hornet

  • /
  • 12
ne yazık ki alternatifi olmayan ama en azından türkiye için bok gibi olan uygulama! sebeplerine gelecek olursak:
1- önceden eşcinseller kullanırken, şimdi çoğunluk "götçü". kime yazsanız "kadınsı" arıyor. iyiden iyiye bozdu.
2- herkes çıplak fotosunu çok rahat atıyor! ama yüze geldi mi bir tripler sanırsınız kimseyle görüşmemiş, kimse onu bilmiyor!
3- transfobik değilim ama; trans sayısı ve onların götçülerinin sayısı eşcinsel sayısını abartısız 5e katlar. artık yazarken birine iki kere düşünüyorsunuz!
4- insanlar önceden ilişki ararken şimdi herkesin tek derdi seks! asla, kimseye "ilişki" bile diyemiyorsunuz! diyebildikleriniz ya bu kelimeyi "seks" olarak anlıyor, sizi anlayanlar da "hornet"in bunun yeri olmadığı konusunda size ders veriyor!

ve en önemli madde
5- birileri sizi sevmiyorsa fotoğrafınızı ya da profilinizi şikayet ettiği an uyarı alıyorsunuz. bu yüzden hesabınız silinebilir, dondurulabilir. kimse kontrol etmiyor gerçekten öyle misiniz değil misiniz diye! x birinin beyanı yeterli!

bu kadar aptal bir uygulama olamaz! olmamalı! bir dönem lezbiyenlerin uygulaması vardı yüzünüzü göstermeden kayıt olamadığınız. böyle bir kural getirilmeli ve sadece erkekler olmalı! dahası bok gibi reklam alıyorlar bir zahmet 3 kuruş verip şikayet edilen hesapları birilerine kontrol ettirsinler!

acilen düzgün bir uygulama çıkmalı! çok acil!
görüştüğüm kişilerin kafa yapısı hep bana ters çıkıyor bu uygulamada(gerçi küçücük şehirde ne bekliyorsam) , ben de uygulamayı silip biraz kafa dinlemeye karar verdim şu an için.
herkesin mükemmel olduğu (!) ve mükemmeli aradığı bir ortam. ben neden mükemmel değilim ya diye hayıflanıyor insan ister istemez.
hornet'teki mevcut düzen bozulmuştur. başlarda sadece golden gaylere yönelik bu uygulama zamanla kadın kıyafeti giymiş ücretli ergenler ile abazan kaymoncuların istilasına uğramıştır. golden gayler olarak biz, bu duruma sessiz kalamayız. bu yüzden hornet'te (bkz:golden gay devrimi) yapmanın vakti gelmiştir. vpnsiz girilebilen tek gay bulma uygulaması hornet'teki bozulmuş düzeni yıkmak her golden gayin vazifesidir. çünkü başka hornet'imiz yok.
eşcinselliğin anal yada oral sex gibi bir fantazi türü olarak algılandığı uygulama. ciddi bir heteroseksel kullanıcı kirliliği var ve yalnızca sikecek adam arıyorlar. çay kahve içecek sosyalleşecek arkadaş bulmak neredeyse olanaksız.
aktifim deyip aktiflerin altından kalkmayanların uygulaması.
bence fazla anlam yüklüyoruz bazı şeylere. isteyen istediğini yapsın, istemeyen istemediğini yapmasın. kendi istediklerimizi elde edemiyoruz diye toplumsal ahlak teoremleri geliştirmek gerçekten abest. siz mutlu olamıyorsunuz, istediğini yapamıyorsun diye insanlara ahkam kesmek şahsen bana ahlaksızlık geliyor.
burada veya başka sözlükteki entrylerin bazılarında insanlar sex date uygulaması olduğundan arkadaşlık, ilişki vs aramanın saçma olduğunu söylemiş. mevcut durumu için malesef ki evet haklılar ama aslında uygulamada seçenekler mevcut. sosyallik, arkadaşlık, randevu, ilişki gibi. tabi ki kullanıcıların öncelikle arayışlarının farkında olup ona göre işaretlemeler yapmaları, sizin bunlara göre de o elemanlara yazmanız gerekmekte. yani kısacası hornetin amacı sadece düzüşmek değildir. kullanıcı kitlesi bu hale getirmektedir.
yıllarca ayı yoktur diye düşünüp kullanmadığım ve son birkaç aydır oldukça ekmeğini yediğim uygulama.**
akıllıca kullanıldığında gayet işe yarayan uygulamadır.
dikkat ederseniz horneti hornet yapanlar istikrarlı bir şekilde uygulamayı kullanıyorlar. stabil bir profilleri oluyor. bunlar egolu, bencil, daha fazla hazdan başka meramı olmayan insanlar. diğerleri bir açar bir kapatır uygulamayı. kapattıları devrede topladıkları enerjiyi açınca yine tüketirler. bir muhasebe yaparlar: "şöyle şöyle sorunlu insanlarla artık işim olmaz" falan diye sonra uygulamayı tekrar açınca daha farklı sorunlu insanlara toslarlar. bu sefer tekrar uygulamayı kapatıp enerji toplamaya ve muhasebe yapmaya koyulurlar. bu döngü böyle devam eder.
knight onlinedaki uçan kelebeklisim yaratık
hornet enteresan bir uygulama. daha doğrusu uygulama değil kullanıcı kitlesi. belki de türk gaylerinin bir çoğu bilmiyorum. slm nbr nerden xx var mı yer var mı muhabbetleri üzerinden güya sohbetler dönüyor. amaç sadece seks olsa dahi bence bu çok yorucu. kimin ne olduğu, ne istediği belli değil. tam bir kaos ortamı var. düzgün ve sıradan insanlarla da karşılaşıyorsunuz ama oranı çok az. kullanmak istemiyorum ama bir yerde de eli mahkum kullanıyorum. sevgi, sadakati olan biri ile karşılaşsam bir daha yüzüne bakmadan, yokluğunu aramadan hesabı kapatır bir de üzerine şükür çekerim.
ister kısa süreli tanışmalar, ister belki olur ümidiyle arayışlar için bir şekilde ucundan, bucağından kullanmak durumunda kalıyorsun işte.
eğer insanlarla tanışmak için yeterli imkanın yoksa daha da bir mecbursun.
kaldı ki, dışarıda tanışacağın insanlar da bizzat, hornetten nefret etmene sebep olan insanlar.
ben hayatımın en değerli parçasını burada buldum ve ilk buluşmadan sonra yani bundan tam 2 yıl önce hesabımı kapattım. yani işe yarıyor aslında.
yaklaşık 1 haftadır 200 metre mesafemdeki biri bana lütfen gel diye yalvarıyor. sanki görüşecek başka insan kalmadı memlekette.
böyle zamanlarda silinmesini tavsiye ettiğim uygulama.. bir anlık beğeni vs bir şey olur kalkar gider yada davet edersiniz sonra al başına belayı.. kendinizi düşünmüyorsanız sevdiklerinizi düşünün uzak durun
liseli kızlar filmi 1977 filminde üç genç kız vardır. mezun olacakları yıl yıllar sonra belirledikleri tarihte lisenin önünde buluşmak için sözleşirler.zaman üçü için farklı akmıştır. o an geldiğinde üç farklı insan o buluşmayı gerçekleştirememiştir.

efendim niye anlattım bunu ona geleyim. arada bir uygulamayı açmıyor değilim, açıyorum.ancak bunu izmir sınırları içinde yapıyorum ve özel bir sebebim-yabancıya gitmesin- var. uzun aradan sonra şu karantina günlerinde uygulamayı tekrar açtım.
"ev kira ama semt bizim" sözünde hornet bizim için semti ifade ederken yıllar geçtikçe bilindik hiçbir sima kalmamış olduğunu gördüm. hayat, yazışırken "akşamına bir kahve içelim mi? seni tanıyabilir miyim? nelerden hoşlanırsın? "gibi sorular sorduğumuz insanlara ne getirdi, onlardan ne götürdü?bende bir merak oluştu. burada yazanlardan ve gördüğüm profillerden de şuan büyük bir değişim yaşadığı aşikar.evet ,bir dönem bizlerin kullanıcısı olduğumuz zamanlar- 1950'ler değildi belki -hiç de bu bahsedilenler gibi bir ortam olduğunu hatırlamıyorum ya da aracı amacımıza uygun kullanmışız diye düşünüyorum.tabi ; o zamanlar, şu zamanlar diyorum da efendim 8 yıl öncesinden bahsediyorum -altını çizmek isterim-. yok muydu eleştirilen kişiler gibileri elbet o dönemde de vardı. ancak gabilenin de bir ağırlığı olmasından mıdır bilinmez yükü hafifletiyor olabilirdi.
şunu da belirteyim uygulama ücretsiz olabilir ancak bana iki adet ikea lambadere patladı. sağolsun xalo ile beğenmiştik.

sözlük formatından çıkmış olmamdan ötürü özürlerimi iletir ,

tanım: caravaggio yazarın da dediği gibi "şansınız varsa hayatınızın en değerli parçasını" da bulabileceğiniz bir uygulama.
gardaşlığım, ahretliğim. ah o lambaderlerin dili olsada konuşsa. 8 yıl öncesine bi gidip geldim sayende. yok canım ne ağlaması gözüme "hoyratça" kaçtı. sjsjsk

not: lambadere bir açıklama getirmek isterim izninizle; gardaşlığım o dönem görüştüğü her beyefendiye lambader alırdı ikeadan. koku bırakır gibi kendinden bir parça bırakırdı misafir gittiği evlerde. haliyle lambader sayısı çoğalınca ikeada zam yapınca bu alışkanlığa son verdi zaruri olarak.
bu ara üst üste meth kullanıyor musun var mı tarzı mesajlar alıyorum. tipim torbacıya benzemiyorsa eğer ciddi bir bağımlı artışı var şu an.
  • /
  • 12