hornet

  • /
  • 9
kendini pazarlama uygulaması. letgo'ya eşyalarımızın fotoğrafını koyarken, hornet'e kendi fotoğrafımızı koyuyoruz. bir fark göremiyorum ikisi arasında.
güzel program fakat hornetta yüzde 40 lgbt bireyi değil sanalcı heterocuklar kaynıyor şişman sevmeyenler tarikatı gibi bana küfür edip çıkıyor istediğini alamıyor...kardeşim sevmiyorsan yazma
o kadar sancılı kabullenme sürecini aştıktan sonra eşcinselliğinizi tekrar sorgulamak istemiyorsanız uzak durmanız gereken uygulama.zaten ayı sevenler için burada ayı bulmak samanlıkta iğne aramaktan beter.
bioda tek gecelik düşünmüyorum yazıyor onra yüzün olmadığı fotoyu koyunca kimse yazmıyor,birine yazınca öfff git diyorlar sonra vucut fotografı gönderince vay efendim her yerimi yalarmışta bilmem neymişte erkek değil mi ulan hepsi aynı hepsi...
ha bir de vucut fotografı koyunca boyle mi aşk arıyorsun diye milletten ahlak dersi alıyorum.
erkeklere ölüm be ölüüüüüm!
ingilizce de eşek arısı demek. keşke bunu böyle bilseydi herkes. keşke çivisi çıkmasaydı bu ortamın.
gereksizlik derecesinde götü kalkık dolu sonra hornetten kimseyi bulamıyorum lan bulamazsın tabii am biti lan vucut foto atarsin ben yuz istemistim beni anlamiyorsun ayyhh diyip gitti? ondan sonra aşkı bulamıyorum rererörö rupaulda değilsiniz kendinize gelin
#saglamtipler hashtaginin kullanıcılar tarafından sık sık kullanıldığı tam olarak ne anlama geldiğini, neyin sağlam olduğunu yıllardır çözemediğim bokumsu uygulama.
genel olarak, kimsenin kendi amacını sorgulamadığı ama aracı olan platformu suçladığı, üzerine çok gelinen uygulama.
arkadaş senin süzgeçin iyi çalışmıyorsa uygulama ne yapsın? maksat üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.
yurdum evli biseksüel erkeklerinin beyninden akan çüküne akan kan tavan yaptığında karılarından gizli kurdukları ,tatminleri bittikten sonra ivedilikle kaldırdıkları güzide uygulama....
ben bu uygulamayı doğru dürüst hiç kullanmadım ha. hep klasik yöntemlerle ulaşıyorum sevdiceklerime. valla pek çekici gelmiyor açıkçası ki bir de yer bildirimi yapmak zorunda kalmak bile geriyor beni. bu zamana kadar ihtiyacım olmadı, bundan sonra da umarım olmaz.
kendimi keşfetmem ve hornet kullanmam toplamda 2-3 ay arası bişeydir sanırım.bu 3 ay içerisinde yeni girmiş olmanın verdiği hevesle çok fazla kişiyle yazışmışımdır.belki bunlardan biri sizsinizdir :) . ama genel itibari ile pek sevmedim ve çokta kalmadım o ortamda,umarım tekrar indirmek zorunda kalmam.
bok gibi eşcinsel uygulaması. önceleri doğru düzgün sohbet edecek insanlar varken artık tamamen et pazarı dönmüş durumda.

üstüne üstlük milletin cıbıl fotoları kaldırılmaz, açıkça fuhuş yapanlar engellenmezken sizin sadece yüz içeren fotonuz hiç bir gerekçe gösterilmeksizin yalnızca kıçı kırık bir "topluluk kurallarımızı ihlal ettiği için kaldırılmıştır" mesajıyla silinebiliyor! ve siz bilemiyorsunuz hangi kuraldan ötürü silindi!

açıklık mı gördünüz, birisi mi şikayet etti nedir sebep? yok! muhattap? yok! belki de birisi benim fotoğrafım dedi ve bu yüzden kaldırıldı. öyleyse de yargısız insaf!

kısacası et pazarı arayan bir eşcinsel erkekseniz evet doğru yer ancak hiç bir güvenliğiniz yok, ve kafalarına göre hareket ediyorlar!

bunu bilerek kullanın!!!
fake hesapların cirit atmasıyla tehlikeli olmaya başlamış uygulama. yine de çok güzel insanlarla tanışmanıza vesile olabilir.
eşcinsel tanışma, buluşma uygulaması. fakat ortam felaket. eşcinselleri kültürlü bilirdim ama çoğu kıro tipli, nargileci kekolardan oluşuyor. çoğunlukla tek seferlik seks buluşmaları arayanlar var. hatta bazıları 'acil' seks arıyor. herhalde biriyle seks etmese ölecek. onun dışında çok kasıntı tipler var. saçı başı garip, azıcık vücut yapmış kendini manken sanan, kitap bile okumayan ama seviyeli birilerini arayan tarz yakışıklısı tipler var, ki bunlarda doğal güzellik yok kesinlikle. şekilcilik ve marka takıntısı almış başını yürümüş. kaliteli insan algıları markaya, tarza ve yapılı vücuda göre endekslenmiş.

bu uygulamada bazı ilginç tipler de var. mahalle abileri mesela. bunlar kendilerine parlak ve kadınsı tipler bakmak için horneti işgal etmiş durumda. zaten hornet, hetero delikanlıların peşinde koşan feminenler ve delik bulamamış azgın hetero delikanlı ve dayılarla dolmuş. eskortlar da cabası. seviye yerlerde yani. burada evli dayılar filan da var. bunlar bildiğin bedava fuhuş arıyorlar.

onun dışında okuyan, yazan, çizen tiplere ulaşmak mümkün değil. bazı kitap sever gayler bile sapyoseksüelim ayağına seks deliliklerini gizliyorlar. bu konuda ahlaken bir sınırlama düşünemesem de oradaki çoğu tipte haysiyet namına bir şey kalmadığını düşünüyorum. bedenini sergileyip bedava fahişelik yapmak için can atanlar midemi bulandırıyor.

düzgün ve sıradan bir hayat yaşamaya çalışıyorum. oradan bulduğun birileriyle birlikte oluyorsun ama görüşmüyorsun bir daha. insan, arada birlikte sinemaya, bara gideceği, sarılıp uyuyacağı birini arıyor ama bu ortamın çivisi çoktan çıkmış. bir de orada kafasına jöle sürmüş imajboylar kendilerine manken arıyorlar, ama daha çok ararlar. profillerine yazdıkları atarlı giderli yazılarsa ayrıca komik.
iphone’unuzda bölgenizi amerika olarak işaretleyince sınırsız profil görme özelliği açılan uygulama. sıçın türklerin ağzına zaten biz sevişemeyelim hep amerikalı sevişsin.
romeo ile birlikte en ünlü arkadaş bulma uygulaması. her ne kadar arkadaş bulma uygulaması desem de genelde tek gecelik ilişkilerle dolu bir yer.
merak ettim ve kendime bi hesap açtım. bir sürü dayılar, amacalar var ve ilginç bir şekilde "nerdesin" diye mesaj atıyolar. bir sürü de sapık var, götünün resmini atanları mı ararsın sikinin resmini atanarı mı. ortam böyle olunca insan gay olmaktan nefret ediyo. ama her şeye rağmen güzel insanlar da vardı. sanırım onlara herkes yürüyodur. kısacası, ben bana gelen mesajlara cevap vermedim, benim beğendiğim insanlar da benim mesajlarıma cevap vermedi. sonra moralim bozuldu ve hesabımı sildim
tek kelimeyle iğrenç bir uygulama ayriyeten para istemeside garip. romeo var birde o da buna benziyor ama daha iyi. ama benzer yönleri var, sapık dolu, penis fotoğrafı, göt fotoğrafı atan, köle olmak isteyen, yer var mı diye soran bir sürü iğrenç ve itici insan var. ve çoğu tek gecelik istiyor. biraz baktıktan sonra silmiştim hesabımı.
bir arkadaşım kullanıyor, anladığım kadarıyla pek de sevimli bir uygulama değil. sevginin sekse ve sevişmeye indirgenmesi çok kötü bence.
sanırım son zamanlarda evli adamlarla dolmuş olan uygulama. bulunduğum şehirde başka dating uygulaması çalışmadığı için bunu kullanayım dedim. sanırım 1 veya 2 tane bekar yazdı ve bana göre olmadıkları için görüşmedim. görüştüğüm biri oldu ama hayatımdaki zaten çok fazla olmayan sex tecrübelerimden en kötüsünü yaşadım. sonra da uygulamayı sildim. ordan güvenilir fuckbuddy bulmak gibi bir hayalin ne kadar da fantastik ollduğunu anladım. bir de eğer bir sevgilim olursa sevgili olduğumuz süre içinde adını bile anmasına izin vermeyeceğim uygulama. bilinçsiz insanlarla dolu olduğu için cinsel yolla bulaşan hastalık kapmak için birebir.
  • /
  • 9