hornet

  • /
  • 8
açmamla birlikte okuduğum fakültenin yarısının bu uygulamayı kullandığını gördüm. babama bile rastlayabilirim diye korkmaya başladım. :)
şu ara anonim hesapların hışmına uğradığım uygulama. keşke yüzlerini gösterecek kadar cesaret sahibi olsalar. ama yohh.
an itibari ile kapattığım uygulama. çokta güzel oldu.
kendini pazarlama uygulaması. letgo'ya eşyalarımızın fotoğrafını koyarken, hornet'e kendi fotoğrafımızı koyuyoruz. bir fark göremiyorum ikisi arasında.
güzel program fakat hornetta yüzde 40 lgbt bireyi değil sanalcı heterocuklar kaynıyor şişman sevmeyenler tarikatı gibi bana küfür edip çıkıyor istediğini alamıyor...kardeşim sevmiyorsan yazma
o kadar sancılı kabullenme sürecini aştıktan sonra eşcinselliğinizi tekrar sorgulamak istemiyorsanız uzak durmanız gereken uygulama.zaten ayı sevenler için burada ayı bulmak samanlıkta iğne aramaktan beter.
bioda tek gecelik düşünmüyorum yazıyor onra yüzün olmadığı fotoyu koyunca kimse yazmıyor,birine yazınca öfff git diyorlar sonra vucut fotografı gönderince vay efendim her yerimi yalarmışta bilmem neymişte erkek değil mi ulan hepsi aynı hepsi...
ha bir de vucut fotografı koyunca boyle mi aşk arıyorsun diye milletten ahlak dersi alıyorum.
erkeklere ölüm be ölüüüüüm!
ingilizce de eşek arısı demek. keşke bunu böyle bilseydi herkes. keşke çivisi çıkmasaydı bu ortamın.
gereksizlik derecesinde götü kalkık dolu sonra hornetten kimseyi bulamıyorum lan bulamazsın tabii am biti lan vucut foto atarsin ben yuz istemistim beni anlamiyorsun ayyhh diyip gitti? ondan sonra aşkı bulamıyorum rererörö rupaulda değilsiniz kendinize gelin
#saglamtipler hashtaginin kullanıcılar tarafından sık sık kullanıldığı tam olarak ne anlama geldiğini, neyin sağlam olduğunu yıllardır çözemediğim bokumsu uygulama.
genel olarak, kimsenin kendi amacını sorgulamadığı ama aracı olan platformu suçladığı, üzerine çok gelinen uygulama.
arkadaş senin süzgeçin iyi çalışmıyorsa uygulama ne yapsın? maksat üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.
yurdum evli biseksüel erkeklerinin beyninden akan çüküne akan kan tavan yaptığında karılarından gizli kurdukları ,tatminleri bittikten sonra ivedilikle kaldırdıkları güzide uygulama....
ben bu uygulamayı doğru dürüst hiç kullanmadım ha. hep klasik yöntemlerle ulaşıyorum sevdiceklerime. valla pek çekici gelmiyor açıkçası ki bir de yer bildirimi yapmak zorunda kalmak bile geriyor beni. bu zamana kadar ihtiyacım olmadı, bundan sonra da umarım olmaz.
bugün memelerimi ilk defa kullanıcılara sunduğum uygulama. kendimi nedense playboy dergisine kapak olmuş gibi hissettim. halbuki sabah plajda löp löp koştururken rahatsız olmuyordum. ahh ah teknoloji, ne hale geti.. aa biri yazdı.
kendimi keşfetmem ve hornet kullanmam toplamda 2-3 ay arası bişeydir sanırım.bu 3 ay içerisinde yeni girmiş olmanın verdiği hevesle çok fazla kişiyle yazışmışımdır.belki bunlardan biri sizsinizdir :) . ama genel itibari ile pek sevmedim ve çokta kalmadım o ortamda,umarım tekrar indirmek zorunda kalmam.
geçen hafta türk app store'unda en çok indirilen ve aranan uygulamaydı. arama kelimesi de "hor net" ti. ayrı yazınca daha bir gizli oluyor tabi.

herkes sevişiyor ne güzel be.
bok gibi eşcinsel uygulaması. önceleri doğru düzgün sohbet edecek insanlar varken artık tamamen et pazarı dönmüş durumda.

üstüne üstlük milletin cıbıl fotoları kaldırılmaz, açıkça fuhuş yapanlar engellenmezken sizin sadece yüz içeren fotonuz hiç bir gerekçe gösterilmeksizin yalnızca kıçı kırık bir "topluluk kurallarımızı ihlal ettiği için kaldırılmıştır" mesajıyla silinebiliyor! ve siz bilemiyorsunuz hangi kuraldan ötürü silindi!

açıklık mı gördünüz, birisi mi şikayet etti nedir sebep? yok! muhattap? yok! belki de birisi benim fotoğrafım dedi ve bu yüzden kaldırıldı. öyleyse de yargısız insaf!

kısacası et pazarı arayan bir eşcinsel erkekseniz evet doğru yer ancak hiç bir güvenliğiniz yok, ve kafalarına göre hareket ediyorlar!

bunu bilerek kullanın!!!
fake hesapların cirit atmasıyla tehlikeli olmaya başlamış uygulama. yine de çok güzel insanlarla tanışmanıza vesile olabilir.
  • /
  • 8