hornet

  • /
  • 13
uygulaması da engellenecek olan uygulamadır. harika, çıldırtana kadar kısıtlayın bizi.
engelleme geliyor diye bir söylenti var. açıkçası hornet'in mesafe harici çok da bir faydası olmadı bana. mesafede de evime yakın olanları bulup her gece sevişebiliyordum. uzaklarda arama zahmetinden kurtarıyordu beni.

hornet giderse ne olur? açıkçası bazı konularda daha iyi olabilir. mesela aktifim ama gay değilim tayfa ve amcalar temizlenir çünkü çoğu kişi şimdi de olduğu gibi tinder'a geçiş yapar. bu dediğim tayfa da açık açık yüz fotoğrafı yüklemeyeceği için biraz da olsa kısıtlanırlar.

tinder zaten gayler tarafından kullanılıyor. twitter ortamı zaten oldukça canlı. kitlesi bana hitap etmese bile hornet'ten gelenlerle birlikte biraz daha kaliteli olabilir. gabile biraz daha canlanır. webcam chat siteleri var. çıplaklık yasaklandığından beri çoğu kullanıcı birbirini beğenince skype'a geçiyor. ki ben vücut falan görmeden izmir'in bir ucuna gidip çok iyi seksler yaptım. hornet'ten her şeyi görüp gram zevk almadıklarım da oldu. telegram grubu oluşturulur. instagram'da sayfalar oluşturulabilir. gay biri zaten karşısındakinin gay olup olmadığını anlayabiliyor. çekinmeyenler direkt gidip tanışır. spor salonunda kesişir. belirli bir kafeyi mekan haline getirirler vs.

çoğu siteyi yasakladılar, vpn uzmanı olduk. bunun da bir yolu bulunur. lgbti kardeşlerim program falan yazar bir şekilde erişiriz.

kısacası sevişmemizi engelleyemezler. iletişim çağında bir platformu kapatsan diğeri açılır. tek kötü yanı taş gibi turistleri bulup şevişemeyiz. adamlar twitter'la falan uğraşmaz 1 haftalık tatilinde.
an itibariyle, forumlarda da doğrulanmış sanırım, engellenmiş olan sitedir. engelleme kararının sebepleri içerisinde fuhuş, uyuşturucu madde kullanımı vb. olsa da asıl sebebini hepimiz biliyoruz sanırım. sitesine erişemiyorduk belli bir zamandır, hayırlısı olsun. yeni tanışma platformlarına gebe olan olaydır.
ya bu uygulamada takipçi kasanlar sadece bana mı itici geliyor? bu ihtiyaç nereden doğuyor yani anlamıyorum cidden? çok beğensem bile yazasım veya cevap veresim gelmiyor ama bir yandan da sayıları giderek artıyor bu arkadaşların. yakında herkes bir takipçi bağımlısına dönüşecek diye korkmuyor da değilim.
en son profilime takipçi kasanlar yazmasın yazdım ama zaten onlar anladığım kadarıyla kendilerine yazılmasını bekliyor çoğunlukla jdfskl
bide uzun zamandır girmediğim için web horneti özlediğimi farkettim. telefondan yazmak zor oluyor.
yakında gelecek yeni sürümü ile story kısmı eklenecek dating app. kısa videolar yüklenebilecek eskisinden farklı olarak. iyice instagrama benzemeye başladı. fena olmaz aslında instada paylaştığım storileri buna da atarım kim bilecek.
sadece seks amaçlı takılanların yeri. bi de evliler de cabası. ben hiçbir ciddi ilişki adayı bulamadım bi de meret alışkanlık yapıyor sürekli birilerine bakasın geliyor bulamasan da
  • /
  • 13