göbek çarpması

bu sıcak yaz günlerinde, sıcaktan bunalan bünyenin terlemesiyle, tişörtlerin, şortların vücuda yapışması kaçınılmaz bir sondur. tabi böylece şirin mi şirin göbeklere sahip olan ayıcanlarımızın, seksi vücutlarına yapışan tişörtler akıl almaz, dayanılmaz manzaralara mahal vermekte ve bu manzaraya maruz kalan ayıseverlerde baş dönmesi, karın ağrısı, kabarma * gibi semptomlarla seyreden, eğer erken tanısı konulmazsa nöbetler şeklinde devam eden, amansız bir hastalık olmayan göbek çarpmasına neden olmaktadır. yaz aylarında sıklıkla karşılaşılan bir hastalıktır. tedavisi aşamalı olarak yapılır:

- önce hastaya bol soğuk su içirilir.
- hasta loş bir ortama alınıp ayı içerikli videolar * izlettirilir.
- yavaş yavaş kendine gelen hasta odasından çıkartılır parkta, bahçede dolaşmasına izin verilir.
- artık tamamen kendine gelen hasta tekrar topluma karışabilir, göt göbek seyredebilir, çünkü vücut artık bağışıklık kazanmıştır.

--- tedavi süresince unutulmaması gereken en önemli husus: ayıcanlarımızın bu hastalara göstereceği sevgi ve şefkattir
yok artık . göbek çarpması mı ? yoksa seksi pozların meydana çıkması mı ?
göbeği kendinden önde giden adamların* kalabalık ortamlarda istemdışı uyguladığı sıkıştırma, itme, hatta ve hatta başka göbeklerle sizi top misali kullanıp paslaşma şiddeti. yıllardır ayılara duyulan hayranlık ve göbeksizlikten kırılmanın bu tür sarsılmalarda ortaya çıkardığı yanlış anlamalar ancak bir göbekte demlenerek çözülebilir. tıpkı penislerin güneşten kolayca saklanarak göbek altı demlenişi gibi dış etkenlerden uzak göbek altında demlenme/göbek altına sığınma pozisyonu sizi çözer. ama göbek altında yaramazlık yapmamak lazım tabi. çünkü konumuz göbek sevgisi, seks değil.