hornet

  • /
  • 8
açmamla birlikte okuduğum fakültenin yarısının bu uygulamayı kullandığını gördüm. babama bile rastlayabilirim diye korkmaya başladım. :)
şu ara anonim hesapların hışmına uğradığım uygulama. keşke yüzlerini gösterecek kadar cesaret sahibi olsalar. ama yohh.
an itibari ile kapattığım uygulama. çokta güzel oldu.
kendini pazarlama uygulaması. letgo'ya eşyalarımızın fotoğrafını koyarken, hornet'e kendi fotoğrafımızı koyuyoruz. bir fark göremiyorum ikisi arasında.
güzel program fakat hornetta yüzde 40 lgbt bireyi değil sanalcı heterocuklar kaynıyor şişman sevmeyenler tarikatı gibi bana küfür edip çıkıyor istediğini alamıyor...kardeşim sevmiyorsan yazma
o kadar sancılı kabullenme sürecini aştıktan sonra eşcinselliğinizi tekrar sorgulamak istemiyorsanız uzak durmanız gereken uygulama.zaten ayı sevenler için burada ayı bulmak samanlıkta iğne aramaktan beter.
bioda tek gecelik düşünmüyorum yazıyor onra yüzün olmadığı fotoyu koyunca kimse yazmıyor,birine yazınca öfff git diyorlar sonra vucut fotografı gönderince vay efendim her yerimi yalarmışta bilmem neymişte erkek değil mi ulan hepsi aynı hepsi...
ha bir de vucut fotografı koyunca boyle mi aşk arıyorsun diye milletten ahlak dersi alıyorum.
erkeklere ölüm be ölüüüüüm!
ingilizce de eşek arısı demek. keşke bunu böyle bilseydi herkes. keşke çivisi çıkmasaydı bu ortamın.
gereksizlik derecesinde götü kalkık dolu sonra hornetten kimseyi bulamıyorum lan bulamazsın tabii am biti lan vucut foto atarsin ben yuz istemistim beni anlamiyorsun ayyhh diyip gitti? ondan sonra aşkı bulamıyorum rererörö rupaulda değilsiniz kendinize gelin
#saglamtipler hashtaginin kullanıcılar tarafından sık sık kullanıldığı tam olarak ne anlama geldiğini, neyin sağlam olduğunu yıllardır çözemediğim bokumsu uygulama.
“kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım” uygulaması.

bildiğimiz üzere; her arı bal yapmaz, eşek arıları da öyle. onların görevi; sadece çiçek özlerini emmek ve bu özleri yavrularını beslemede kullanmaktır. haliyle; “bal” derken “aşk” kastedince, bu şeyin yeri burası değil derim ben şahsen çünkü burası karnını doyurup kalkacağın bi sofra.

sanırım bu uygulama şu porno kategorilerini gerçek hayatta arayan kişilere hitap ediyor:
(bkz: breeding)
(bkz: feeding)

bence de bi sürü amele kaynıyor, o yüzden tinder ya da instagram kullanmak daha mantıklı.
genel olarak, kimsenin kendi amacını sorgulamadığı ama aracı olan platformu suçladığı, üzerine çok gelinen uygulama.
arkadaş senin süzgeçin iyi çalışmıyorsa uygulama ne yapsın :) maksat üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.
yurdum evli biseksüel erkeklerinin beyninden akan çüküne akan kan tavan yaptığında karılarından gizli kurdukları ,tatminleri bittikten sonra ivedilikle kaldırdıkları güzide uygulama....
ben bu uygulamayı doğru dürüst hiç kullanmadım ha. hep klasik yöntemlerle ulaşıyorum sevdiceklerime. valla pek çekici gelmiyor açıkçası ki bir de yer bildirimi yapmak zorunda kalmak bile geriyor beni. bu zamana kadar ihtiyacım olmadı, bundan sonra da umarım olmaz.
  • /
  • 8