elit gay kriterleri

buradan varoş bir ibne olarak tüm elit gaylere sesleniyorum.
artık yeter sınıf atlamak istiyorum lütfen istenilen özellikleri yazın ve ben gibi cahil cühala avam ibneleri bilgilendirerek bir şans verin.
-ellet ama verme
-vur kaç
-asla feminen gaylerle takılma çok bayağı
-üniversite oku ve hava at aşağıla insanları
-en iyi moda , en iyi sanattan anlayan sen ol (kür)
-bristo kültürü olacak...
-fresh pressle filtre kahve içecek...
-tarantino hayranı olacaksın..
-abzürt giyinip dikkat çekeceksin..
-agresif gözükeceksin..
beni kaygılara sürükleyen başlıktır. görünen o ki yazarlarımızın pek çoğu sokaktaki paçozu elit gay sanmaktadır. lakin öyle değildir. bu durum adeta bir çinlinin gidip gün görmemiş kabilelere kendini ingiliz asilzadesi olarak tanıtması gibidir. zira ortada elit gay yoktur. kendini diğerlerinden farklılaştırıp elit diye kakalamaya çalışan palyaçolar vardır.

elit olmak için, en azından biraz "classy" olmak için yapılması gerekenlere gelince:
-ilk önce bir hayat edinin
-sonra bir iş edinin, bir okul ya da kurs da olur. boş durmayın.
-arada sırada dşünün. ama çıplak erkekleri, ya da dedikodu potansiyeli taşıyan şeyleri değil. ilişkileri, insanları, olayları... yanlış düşünseniz bile algınız açılır biraz.
-seçici olun ve seçimlerinizi kendinize meşrulaştırın. illa iyi ya da güzel olanı seeçmek zorunda değilsiniz. ama seçtiğinizin arkasında durun ve kend içinizde bu kararınızı meşrulaştırın, kendinizi kandırmayın.
belki bunları yapınca elit falan da olmazsınız ama bir adım leri gideceğiniz kesin.
şu ana kadar gördüğüm tüm 'elit gayler' kesinlikle varoşlardan gelmiş ve üç kuruş para kazanmış kendini ne zannettiğini bilemediğim tiplerdi. yani elitler miydi bilmiyorum ama kendilerini öyle adlandırıyorlardı. elit gay'in tanımı bu değilse, ben elit gay görecek kadar elit değilim demek ki.
cümle içinde kullanan biriyle iletişimi kesme sebebidir.
benim için gay date sitelerine üyeliği olmayan gay demektir, demek ki bir farkındalığı vardır kendine saygısı vardır, bedenini sunmaz öyle herkese diye düşünürüm, tamam altın çamura düşsede altındır değerinden kaybetmez ama çamurun içinde altın olduğu da anlaşılmaz, tamam gayler için çok fazla platform yok ama sitelerinde hali ortada
ben halis mulis varoş gay olduğum için konuya fazla vakıf olmamakla birlikte gözlemlerime göre aklıma gelenler şunlar:

1. andrew christian iç çamaşırı.

2. lüks gay kulüplerinde 1 hafta önceden loca tutmak ve min. 5 şişe vodka açtırmak.

3. haftalık yurtdışı seyahatleri. örneğin arayana "canım o gün fransa'ya uçuyorum müsait değilim" demek.
yukarda yazıldığı gibi gay date sitelerine üye olmamaları da önemli bir kriterdir.
ikincisi de çok yüksek gelir sahibi olmalarıdır,o zaman yaşam kaliteleri yükseleceği için elit gey sınıfına rahatlıkla dahil olacaklardır.
ciwan'a ait olmayan özellikler olduğundan eminim. *
gördüğüm kadarıyla kimse doğru cevabı verememiş. önce elit nedir onu yazalım.

elit siyaset ve sosyoloji kuramlarında, fazlasıyla büyük miktarda sermayeyi veya iktidarı elinde tutan küçük bir insan grubuna denir. ne yazık ki günümüzde elit denince akla çok zengin insanlar gelmektedir.

türkiye'de elit gay olduğunu pek düşünmüyorum. varsa bile kolay kolay kendilerini ifşa etmezler.
hornette seks muhabbeti yapıp neler seversin dediğinde "yalamayı emmeyi, sikilmeyi" gibi vulgar yanıtlar verirsen, ben bilmem nereden mezunum, bilmem ne müdürüyüm yakışıyor mu hiç böyle muhabbetler demesiyle dumur olabileceğin, nasıl yaklaşacağını bilemeyip oldu bye diye iletişimi kesmen gereken kişinin kafa karışıklığını ortaya koyan kriterler hem seks muhabbeti yapacaksın, hem yalarım emerim sikmek gibi kelimeleri kullanmadan seks kelimeleri kullanmayacaksın, yoksa elit olmazsın(!)
sonunda dark bear'ın referansını da alarak tamamladığım kriterlerdir.

bkz: (bkz:#311375)
yemekten önce bir şeyler içelim deyip kırmızı şarap ve peynir tabağı istemek.*
andrew christan boxer sanırım aklıma bu geldi
bizim üniversitede bir hoca vardı saygın bir prof. nişantaşı'ndan ötesini istanbul saymıyorum diyordu, operadan başka müzikal etkinliğe gitmem, arabesk haşa ve kat'a dinlemem o yoz müziği diye takılıyordu. çok saygındı ama adeta bir gülse birsel karakteri gibiydi.
  • /
  • 2