pasif olduğunu düşününce kendisini aşağılanmış hisseden aktif gay

çok kesin ve net konuşuyorum ki; bu insanlar gay değildir. kendisini gay olarak kabullenen insanlarda ve onların ilişkilerinde aktif olmak veya pasif olmak kavramı önemli değildir. ancak bir aktif pasif olanı aşağılık biri olarak görmese de, kendisinin öyle olduğunu düşününce bile sinirleri bozuluyor, korku dolu rüyalar görüyorsa; ciddi bir problem var demektir. aman ha uzak durun. kendinizi kullandırtmayın.

edit: "evet pasifte olabilirdim ki; bu çok doğal; ancak zevk almıyorum. sadece aktifim" demekle, "ne pasif olmak mı???? allah korusun." demek arasında dağlar kadar fark vardır. vurguladığım kişiler anlaşılabileceği üzere ikinci gruba girmektedir.
bu anlam karmaşaları da sıktı artık. yani kendimize gay diyebilmek için illa ap mi olmamız gerekiyor. anal sekste ne istediğin ya da istemediğini bilmek yetmiyor mu? erkeklerden duygusal ve bedensel olarak hoşlanmak istemek yetmiyor mu? kime ne ki. eğer anal sekste aktif olduğunu hisseden biri pasif olduğu düşünülünce üzülüyorsa kendi duygulanımıdır bu. yok daha açık yazayım olmayacak böyle kibarca. kim sikini götünü nasıl kullanmak ve kullandırmak istiyorsa keyfine kalmış. buna götçü diyelim yok olmadı o gay değil zaten gibi söylemler sadece kendi homofobimizi yansıtır. nedir bu şimdi de yükselen değer anal sekste pasif olmayı yüceltmek mi. akitf olmak yücelik miydi yetenek miydi ne boktu ki. aktifim diyenleri ezin kampanyası mı bu. durum başından bok zaten. koskoca seksi sadece anal sekste ki duruma bağlamak iyice bok zaten. herkes kendi keyfinde.
bu başlıktaki konu aktif olan eşcinsellere laf atmak değil, pasif olmanın alçak bir şey olduğunu düşünen kişileri eleştirmek.

insanlar tabi ki sadece aktif veya sadece pasif olabilir * * * * *, fakat pasif olanı aşağılamak, pasif olmanın kötü, utanç duyulacak bir şey olduğunu düşünmek ve biri onun pasif olup olmadığını sorgulayınca bunu hakeret olarak algılamak sağlıklı insan davranışı değildir bence.

heteroseksüel insanların "homo, ibne, top, yumuşak" kelimelerini küfür olarak kullanmasından hiçbir farkı yoktur bu davranışın, ve içselleştirilmiş homofobi örneğidir.
bana hiç uymayan duygu. ben pasif olduğumu düşününce aşağılanmış hissetmek bi yana aktif erkekleri düşününce*, tahrik oluyorum mesela.
sene 2013 olcak , millet uzayda seks yapçak. biz hala göt göbek aktif pasif diyoz.