melih gökçek

yeterince küpleri doldurmuş birisi. artık emekli olup, köşe yazarı olarak insanlara saldırmalıdır. ama elinde yetki olması tehlikeli.
yalnız filmlerde görebileceğinizi sandığınız türden bir kötü adam. insan böyle birinin gerçekten var olduğuna inanamıyor. geçen yerel seçimlerde rte'yi bile dize getirmişti. düşün artık kafa nasıl pis çalışıyor!
gülümsemesinden başka yazılacak bir tarafı yok.
http://ayisozluk.com/lnk/a57c06
her gece 12'den sonra ankara'ya kimyasal silah atan adam. attığını görmedim ama her yer bomboş. demek ki zamanında atmış yani.
kendisine küfür edenleri hemen mahkemeye verip, hakkını sonuna kadar arıyor. helal olsun dediğim belediye başkanı. ayrıca keşke belediye başkanlığını da artık bıraksa dediğim belediye başkanıdır.
tuhaf bir adam. kalkmış israil, mavi marmaradan dolayı özür diledi diye sokakları, caddeleri afişlerle süslemiş. hay allah memleket, sen çok yaşa...

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?a...
ilk 'israil, türkiye'den özür diledi' afişlerini gördüğüm de nasıl da iyi düşünmüş, nasıl da mantıklı, nasıl akıl dolu bir insan dememe sebep olmuştur kendileri. o olmasaydı ankara'nın hali ne olurdu diye de düşünmeden edemiyorum doğrusu.
bu adam eninde sonunda memlekete başkan- bak başbakan demiyorum- olmazsa ben de adam değilim dediğim aziz ve muhterem insan!
ne gadada ilginç bi o gada farklı diyebileceğimiz bir kişilik ayrıca cem evi açmak istediklerini söyleyen insanlara ankara'da cemevi için yer yok diyen şahsiyet.
bu başlığın açılmasını bile hak etmeyen zat
gerçek olamayacak kadar kötü bir adam ve ne yazık ki o gerçek de bize kısmet oldu. adam usta bir senaristin elinden çıkmış filmlerin kötü karakterleri gibi. ne pislik ararsan var.
teyyip'e duyduğu aşk yüzünden gecelerce twitter başında uykusuz kalan zat-i şahane.
bindirilmiş badem bıyıklı tugaylarının özverili komutanı.
çok ağlamalı olmuştur. 2 yıldır fazladan yaşadığını söylemiştir.
daha çok ağlamasını istediğim insan,ağlaya ağlaya susuz kalsın.
redhack sağolsun son 3 gündür twitter wtt de 1. liği kimselere kaptırmayan insan.
söz konusu ağlamak olunca üzülerek söylüyorum ki melihciğim bir bülent arınç değilsin.

ortalama insan ömrü 63 yıl ? orta afrika'da mı yaşıyoruz arkadaşlar biri beni aydınlatsın. bilim insanlarına göre 80'e merdiven dayamayanı dövüyorlar artık.
  • /
  • 4