hornet

  • /
  • 11
ingilizce de eşek arısı demek. keşke bunu böyle bilseydi herkes. keşke çivisi çıkmasaydı bu ortamın.
gereksizlik derecesinde götü kalkık dolu sonra hornetten kimseyi bulamıyorum lan bulamazsın tabii am biti lan vucut foto atarsin ben yuz istemistim beni anlamiyorsun ayyhh diyip gitti? ondan sonra aşkı bulamıyorum rererörö rupaulda değilsiniz kendinize gelin
#saglamtipler hashtaginin kullanıcılar tarafından sık sık kullanıldığı tam olarak ne anlama geldiğini, neyin sağlam olduğunu yıllardır çözemediğim bokumsu uygulama.
genel olarak, kimsenin kendi amacını sorgulamadığı ama aracı olan platformu suçladığı, üzerine çok gelinen uygulama.
arkadaş senin süzgeçin iyi çalışmıyorsa uygulama ne yapsın? maksat üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.
yurdum evli biseksüel erkeklerinin beyninden akan çüküne akan kan tavan yaptığında karılarından gizli kurdukları ,tatminleri bittikten sonra ivedilikle kaldırdıkları güzide uygulama....
ben bu uygulamayı doğru dürüst hiç kullanmadım ha. hep klasik yöntemlerle ulaşıyorum sevdiceklerime. valla pek çekici gelmiyor açıkçası ki bir de yer bildirimi yapmak zorunda kalmak bile geriyor beni. bu zamana kadar ihtiyacım olmadı, bundan sonra da umarım olmaz.
kendimi keşfetmem ve hornet kullanmam toplamda 2-3 ay arası bişeydir sanırım.bu 3 ay içerisinde yeni girmiş olmanın verdiği hevesle çok fazla kişiyle yazışmışımdır.belki bunlardan biri sizsinizdir :) . ama genel itibari ile pek sevmedim ve çokta kalmadım o ortamda,umarım tekrar indirmek zorunda kalmam.
bok gibi eşcinsel uygulaması. önceleri doğru düzgün sohbet edecek insanlar varken artık tamamen et pazarı dönmüş durumda.

üstüne üstlük milletin cıbıl fotoları kaldırılmaz, açıkça fuhuş yapanlar engellenmezken sizin sadece yüz içeren fotonuz hiç bir gerekçe gösterilmeksizin yalnızca kıçı kırık bir "topluluk kurallarımızı ihlal ettiği için kaldırılmıştır" mesajıyla silinebiliyor! ve siz bilemiyorsunuz hangi kuraldan ötürü silindi!

açıklık mı gördünüz, birisi mi şikayet etti nedir sebep? yok! muhattap? yok! belki de birisi benim fotoğrafım dedi ve bu yüzden kaldırıldı. öyleyse de yargısız insaf!

kısacası et pazarı arayan bir eşcinsel erkekseniz evet doğru yer ancak hiç bir güvenliğiniz yok, ve kafalarına göre hareket ediyorlar!

bunu bilerek kullanın!!!
fake hesapların cirit atmasıyla tehlikeli olmaya başlamış uygulama. yine de çok güzel insanlarla tanışmanıza vesile olabilir.
iphone’unuzda bölgenizi amerika olarak işaretleyince sınırsız profil görme özelliği açılan uygulama. sıçın türklerin ağzına zaten biz sevişemeyelim hep amerikalı sevişsin.
romeo ile birlikte en ünlü arkadaş bulma uygulaması. her ne kadar arkadaş bulma uygulaması desem de genelde tek gecelik ilişkilerle dolu bir yer.
merak ettim ve kendime bi hesap açtım. bir sürü dayılar, amacalar var ve ilginç bir şekilde "nerdesin" diye mesaj atıyolar. bir sürü de sapık var, götünün resmini atanları mı ararsın sikinin resmini atanarı mı. ortam böyle olunca insan gay olmaktan nefret ediyo. ama her şeye rağmen güzel insanlar da vardı. sanırım onlara herkes yürüyodur. kısacası, ben bana gelen mesajlara cevap vermedim, benim beğendiğim insanlar da benim mesajlarıma cevap vermedi. sonra moralim bozuldu ve hesabımı sildim
tek kelimeyle iğrenç bir uygulama ayriyeten para istemeside garip. romeo var birde o da buna benziyor ama daha iyi. ama benzer yönleri var, sapık dolu, penis fotoğrafı, göt fotoğrafı atan, köle olmak isteyen, yer var mı diye soran bir sürü iğrenç ve itici insan var. ve çoğu tek gecelik istiyor. biraz baktıktan sonra silmiştim hesabımı.
bir arkadaşım kullanıyor, anladığım kadarıyla pek de sevimli bir uygulama değil. sevginin sekse ve sevişmeye indirgenmesi çok kötü bence.
sanırım son zamanlarda evli adamlarla dolmuş olan uygulama. bulunduğum şehirde başka dating uygulaması çalışmadığı için bunu kullanayım dedim. sanırım 1 veya 2 tane bekar yazdı ve bana göre olmadıkları için görüşmedim. görüştüğüm biri oldu ama hayatımdaki zaten çok fazla olmayan sex tecrübelerimden en kötüsünü yaşadım. sonra da uygulamayı sildim. ordan güvenilir fuckbuddy bulmak gibi bir hayalin ne kadar da fantastik ollduğunu anladım. bir de eğer bir sevgilim olursa sevgili olduğumuz süre içinde adını bile anmasına izin vermeyeceğim uygulama. bilinçsiz insanlarla dolu olduğu için cinsel yolla bulaşan hastalık kapmak için birebir.
kullanmadığım bir uygulama. fakat duymuştum! telefonumda yüklü iki uygulama vardı. dün itibari ile onları da sildim.
bu uygulama inanılmaz derecede full aktifim diye takılan hetero abaza piçlerle dolu, neredeyse gay yok içlerinde. ve çoğu da 30 yaşını aşmış amca tiplemeleri. ne dediğimi anlamak için hornette yeni bir üyelik açın pasif olarak, 5 dakika bekleyin ve size mesaj atan tipleri analiz edin. lağım temiz kalır hornetin yanında. anlamıyorum bu nasıl bir yokluktur ki heterosun ama erkek arıyorsun, beni öldürseler kız istemem amk.
anı paylaşma olayıyla iyice sosyal medyaya dönen uygulama. hele bir tane düdük var her paylaşımında 10k like alıyor bu ne lan. hani gizlilikti her şey? herkes foto paylaşıyor ulan. takipçi sayım da 3 bu arada. hiçbirini tanımıyorum.

işin garibi istanbul’da bir herifin ciddi ciddi takipçi kastığını öğrendim geçenlerde. garibim 1000 küsür kişiyi takip ediyor, takipçisi 80 shdkshsj.

oğlum şu uygulamayı bari bozmayın lan. adabımızla gizli gizli sevişiyorduk ne güzel. göt fotonu anı diye paylaşıp üstüne özlü söz yazmak ne demek yahu!
samimi bulmadığım ve bulamayacağım uygulama. sığ diyaloglar sonrası olayın yer olup olmamasına gelmesi ve muhabbetlerin zamane mirc uygulamaları seviyesinin de altına düşmesi ile derhal uzaklaşılması gereken bir platform. cinsel macera arayanlar için gey değilim aktifim muhabbetleri ile bol şans dilemekten başka bir söz bulunamamaktadır.
resmen saçma sapan tiplerin dolduğu yer olmuş artık ne kadar kamyoncu tırcı varsa okuma yazma öğrenmeden burayı öğrenmişler
  • /
  • 11