505

Durum: 43 - 1 - 1 - 0 - 11.01.2019 19:10

Puan: 602 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 3

ayı sözlük itiraf

dün hayatımın ilk ekilmesini yaşadım hem de misafir bahanesiyle :/ soğuk havada dışarıda o kadar bekledikten sonra misafir geldi çıkamayacağım yazan mesajı almak paha biçilemez...

hornet'teki beyin yakan fotoğraf

adrenalin

böbrek üstü bezinin medulla bölgesinden salgılanan amino asit türevi bu hormon korku, heyecan vb. durumlarda salgılanır. çizgili kaslara giden damarları genişletip sindirim organlarına giden damarları ve yüzey kılcal damarlarını daraltır. ayrıca göz bebeğini büyütür, saç ve kılları dikleştirir. korktuğumuzda rengimizin sararmasi, tuylerimizin diken diken olması bu yüzdendir. "savaş ya da kaç" mekanizmasının bu yüzden önemli bir parçasıdır. kendisi kardeşi nöradrenalinden sadece bir karbon atomuyla ayrılır. ikisi de ayrıca nöron aksonlarından nörotransmitter olarak salgılanabilir. (bkz:lise biyolojisi)

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

the other side of paradise - glass animals

alttaki yazara soracaklarım var

bir yıl önce bu soruya evet derdim ama şimdi benim inancım da yavaş yavaş sikildigi için emin değilim. ama bana kalırsa umut yaşamın temel yapı taşlarından biri bu yüzden asla umudunu kaybetme.

son zamanlarda mastürbasyon sıklığım değişmedi ama nedense konuştuğum kişilerle buluşmak hiç içimden gelmiyor. aslında beğenmiyor değilim ama efor sarfetmek içimden gelmiyor. bunun sebebi ne olabilir?

league of legends

bu oyundaki kara hasat rününden nefret ediyorum resmen. oyunu iyice tek atma/yeme seviyesine indirgediler. sinir hastası olmamak için sihirdar vadisinden uzak durup arama ya da dönüşümlü oyun moduna giriyorum. bırakmaya çalışıyorum ama olmuyor lanet oyun özletiyor kendini :(

masterchef türkiye

şundan gram farkı yoktur

masterchef türkiye

sırf jürideki bear için izlediğim doğrudur.

new born

kesinlikle muazzam bir şarkı. muse'in en iyi şarkılarından biri olduğunu düşünüyorum.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

guns n roses - this i love

how i met your mother'ın tek cümlelik özeti

ilk seks

berbattı ya hatırlamak bile istemiyorum :(

baron çalmanın haram olması

haram mıdır bilmem ama 5 kişinin arasına girip o baronu çalmak gibisi yok :)

bir erkekte olmazsa olmaz dediğiniz özellikler

league of legends

adc'leri gram siklemeyen oyun.

adamı göt gibi ortada bırakan sorular

another love

bir (bkz:tom odell) şaheseri. şarkıyı bu kadar geç keşfetmiş olmam bir yana sözleri gerçekten çok güzel. bitmiş olan ilişkinin bıraktığı izler ve yeni bir ilişkiye başlama korkusu ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.

parks and recreation

ikinci sezonunu bitirmek üzere olduğum dizi. formatını gerçekten çok sevdim ve karakterler harika. ron swanson ve bıyıkları ise beni adeta mest etti :))). leslie knope ise azmiyle beni kendisine bağlamayı başarıyor.

ayı sözlük yazarlarının şu an mırıldandıkları şarkılar

goodbye kiss - kasabian
i hope someday that we will meet again...
  • /
  • 3

yazarlardan bear fotoğrafları

yazarlardan bear fotoğrafları

selamun aleyküm'e merhaba diye karşılık vermek

"bugün laiklik için ne yaptın?" sorusunun cevabı olabilecek eylemlerden biri.

eşcinselliğin beş şartı

1-farklı ve özel olmak
eşcinsellerden bahsederken onlar diyerek ve tanıştığınız her insana onlardan farklı olduğunuzu ima ederek veya direkt söyleyerek bu şart yerine getirilmiş olunur.
2-kültürlü olmak
en az 3 yabancı diziyi hatmetmiş olmak ve birkaç tane de yabancı şarkı ve şarkıcı ismi biliyor olmak yeterli bu şartı yerine getirmek için.
3-tek gecelik ilişki aramamak
tabiki tek gecelik ilişki aramamakla tek gecelik ilişkilerin seni bulması aynı şey değil
4-erkeksi olmak
pantolon ve gömlek giyiyor olmak bu şartı yerine getirmek için yeterli. hatta etek, pembe ve transparan giymediğiniz sürece bu şart aşılmış olunur.
5-çanta
mükemmeliğin son rötüşü de denebilir bu şart için. tüm o önemli eşyaları amele gibi cebinde taşıyacak değilsin tabiki.

ayı sözlük itiraf

fark ediyorum ki, yaşadığım kötü şeyler bile birer anıya dönüşmüş. onları hatırladığımda garip bir hüzün duyuyorum. geçmişe özlem, acıya özlem gibi. o vakitlerdeki yaşadığım gerginlik ya da mutsuzluk hissinden eser yok, hatta o anlara geri dönmek ister gibiyim şimdilerde. insan anlıyor ki, sizi üzen insanlarla yaşadığınız tatsız olayların bile yokluğunu çekiyorsunuz. halbuki o zamanlar cehennemi yaşamıştınız. fakat bu, çektiğiniz acıların ruhunuzu nasıl olgunlaştırdığının da kanıtı. yaşamak lazım elbet. acıyı ve kederi en fazla. yoksa insan anlamıyor yaşamanın niçin güzel olduğunu. kalabalık caddelerden tenha sokaklara inerken, yüzünüze vuran ılık rüzgârı hissedebilmeniz için kederi de gamı da yaşamış olmanız gerek. yoksa insan yeterince tat alamıyor hayattan. şu günlerde iyiyim. yalnız değilim. kendimle vakit geçiriyorum zira; bunca yıl ihmal ettiğim kendimle. hayatımın büyük bir bölümünü başkalarına adamışım meğer, unutmuşum kendimi bir köşede, mahzun bakar olmuşum üvey oluşuma. kendimi sahiplendim yeniden. onlarlayken nasıl birer hain olduklarını anlayamadığım insanlar benim kendime kavuşmamı sağladılar. başkalarını umursamıyorum artık. kimseyi memnun etmek için bir nedenim yok. ne sözüm utanır da çıkmaz dudaklarımdan, ne de sokakta başım eğik yürürüm. yapacağım, söyleyeceğim hiçbir şeyin engeli olamaz artık başkaları. kendimi azımsamam; başkalarının gölgesinde ezdirmem varlığımı. güzel bir hayata başlıyorum otuzuma yakın. ölümü düşünmeyi bırakalı çok oldu. her sabah mutsuz uyanmıyorum artık, yalnızca yaşıyorum. ---yaz aylarında yazmıştım bunu bir yere, fark ettim ki, ruhumda iniş çıkışlar çok şiddetli.---

https://www.youtube.com/watch?v=-dmzgc-1...

ayı sözlük itiraf

kendimi yıllarca lezbiyen bir kadın olarak tanımlamışken an itibariyle bir erkekle görüşüyorum, öyle böyle değil düşüyorum adama arkadaşlar.

istanbul'da yaşamayan eşcinsellerin dramı

ayrıca geçen sene kondom almıştım. kullandığımı topu topu saysan dört tane falan. ikisini otuzbir çekerken peçete ziyan olmasın diye kullanmıştım aq.

tanrı erkekte delik yarattıysa eşcinsellik normal demektir

tanrı yoktur. yaratılma bir hikayedir. deliğiniz de milyon yıllık bir evrimin sonucudur. evrim sonucunda iki ayağınız üstüne basmayı öğrendiğiniz için kuyruk sokumunuzda dengenizi sağlamanıza yarayacak bir kuyruğa ihtiyacınız kalmadığı için de bir kuyruğunuz yoktur. delik de buna benzer. siz isteseniz de yerini değiştiremezsiniz. eşcinselliği de bir deliğe indirgeyerek normalleştiremezsiniz. eşcinselliğin normal olması konusu apayrı bir konudur. o konu üzerine uzmanlaşmış kişilerden yardım alabilirsiniz.
(bkz:o ben değilim)

profil sitelerinde gelen en saçma mesajlar

"seni o maskülen halinle ama hamileyken hayal ediyorum" şeklinde bir mesaj gelmişti. sohbetten şöyle kaçtım.

profil sitelerinde gelen en saçma mesajlar

merhaba...master mısınız? oldukça iri olmalısınız.. ayaklarınız büyük olmalı.. bu kurguda fetişist köleniz olmayı denemek isterdim. 176..96 kilo..p im... saatlerce ayaklarını koklayıp yalayabileceğim, parmak aralarını temizletecek.. tasmamdan ayak bileğine bağlayacak, tırnaklarını zorla kemirtecek, beni sehpa ve terliği olarak kullanacak... sert, egosu yüksek, biraz sadist, iri bir bear sahip aradığım.. istanbul.. şişlideyim.. fetişist köleyim.

Toplam entry sayısı: 43

ayı sözlük yazarlarının ilk aşkları

ilkokul 2 civarı aleyna diye bir kız vardı. serviste falan hep yanina oturmaya çalışır aynı sınıfta olduğumuzdan teneffüsleri yanında olur onunla konuşurdum. bir şeyler hissettiğim ilk ve tek karşı cinsim olmuştur. sonra gelsin bıyıklı göbekli amcalar jxnsjsnsjzjd

google görsellerde nick aratınca çıkan ilk resim

nickime hiç bu açıdan bakmamıştım jxjsicjsjxj
https://www.google.com.tr/search?q=505&c...

sıfır tolerans

bana itici gelen şarkıdır. özellikle nakarat kısmında hadise'nin sesiyle öyle oynanmış ki kulağım kanıyor resmen.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

muse - undisclosed desires

sevilen reklamlar

cengiz bozkurt'lu deneysel bankacılık serisi

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

muse - undisclosed desires

babaanne

kendisini hiç tanımadım. kocasını da. anneannemi de. anaokulunda bu sebepten ağladığımı hatırlıyorum. çocuk aklı işte. sonradan gelen çocuk olmak zor be sözlük. bazı şeyler eksik kalıyor. hissedebiliyorsun.

ayı sözlük yazarlarının ilk aşkları

ilkokul 2 civarı aleyna diye bir kız vardı. serviste falan hep yanina oturmaya çalışır aynı sınıfta olduğumuzdan teneffüsleri yanında olur onunla konuşurdum. bir şeyler hissettiğim ilk ve tek karşı cinsim olmuştur. sonra gelsin bıyıklı göbekli amcalar jxnsjsnsjzjd

gay barda kucaktan kucağa dolaşan gay

google görsellerde nick aratınca çıkan ilk resim

nickime hiç bu açıdan bakmamıştım jxjsicjsjxj
https://www.google.com.tr/search?q=505&c...
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.