hornet

  • /
  • 12
uygulamayı kullanan kitlenen hepsi kadın bulamayıp girecek delik arayan dolu. özellikle “parlak ve kadınsı” aranan bir yer. bi de yazanların hepsi sevişmem, öpüşmem, dokunmam sadece arkanı dön ahdkdjdk
dün kaldırdığım uygulama. sen ne kadar kendini korursan koru akışta paylaşılanlara maruz kaldıkça, selam verenlerle fotoraf atanlarla uğraştıkça 'normal' algın ister istemez değişecek, hayatın dönüşecek. yalnızlıktan ölsem bir daha girmem o siteye. zaten hornet'ten de adam gibi birini bulanı görmedim. kendine jilet atmakla hornet kullanmak aynı şey bence.
bazı kullanıcılar için bela uygulama, kaldır indir, kaldır indir nereye kadar, buna can mı dayanır?
zayıf arayanların büyülü dünyası gibi birşey
hetoroların ben gay değilim aktifim deyip kullandığı uygulama ayrıca bütün gaylar ⚣ bisexler ⚤ burada toplanmış olamaz ben genelde sex düşkünü bir insan değilim yani ayda 1 yada 2 kere sevişmek için barlara giderim yani ne gerek var tanımadığın herife götünü başını atmaya insanın gururu incinir gay clup yada normal bir barda bile artık gaylar ve bisexler birbirlerini rahatça buluyor. ben bi kere google playa girip tam yükleyecekken onun yerine mastırbasyon çektim ve sonra oh be dedim iyki yüklememişim yani cinsel açlığınızı sağ eliniz yada sol elinizle bile yenebilirsiniz. aa bu arada hornette ki insanlar sexden sonra sizi tanımazdan gelince zorunuza gitmesin o oratmada ki insanlar için sexten sonra seni beni tanımıyorsun ben seni tanımıyorum edasındalar. çok utanç verici bir uygulama.
her ne kadar eskisi gibi haz etmesem de alışkanlıktan dolayı olsa gerek bir türlü silemediğim uygulama.
ayi severlere pek hitap etmeyen uygulama.
doğu taraflarında girilmemesi gereken uygulama çünki herkes aktif ama hetero
sanirim chaser ve kadinsi bireylerin arandigi veya tercih edildigi app
yalnız günlerimin dostu, varlığından gayet mutlu olduğum, şükürler olsun ki yazan diğer yazarlar kadar sillesini yemediğim bir uygulama. şans demek ki o_0
kullanıcılarının büyük çoğunluğu seks partneri arayışı için kullansada, benim gibi bazı kullanıcılar bu uygulamayı tanışmak için kullanıyor. bana güzel dostluklar kazandırmıştır bunun yanı sıra bir çok insan karakterini tanımama araç olmuştur. uzun zamandır aktif olarak kullanmasamda telefonumda kenarda durur. dün öyle bir gireyim dedim, liseden arkadaşımı gördüm. her ne kadar sadece seks odaklı kullanan olsa eşcinsellerin birbirlerini bulmak için kullanabileceği en kolay araçtır. üstelik arayüzü basittir, işlevseldir.
bana en çok gelen mesaj

"özel fotoğraflarını görmek istiyorum."
küçük şehirde yaşayınca fotoğrafsız profillerin istemsiz ifşa olduğu uygulama
  • /
  • 12