en iyi jenerik müzikleri

yer yer sıkıntıdan patlamanıza neden olabilecek bölümleri olmasına rağmen fringe dizisi jeneriğiyle o kadar gaza getiriyordu ki ne izlediğinizin pekte bir önemi kalmıyordu.en tıkandığım anlarda imdadıma yetişip diziye devam etmemi sağlayan şey buydu kesinlikle.

stephen king hayranı olarak başlayıp başarılı ana karakterlere rağmen nereye varacağını kestiremediğiniz senaryosuyla haven. kendini tekrar ettiğini ve umutsuzluğa kapılıp colorado'lu çocuğu hiç bulamayacaklarını hissetiğiniz anlarda imdadınıza harika jeneriğiyle yetişiyordu.

zaman yolculuğu klasiği 12 monkeys'i dizi olarak yeniden çekmek mantıklı olabilir ama her bölüm zaman yolculuğu yapan dizi karakterleri işin cazibesinin içine edip geleceğe dönüş fanlarını bile zaman yolculuğundan soğuttu.en azından jeneriği tutturmuş olmaları beyin yakan olay örgüsüne rağmen daha fazla izleyici kaybetmelerini engellemiştir sanırım.
sıdıka jenerik müziğidir ya.. cenazemde çalsın öyle ki sıdıka...
fringe yazacaktım ama zaten belirtilmiş supernatural’in bir kaç sezonunun jeneriği güzeldi true detective ilk sezon jeneriği the oa şu sıralar hoşuma giden var ha son olarak galiba tek zaafım nefret edemediğim bir dizi previously on lost
türkiye'deki bütün dizi jeneriklerinin diz çöküp tövbe isteyeceği jenerik müziği.


yeri çok ayrı*.


 spoiler!
bonus: cennet mahallesi'ni paylaşmamı beklediniz ama hayır. en iyi jenerik müziği midir orasını bilemem ama asla atlamayıp dinlediğim için paylaşmak istiyorum.
itiraz edecek birisini tanımıyorum, kesinlikle dünya çapında sadece jenerik müziğiyle bile sükse yapmış olan got'tur.