gerçekleştirelecek olan festival, 6-8 eylül tarihleri arasındadır.
50cent i sahnede izlememe vesile olan kolada dip yapilasi etkinlik. -ki fifti sent yerine elli cent dedigim yillardi. soyunup guneslenmek pek populerdi, yanimda yatan bi arkadas uc saat gunes gozluguyle guneslenip kalkinca enteresan bi goruntu yaratmisti. lgbt aktivistlerinin masasinda gorevdeyken asker arkadasimla karsilasmim olmakta gune enteresan bi renk katmisti...
açıklanan gruplar arasında arctic monkeys ve hurts'ün olduğu festival. line-up nasıl olur bilemem ama şu iki grup için gitmek farzdır. avantajlı biletlerden hemen almak gerek.
hurts'u duyduğum an gitmeye kesin olarak karar verdiğim festival. ayrıca türkiye'nin kült müzik festivallerinden biri olmaya aday.
hurts'un gelmesi ihtimaller dahilinde diyorlar..theo oradaysa ben de oradayım!
nihayet bu sene olacağını öğrenip çadır kurmak istediğim etkinlik. var mı gelen?
duman dışında hiçbir iyi grubun bulunmadığını onayladığım ve beni büyük hayal kırıklığına uğratan eylem, olay.
bu yıl beni inkisara uğratan festival.