hornet

  • /
  • 9
cd, travesti, yaşlı amca ve feminenlerin arasında gay bulmanın giderek zorlaştığı uygulama. hatta gay uygulaması olmaktan çıkıp lağıma dönmüş. zaten uzun zamandır kullanmamaktayım ki artık kullanacağımı da sanmıyorum. buradan seks dışında bir şey aramak aptalca bir uğraştan öteye gitmez. güldük eğlendik ama yeter dedim ve bıraktım. milletin götünü göbeğini, çükünü, tangasını görmek isteyenler için ideal olabilir. hele o açıklama kısmında yazdıkları şeyler inanılmaz avam ya. ulan o kadar götün kalkık geziyorsun, uyuz uyuz triplere girmişsin, ingiliz prensi misin arkadaş, eninde sonunda bir amelenin altında inlerken bulacaksın kendini. orada takılan biri ne kadar kültürlü olabilir, bir de eğitim şart yazıyorsun, düzgün tipler yazıyorsun. yani profillere bir baksan oradan düzgün tip çıkmayacağını idrak edersin herhalde.
kullanmadığım bir uygulama. fakat duymuştum! telefonumda yüklü iki uygulama vardı. dün itibari ile onları da sildim.
bu uygulama inanılmaz derecede full aktifim diye takılan hetero abaza piçlerle dolu, neredeyse gay yok içlerinde. ve çoğu da 30 yaşını aşmış amca tiplemeleri. ne dediğimi anlamak için hornette yeni bir üyelik açın pasif olarak, 5 dakika bekleyin ve size mesaj atan tipleri analiz edin. lağım temiz kalır hornetin yanında. anlamıyorum bu nasıl bir yokluktur ki heterosun ama erkek arıyorsun, beni öldürseler kız istemem amk.
anı paylaşma olayıyla iyice sosyal medyaya dönen uygulama. hele bir tane düdük var her paylaşımında 10k like alıyor bu ne lan. hani gizlilikti her şey? herkes foto paylaşıyor ulan. takipçi sayım da 3 bu arada. hiçbirini tanımıyorum.

işin garibi istanbul’da bir herifin ciddi ciddi takipçi kastığını öğrendim geçenlerde. garibim 1000 küsür kişiyi takip ediyor, takipçisi 80 shdkshsj.

oğlum şu uygulamayı bari bozmayın lan. adabımızla gizli gizli sevişiyorduk ne güzel. göt fotonu anı diye paylaşıp üstüne özlü söz yazmak ne demek yahu!
samimi bulmadığım ve bulamayacağım uygulama. sığ diyaloglar sonrası olayın yer olup olmamasına gelmesi ve muhabbetlerin zamane mirc uygulamaları seviyesinin de altına düşmesi ile derhal uzaklaşılması gereken bir platform. cinsel macera arayanlar için gey değilim aktifim muhabbetleri ile bol şans dilemekten başka bir söz bulunamamaktadır.
resmen saçma sapan tiplerin dolduğu yer olmuş artık ne kadar kamyoncu tırcı varsa okuma yazma öğrenmeden burayı öğrenmişler
bireylerin kendilerine gelen mesajların ekran görüntülerini alıp, sık sık sosyal medyada paylaşmasını pek anlamadığım uygulama.
abaza hetero ve bisekslerin istilasına uğramış eskiden gaylere yönelik hazırlanmış olan bir tanışma uygulaması. bakın bu profil kız fotolarıyla oluşturulmuş. bütün abazalar gay app'si olduğu iddia edilen bu hornete üye olup bu kadın profilindeki fotoları beğeni yağmuruna tutmuş. günlük hayatta homofobikliklerinden taviz vermeyen bu delikanlılar bir gay uygulamasında kadın, cd, parlak, feminen ya da travesti arıyorlar. iğreniyorum şunların zihniyetinden.

geyik olsun diye amerikalı kadın şarkıcı meghan trainor’un fotolarıyla bir profil açmıştım da hakkaten mesaj yağmuruna tutulmuştum. birisi “bir çok gerçek kadından bile daha güzelsiniz” yazmıştı hatta. meghan bunu duysa çok üzülürdü herhalde (ahahaha). travestilerin bayağı hit aldıklarını düşünüyorum burada.

kendinizi çok açıklama şansı vermediğinden ve tinder gibi fotoğraf temelli olduğundan daha çok seks odaklı bir yer gözükegeldi bana. aklı başında, sevgili olunabilecek düzgün insanlar için tercihim romeo, scruff, growlr gibi uygulamalardaki profiline kendini düzgün açıklayan yazılar yazmış olan kişiler.
baya bildiğin özlü söz, film paylaşma portalına dönmüş uygulama haha. anı kısmı çok eğlenceli bir hal almaya başladı. merakla takip ediyoruz. bulge’ını çekip hayat hakkında aforizmalar paylaşanlar var.
sildiğim uygulama. planetromeo ve growlr'ı da sileceğim yakında. hiç bu kadar rahat hissetmemiştim. tumblr'dan da kurtulabilsem...
ankara'da bir kişinin sürekli çıplak fotolarının oradan oraya yayıldığı uygulama. arkadaş oranın buranın fotolarını çekeceksende yüzünü kesip at. üzülüyorum o çocuğa.
  • /
  • 9