hornet

  • /
  • 14
cuckold ve swinger gibi görünüp eskort pazarlayanların resmi adresi *
uygulamayı gün geçtikçe kendini güncelliyor ve yeniliklere açık oluyor.. :)
türkiye'de gay yaşamı anlamak için mükemmel bir uygulama. girip bakmanız yeterlidir baskının insanların üzerindeki ezici hükmünü görebilmeniz için. evlilerin habitatı denebilecek uygulama.
insanların klonlaştığının garantisi olan uygulama. 3 günlük bir deneyimim oldu yüzlerce insan yazıyor ve hepsi bir birisinin aynı şeyleri yazıyorlar. adam tanışmak için yazıyor fakat bir insanla nasıl tanışılacağına dair hiç bir fikri yok. sapkınlığın zirve yaptığı, manevi benliğin tamamen kaybolmasına, küçük çocukların yaşlılara metreslik yapmasına öncü olan uygulama.
haftaya ispanyaya gideceğim. hornetin keşfet kısmından madride bakayım dedim. birkaç türkçe profil görünce club, event vs. tavsiyeleri için mesaj attım. biliyorsunuz güncel popüler mekanlar sürekli değişiyor. en son 6 yıl önce gitmiştim. muhtemelen o ara en popüler olan yer şimdi çöp olmuştur. ama bu profili türkçe olan adamlar ispanyolmuş ve horneti sadece türklerle konuşmak için kullanıyorlar. konuşurken de google translate kullanıyorlar. cidden bu kadar emeğe değer mi lan nasıl bir psikopatsınız.
et pazarına dönüşmüş uygulama
yükleyip yükleyip sildiğim uygulama
uyuşturucu bağımlığının ve ekonomik çöküşün ne duruma geldiğini acı bir şekilde gösteren eşcinsel tanışma uygulaması. yıllardır kullanıyorum hornet’i ve kullanıcı profili hiçbir zaman bu denli kötü olmamıştı. uyuşturucu madde arayan ve satanlar,sadece yüksek takılanlar,adli sicili fotoğraftan bile anlaşılan tipler, dolandırıcılar ve profesyonel hizmet verdiğini iddia eden korkunç tiplerle dolu. sosyolojik gözlem için birebir platform.
bir fallus uğruna 80 km yol gitmeyeceksem kimsenin "yer"i olmadığı uygulama (ben de dahilim)
öyle birden kafama esti artık kullanmayacağım diyemezsiniz kardeşim siz kendinizi ne zannediyorsunuz. 5 yıl kullan sonra birden ben artık bırakıyorum. kimi kandırıyorsun kardeşim! bizden iyi mi olduğunu sanıyorsun. hem ne kullanacaksın başka! eşek gibi kullanacaksın. buradan öyle elini kolunu sallayarak çıkamazsın! işler böyle yürümüyor burada! bu yolun yolcususun artık.
yakışıklı aktif bulamadım hiçbir zaman
korkunç bi app. daha büyük bir şehirde yaşayanlar için daha iyisi (bkz:scruff)
kırsalda gerçekten işe yaramaz. tipler bi tekinsiz insanın buluşası filan da gelmiyor.
her ne kadar bok çukuru olsa da buluştuğum kişilerin %90'ı bu sitedendi. yani en çok kullanılan uygulama bu arkadaşlar her türden insan var. heteroların bile bildiği o genelev tadı veren turuncu uygulama.
geçen gün otobüste giderken yanımdaki adamın turuncu renkli sohbetiyle gözüme çarpan, sonrasında rahat rahat kesişmemize sebep olan uygulama.
yan yana görülseniz yerin dibinize gireceğiniz seviye de insanların delik fotoğrafı spamladığı, aktif aramıyorum dediğiniz halde 10 kere yazıp sonra da küsen gaylerle dolu mekan. yabancıların da kekoları mevcut fakat onlarla görüşmek daha tekin hissettiriyor. korkunç, tek kelimeyle korkunç.
abaza heteroların ve sex işçilerinin ağırlıklı olduğu platform
anayasa mahkemesi engellenen sitede hak ihlali kararı verdi. hornet stories yerine orijinal hornet geri gelecek gibi. *
  • /
  • 14