hornet

  • /
  • 13
an itibariyle, forumlarda da doğrulanmış sanırım, engellenmiş olan sitedir. engelleme kararının sebepleri içerisinde fuhuş, uyuşturucu madde kullanımı vb. olsa da asıl sebebini hepimiz biliyoruz sanırım. sitesine erişemiyorduk belli bir zamandır, hayırlısı olsun. yeni tanışma platformlarına gebe olan olaydır.
ya bu uygulamada takipçi kasanlar sadece bana mı itici geliyor? bu ihtiyaç nereden doğuyor yani anlamıyorum cidden? çok beğensem bile yazasım veya cevap veresim gelmiyor ama bir yandan da sayıları giderek artıyor bu arkadaşların. yakında herkes bir takipçi bağımlısına dönüşecek diye korkmuyor da değilim.
en son profilime takipçi kasanlar yazmasın yazdım ama zaten onlar anladığım kadarıyla kendilerine yazılmasını bekliyor çoğunlukla jdfskl
bide uzun zamandır girmediğim için web horneti özlediğimi farkettim. telefondan yazmak zor oluyor.
yakında gelecek yeni sürümü ile story kısmı eklenecek dating app. kısa videolar yüklenebilecek eskisinden farklı olarak. iyice instagrama benzemeye başladı. fena olmaz aslında instada paylaştığım storileri buna da atarım kim bilecek.
sadece seks amaçlı takılanların yeri. bi de evliler de cabası. ben hiçbir ciddi ilişki adayı bulamadım bi de meret alışkanlık yapıyor sürekli birilerine bakasın geliyor bulamasan da
profilimi herkese gizlediğim için de mesaj falan almıyordum. sadece yakınında kimler var merak ettiğimden ayda yılda bir göz atardım. geçen tesadüfen canlı yayının birine denk geldim. ondan sonra beni bi canlı yayın bağımlılığı tuttu. yayınlara dalıp gidiyorum. kimi atmosfer hoşuma gidiyor, kimilerinin yaptığı salaklıklara gülüyorum, enteresan bir ortam. mesele dün çocuğun birini izledim, samimi olduğu bir arkadaşıyla yayın açmış. daha doğrusu muhabbete gitmiş ama biri tutturmuş yayın açacam diye o açınca diğeri de açmış. bana çok doğal bir ortam gibi geldi, bu hoşuma gitti. toplum gözünde yavaş yavaş normalleştiğimizi hissettim. hornete en son girdiğimde millet profiline manzara resmi koyuyordu, şimdi canlı yayınlara çıkıyor. üstelik muhabbeti dinleyince; öyle ortam hakkında da değil, günlük hayattan muhabbetler ediliyor. hornette olmasa kesin hetero derdim. gerçi z kuşağı öyleymiş, bi tane tarih hocası vardı görüştüğüm. sınıfta gay olduğu bilinen bir çocuk varmış, kızı erkeği ayrı saygı duyuyormuş.
hornette ekleyin beni, bana mesaj atın, masaj yapın
geçen yıllar sonra tekrar indirdim içerisi straight yuvası olmuş. cuckold arayan mı desen, swinger partileri verenler mi desen, pasifi sadece yaptıkları seksi izletmek için arayanlar mı desen çok ilginç bir yer olmuş. ama yılların değiştiremediği kalıplar hala var: profil??? , yer var mı???
cuckold ve swinger gibi görünüp eskort pazarlayanların resmi adresi *
uygulamayı gün geçtikçe kendini güncelliyor ve yeniliklere açık oluyor.. :)
türkiye'de gay yaşamı anlamak için mükemmel bir uygulama. girip bakmanız yeterlidir baskının insanların üzerindeki ezici hükmünü görebilmeniz için. evlilerin habitatı denebilecek uygulama.
  • /
  • 13