birinin ilk eşcinsel sevgilisi olmak

her şeyden önce ana sınıfı öğretmenlerinin sahip olduğu sinirlere sahip olmak gerekir.sevgiliniz eşcinselliği heteroseksist kriterle değerlendirdiği için siz onun gözünde günahkar ve ahlaksız olarak görünmektesinizdir.ilk önce ona kendini kabullendirmeniz lazım ki bu bir aslanı ehlileştirmek kadar zahmet gerektiren bir iştir.sevgilinizin elini tutmanızı dudaklarını öpmenizi şefkatle dokunmanızı yadırgayacakdır.çünkü ona göre eşcinsellik gizli kapaklı yapılan iki sapık erkeğin sikişmesidir.ona çiçek alırsınız şaşırır, seviyorum dersiniz mal mal sıfatınıza bakar,beraber film izleyelim dersiniz ben sevmem o tür filmleri der göt olursunuz.kısacası ömür törpüsüdür sevmiyorsanız çekilecek dert değildir anam.kendinizi zaman zaman manukyan gibi hissedersiniz hatta*.tam hah oldu eşcinselliğini ve benim sevgilisi olduğumu kabul etti dersiniz ki maceranız evrim geçirir.bu defada yaşayamadığı her şeyi yaşamak ister beraber tatil planları yapar,günün her saatinde mesaj atar yada arar, aile ile tanıştırmak ister. kısacası boğucu bir şekilde hayatınızın her anında ve alanına dahil olur.kendinize ayıracak zaman bırakmaz.sağlam siniriniz ve bol zamanınız yoksa deneyin yoksa hiç teşebbüs bile etmeyin kötü oluyor.*
erkek arkadaşımın her kız arkadaşımla seviştiğimi düşünmesidir.
sevgili olunan eğer bir çok kez birileriyle sevgili olmuşsa ilk olan için oldukça zor bir duruma dönüşebilir. tabi bu durumda tecrübeli olan arkadaşa büyük iş düşmektedir. destek olunmalı ve sabırlı davranmak gerek.
içine ' eşcinsel ' eklenmesi varlığımızı normalleştirmek yerine ayrıştırdığını düşündüğüm bir başka başlık uydurma çabasıdır .
acaba evli eşcinseller mi kastedilmiştir. yada biseksüeller mi konu edilmek istenmiştir. bilemedim.
20'li yaşlarımda çokça başıma gelen, kendimi deneme tahtası zannetmeme neden olandır. bazısı evlendi çoluk çocuğa karıştı bazısı lezbiyen olduğuna karar kıldı. heralde lezbiyenlerden hayır duasını almışımdır en azından.
birinin ilk sevgilisi olmaktan farklı olduğu düşünülürse kendinizi öteki olarak nitelendirdiğiniz anlamı çıkan başlık.
hiç sevgilisi olmayan 27 yaşında bir yazar konuşuyor. dinleyin romalılar. gerçekten zor, sabır gerektiren bir durum. bu sabrı göstermek için de baya sevmek lazım. hele bir de o sabrı gösterdikten sonra o adam bu duruma senin sayende alışıp seni terk ederse çok koyar. dikkat edin o yüzden. çünkü ilk sevgilisi olan adamın gözü biraz dışarıda olur. kaç kişi vardır hala ilk sevgilisiyle olan? misal bak ben daha sevgilim olmamış yazdığım şey herkesin ilk sevgilisini terk edeceği. güven olmaz olum.