hornet

  • /
  • 14
engelleme geliyor diye bir söylenti var. açıkçası hornet'in mesafe harici çok da bir faydası olmadı bana. mesafede de evime yakın olanları bulup her gece sevişebiliyordum. uzaklarda arama zahmetinden kurtarıyordu beni.

hornet giderse ne olur? açıkçası bazı konularda daha iyi olabilir. mesela aktifim ama gay değilim tayfa ve amcalar temizlenir çünkü çoğu kişi şimdi de olduğu gibi tinder'a geçiş yapar. bu dediğim tayfa da açık açık yüz fotoğrafı yüklemeyeceği için biraz da olsa kısıtlanırlar.

tinder zaten gayler tarafından kullanılıyor. twitter ortamı zaten oldukça canlı. kitlesi bana hitap etmese bile hornet'ten gelenlerle birlikte biraz daha kaliteli olabilir. gabile biraz daha canlanır. webcam chat siteleri var. çıplaklık yasaklandığından beri çoğu kullanıcı birbirini beğenince skype'a geçiyor. ki ben vücut falan görmeden izmir'in bir ucuna gidip çok iyi seksler yaptım. hornet'ten her şeyi görüp gram zevk almadıklarım da oldu. telegram grubu oluşturulur. instagram'da sayfalar oluşturulabilir. gay biri zaten karşısındakinin gay olup olmadığını anlayabiliyor. çekinmeyenler direkt gidip tanışır. spor salonunda kesişir. belirli bir kafeyi mekan haline getirirler vs.

çoğu siteyi yasakladılar, vpn uzmanı olduk. bunun da bir yolu bulunur. lgbti kardeşlerim program falan yazar bir şekilde erişiriz.

kısacası sevişmemizi engelleyemezler. iletişim çağında bir platformu kapatsan diğeri açılır. tek kötü yanı taş gibi turistleri bulup şevişemeyiz. adamlar twitter'la falan uğraşmaz 1 haftalık tatilinde.
an itibariyle, forumlarda da doğrulanmış sanırım, engellenmiş olan sitedir. engelleme kararının sebepleri içerisinde fuhuş, uyuşturucu madde kullanımı vb. olsa da asıl sebebini hepimiz biliyoruz sanırım. sitesine erişemiyorduk belli bir zamandır, hayırlısı olsun. yeni tanışma platformlarına gebe olan olaydır.
ya bu uygulamada takipçi kasanlar sadece bana mı itici geliyor? bu ihtiyaç nereden doğuyor yani anlamıyorum cidden? çok beğensem bile yazasım veya cevap veresim gelmiyor ama bir yandan da sayıları giderek artıyor bu arkadaşların. yakında herkes bir takipçi bağımlısına dönüşecek diye korkmuyor da değilim.
en son profilime takipçi kasanlar yazmasın yazdım ama zaten onlar anladığım kadarıyla kendilerine yazılmasını bekliyor çoğunlukla jdfskl
bide uzun zamandır girmediğim için web horneti özlediğimi farkettim. telefondan yazmak zor oluyor.
yakında gelecek yeni sürümü ile story kısmı eklenecek dating app. kısa videolar yüklenebilecek eskisinden farklı olarak. iyice instagrama benzemeye başladı. fena olmaz aslında instada paylaştığım storileri buna da atarım kim bilecek.
sadece seks amaçlı takılanların yeri. bi de evliler de cabası. ben hiçbir ciddi ilişki adayı bulamadım bi de meret alışkanlık yapıyor sürekli birilerine bakasın geliyor bulamasan da
dün bir rüya gördüm. gerçi kabus demek daha doğru olur. akşam 9 dan sonra ve hafta sonu hornet yasaklanıyormuş. böyle böyle başlarlar sonra bir bakmışsın komple yasaklanmış. umarım gerçekleşmez.
sabırsız abazalar o kadar çok ki her biriyle iki laf etsen vaktine yazık. ne mal olduğunu anladığım böyle tipleri hemen engellerim.
içinde her tür insan olan uygulama. düzgün insan oranı toplumda ne kadar azsa hornette de öyle. kendiniz düzgün bir insan değilseniz düzgün insanlarla karşılaşmanız çok güç.
özetle her platformda olduğu gibi herkesin dengini bulduğu platformdur. kaliteli insanlar da elbet var ama sizinle muhatap olmuyorlarsa kalitenizi sorgulayın.
türkiye'deki kullanımı; partner bulma amacı olan uygulamadır.
yani cinsellik amaçtır. arkadaşlık yada duygusal ilişki için değildir.
buraya bakarak eşcinseller hakkında yorum yapılamaz.
eşcinsel fantezileri olan kişilerin cinsel eylemleri hakkında fikir ediniriz.
ülkemizde cinsellik tabu olduğundan bu fantaziler mide bulandırıcıdır çoğu zaman.*
beni herkes rus zannediyor burada sürekli. privet yazıp duruyorlar. hayır sarışın, atletik bi tip de değilim yani. kumralım, buranın insanı olduğum çok belli. gerizekalılar sanırım.
can sıkıntısından arada kullandığım bir uygulama lakin tinder ve okcupid daha tercih edilesidir diyebilirim.
adı çok kötü. belli ki horny'den evirmeye çalışmışsınız da neden böyle argo bir kelimeyi app olarak seçtiniz ki? daha yaratıcı olabilirdi. growlr gibi.
insan onuruna aykırı bir platform... yasaklansa sorun etmem, çok ciddiyim.
hep adını duyduğum halde hiç yüklememiştim. geçenlerde merakıma yenik düşüp bir göz attım, daha sonra iyi ki daha önce yüklememişim dedikten sonra hemen kaldırdım. çöp bir platform.
aylar sonra tekrar yükledim bu uygulamayı lakin cidden sıkılmışım. uygulamadan, uygulamadaki insanlardan, eşcinsellerin saçma ilişkilerinden... sanırım artık evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum.
cinsel hastalıklardan "ölesiye" korktuğum için kullanmayı tercih etmediğim uygulama. zira uygulamadaki hiçkimse güven verecek cinsten değil.
hornet şu an için en fazla kullanıcı sayısı olan app diye biliyorum. açıkçası iç bunaltıcı bir ortamı var. yasaklanmadan önce grindr çok daha iyiydi. yıllar önce çok daha nezih ve iyi bir platformdu. planetromeo da emektar bir app olarak var ama eskisi gibi kullanıcısı yok. en iyi app hangisi bilmiyorum, hiçbiri tatmin edici değil. hornet daha çok bilinen ama hiç keyif almadığım bir app. app önerisi olan varsa ve yazarsa sevinirim.
okcupid ve tinder çok daha tercih edilesidir.
çoğunluğun sevmediği ama çoğunluğun kullandığı uygulama.
merak ettiğim hiç kullanmadığım uygulama
  • /
  • 14