hornet

  • /
  • 12
ilişkiniz güzel gidiyorsa ve görüştüğünüz kişi halen daha hornette takılıyorsa orada bi dur diyin, ben yapamıyorum. bari siz yapın sonra benim gibi tansiyon hastasıysanız tansiyonunuz 18-15 falan dolaşırsınız. normal zamanlarda da 15-11 görüyorum yani aklıma geldikçe. akıllara zarar
"seks için yazmayın" diyen ve sohbet muhabbet amacında olduğu yazan profillerin bilgilerinde rol bilgilerinin yazması bana tuhaf geliyor. yani madem amacın sohbet etmek, neden oraya aktif diye yazar ki insan? hmm sanırım sohbette aktif olan taraf o. tabi ya sürekli kendi konuşsun istiyor. tamamdır çaktım mevzuyu.
geçen uygulamayı silmiştim format yüzünden fakat şimdi girdiğimde ne resimlerimi görebiliyorum nede çevremdeki insanların resimlerini anlamadım biri yardımcı olursa mutlu olucam
iyice fuhuş mekanına döndü. bir an önce yasaklanmalı!

bu ne ya? gaylerle başladı, translar dahil oldu. eh onlar geldi de götçü kamyoncu kitle eksik olur mu onlar da dahil oldu. şimdi de biyolojik kadınlar geldi.

gay uygulamasında gay kalmadı!

sadece gaylerin olduğu düzgün bir uygulama lazım artık!
hiç bir zaman km yi tutturamayan jurnal uygulaması
google play store'dan kaldırılmış uygulama
geri gelmiş, upgrade geldi.. kullanmasam ad arada tiplere bakıyorum. belki bir umut... düzgün biri yazar diye....
ben gay değilim aktifimcilere kim öğrettiyse burayı, iğrenç bir date aplikasyonudur.
samanlığın içerisinde iğne (aşk,şevkat, sevgi, dostluk, ) aradığım mecradır.
horneti uzun yıllardır kullanıyorum. buradan hayatıma 3 kişi girdi. hayatımda biri varken doğal olarak kapattım. çıktıklarında da tekrar yüklemek zorunda kaldım. horneti biliyoruz hepimiz malum. her zaman evet seviyesiz insanlar da mesaj yolladılar, özel fotoğraf isteği yolladılar vs fakat son 1-2 yılda hakikaten dejenerasyonun dibini gördü kullanıcı kitlesi olarak. yahu ben bu uygulamadan 3 tane arkadaş dost nasıl edinmişim şaşkınım. 2012 2015 yılları arasında bu insanlarla tanıştım. son sevgilimle de 3 yıl önce tanısmıştım. şu anda kullanıcı kitlesinin durumu vahim. kimin ne olduğu belli değil. sohbet iletişim kurmak mümkün değil. ben hiçbir sohbetimi silmem bu yüzden de insanların buglarını daha iyi yakalayabiliyorum. adam yazmış 2 hafta önce aktifim maltepedenim diye. 2 hafta sonra poposunun fotoğrafını yollayıp pasif oldugunu söylüyor :) aga sen ne işsin yahu :) bir diğer örnek ise; adamla yazısıyoruz ertesi gün hayırlı cumalar yazıp beni engelliyor :) daha örnek gırla hangi birini yazayım :) son zamanlarda iyice anlaşılmaz ve dayanılmaz bir yer oldu.
her seferinde beni daha cok sogutan uygulama. duygusal ciddi seyler yasamak istiyorum, bir umut hornete giriyorum ve boyle bir ortamda asla olamayacagini anlayip tekrar siliyorum. cok bir alternatifimiz de yok :( bu durum beni uzuyor
allah düşürmesin dediğim uygulama. evet eşcinsel birini bulmak çok zor ama buradaki ortam bana çok kirli geliyor. hiç kullanmadım umarım kullanmam. ama yalnız ölecekmişim gibi hissediyorum o da ayrı bir konu.
kuasar'ın namus lobisinde yasaklı olan bir kelimedir. bu kelimeyi ağzına alan müritler halı yalatılarak cezalandırılır.
her girdiğimde çevremden biriyle karşılacam diye gerim gerim geriliyorum ki korktuğum başıma geldi geçen gün. ben resimlerimi gösterdikten sonra karşı taraf resimlerini açtı ve spor salonundaki afet-i devran antrenör ekranda belirdi, 5 sn kadar falan öldüm sanırım o an hatırlamıyorum. salon büyük ve kalabalık olduğu için o beni çıkaramadı ilkin ben söyleyene kadar. sonrasını anlatmıyorum , ayı sözlük rtük ekibinin gazabından korkuyorum.
uzun süredir girmiyordum buraya, son 1 haftadır falan tekrar kullanmaya başladım ve bu süreçte hayattan soğumanın eşiğine geldim. cidden buradan biri veya birilerini bulan var mı? herkes sanal bir şeyler peşinde. ya da bana bu modeller denk geliyor hep bilemedim.
ıgrenc les berbat. 4 ay sonra tekrar farkli bi sehirde acayim dedim de. hayatim karardi. yani kelimeler kifayetsiz kalir. ne igrenc bi uygulama.
yıllar sonra meraklanıp geçen hafta yeniden açtım. baktım hiç bir şey değişmemiş, hatta daha da boku çıkmış. kendini tanrı sanan üç-beş götü boklu ergen tarafından istila edilmiş. açmayın..
bu uygulamanın bu kadar eleştiriye maruz kalmasını anlamıyorum. uygulamayı kullanmaktan memnunum. ben ne yüzümü ne düşüncelerimi saklıyorum ve profilimde kendimi net ifade ediyorum.bence siz ne kadar net olursanız aradığınızı bulma şansınız o kadar fazla, hayal kırıklığı da o kadar az oluyor. sapkınları, ahlaksızları sezip savuşturmak da çok zor değil ayrıca, kendilerini belli ediyorlar.
horneti ne amaçlı kullandığınıza göre değişir. türkiyede kullanıcı kitlesi fazla olduğu için diğer uygulamalara göre daha iyi. tek olumlu yanı bu. eğer yalnız yaşıyorsanız, fit bir vücudunuz varsa, ap iseniz (hedef kitle daha geniş), sadece seks istiyorsanız evet güzel uygulama. amacınız, beklentiniz bu olsa bile profilde yazanları okumadan yazan, bomboş profillerle sizden kilitli foto bekleyen, slm nbr den sonra ölüye yatan, sohbet çok güzel giderken birdenbire engelleyen, görgüsüz, iki kelimeyi bir araya getiremeyen, söz verip de sizi eken, aktifim deyip pasif çıkan, pasifim deyip de aktif çıkan, vücudunu ve uzuvlarını gerçek dışı çekip sizi foto ile yanıltan, durduk yere cinsel organlarını atan vs vs bir sürü daha sayamayacağım saçma sapan davranışları yapan dengesiz insanlarla dolu. evet bu insanları engellemek çok kolay ama yine de zaman ve enerji kaybı. sadece hornet değil isterseniz heteroseksüel olun ve tinder kullanın orda da emin olun ortam aynı. hiçbir fark yok. dünyalar güzeli bir kız arkadaşım (hiçbir erkeğin reddetmeyeceği) tinderden 60 kişi ile buluştuğunu ve hepsinin de seks için görüşmek istediğini söyledi. kızcağız da yanaşmayınca tabi kızla bir daha görüşmediler. hayatınızda sevdiğiniz, değer verip değer gördüğünüz birileri varsa lütfen ama lütfen bu uygulamalarda takılmayın. değmez.
iğrenç bir uygulama. sırf anlık seks için kullanıyordum, artık bunun için bile katlanamadigim bir app haline geldi. ortadoğulu gayler için ideal bir app olabilir ama biz baverly hills kizlari icin ne yazık ki düşük bütçeli bir ankara pavyonundan ibaret. iki kelimeyi bir araya getirip yazamayanlar, durduk yere önünüze düşen penis / popo fotoğrafları, iğrenç sohbet tarzları... çünkü seks arıyor olmanız karşınızdaki insana hadsizce konusabilecegi bir cesaret veriyor. bu gaylerle seks bile yapılmaz.
  • /
  • 12