melih gökçek

ankara büyükşehir belediye başkanı. 2 nisandaki homofobi esiri bir açıklamayla yine gündem yaratmıştır.


--- spoiler ---


2 nisan (2012) akşamı bir televizyon programında okan bayülgen, ankara büyükşehir belediye başkanı melih gökçek’e şu soruyu sordu; “bizim ne zaman gey belediye başkanımız olacak?” bu soru karşısında şaşıran melih gökçek ise şu cevabı verdi; "tabii bizim kendimize göre bir yaşam tarzımız, örfümüz geleneklerimiz var. oralar çok daha farklı bir noktada... inşallah bizim türkiye’de gey belediye başkanı olmayacak ve olmamalı."

--- spoiler ---
okan bayülgen'in bizim ne zaman gay belediye başkanımız olacak şeklindeki sorusuna insallah bizim gay belediye başkanımız olmayacak diye cevap vermiş ankara büyükşehir belediye başkanıdır .
işte o acınası video. aslında bu adamlara değil bu adamları seçen insanlara kızıyorum ben.

ankaralı arkadaşlardan özürdileyerek hep kendime sorduğum soruyu birde daha geniş kitlelere sormak isterim, " bu adamdan başka kimse yok mu ki her türlü saçmalığına rağmen ısrarla onun tarafından idare edilmek istiyorsunuz"?
yaptığı gafları yolsuzluk ve yüzsüzlükleri ile ankaraya musallat olmuş en büyük bela olan tarihe geçecek kadar koltuk makam ve mevki budalası siyaset insanı. ankarayı susuz bıraktığı o meşhur yaz ankaranın su projelerine ayırdığı parayı metroya gömdüğü ve o metroyu bir türlü bitiremeyen biri olarak nasıl arsızca basın açıklamarı yaptığını unutamayacağım asla. yolsuzlukları konusunda oscara aday olabilecek en büyük oyuncu.
twitter üzerinden bir kadına hakaret etme lüksünü bulabiliyor kendinde bu "şey". ney? şey işte.
http://www.etha.com.tr/Haber/2012/05/27/...
twitter üzerinden paçozun teki tarafından çok ağır şekilde hakarete uğramış, onuru zedelenmiş ve mağduriyetinin telafi edilmesi için adalet yoluna baş vurmuş çok değerli bir abimizdir. kadın üstelik bir grup laikçi ile beraber organize çalışıyormuş. aylardır melih beyin twitter hesabı üzerinden taciz etme suretiyle melih beyin ve akp'nin itibarını zedelemek için çete kurdukları aşikar. akp'ye soru sormak senin haddine mi be kadın? hem o sorunun altında yatan ince hakareti anlayamayacak kadar mankafa mı bu adamlar? umarım adli tatil başlamadan adalet önüne çıkarılıp terör örgütüne üye olmak suçuyla cezalandırılırsın. hanım hanım güneş balçıkla sıvanmaz. ayrıca melih bey çok haklı madem kürtaja bu kadar detsek veriyorsun o zaman kürtaj yaptırmış olmayı neden hakaret gibi görüyorsun derler adama. *
kürtaj tartışmaları konusunda "anasının hatasından dolayı çocuk niye suçu çekiyor? anası kendisini öldürsün" açıklaması ile beyninin olmadığını bir kez daha ispatlamış canlı.
ankarada esnaf ziyareti yaparken yumurtalı protestoya uğramış kişidir.

(bkz: hay o öpülesi eller)
çok ilginç konuşmaların başrol oyuncusu. o çok konuşulan programı izlemek için ;

http://www.kure.tv/haber/648-gunluk/gunluk-melih-gokcek-gundemi-degerlendiriyor/131-bolum/118944/
ankaraya gıcık olmamın nedenlerindendir efenim. sorsanız herkes gıcık kim seçti lan bunu ben mi?
kıyamet kopsa bu adama oy vermem diyordum ki atalarımız büyük lokma ye büyük söz söyleme diyerek madara etti beni.
evet kendisine oy verdim 2012 hormonlu domates ödülleri için. inşallah kazanır.
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/538133_279131388852423_118802736_n.jpg
ankara'nın en büyük kedisi. kuvvetle muhtemel ankara kedisi logosunda kendi suretini kullanmış.
günün birinde bir grup azgin full aktif ateist ile beraber issiz adaya düsmesini diledigim zart.
zencilere kendini düzdürürken ki görüntülerinin internete düşmesini beklediğim zaat.
şu fotoğrafı sansürletmiş ama fotoğraf ödül almış. keyiflenelim biraz, bu yüz ifadesini sık sık göremeyiz.
@zeynepcetin adlı 17 yaşındaki twitter kullanıcısı bir tweet göndermiş "masum degiliz, hicbirimiz.. @06melihgokcek" ve ekte bir fotograf ve sonrasında melih gökçek 'in cevabı bu olmuş "bu fotoğraf fotomontajdir. düzeltme yapip özür dilemezseniz savciliğa veririm. ihtaren bildiriyorum...cevap bekliyorum... @zeynepcetin" . uu beybi tırstım ha !

sanırım kızın evine dayanmış bizim polis amcalar devamında ne oldu zeynep 'in tweetlerinden belki anlaşılabilir.

https://twitter.com/06melihgokcek/status/307079879193686016
ne kadar ilginç bir insan *
  • /
  • 4