kismetse muhendis

Durum: 98 - 0 - 0 - 0 - 23.12.2020 02:59

Puan: 1112 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

feminen

borderline kişilik bozukluğu

insanı meraklandıran hastalık. söylerken çok tedirginlik de uyandırır.

taş duvar

eskimiş apartman girişleri için bulunmaz nimet. bina girişini boyatmak için para toplayan yöneticimiz sayesinde şahit oldum ben bundan. sürekli yağmur ve sert rüzgara maruz kalan bir binamız olduğundan olsa gerek tüm girişi taş duvar kaplama yaptırmış.

bekleme salonu

bekleme koltukları analiz edilerek alınacak hizmetin kalitesi ölçülebilen salonlardır. rahat, ortopedik ve hatta deri ise muhtemelen biraz bekleyeceksiniz ve fena para söğüşleneceksiniz. zaten siz sıkılıp kalkıp gitmeyin diye o koltuklar o kadar kaliteli.
ama salonda itici görünen, kıç acıtan cinsten koltuklar bulunuyorsa merak etme, çok beklemeyeceksin. o salonda kimse uzun süre beklemedi..

terra

restore edilen hemen her antik kalıntıda kullanılan adeta milattan önceki dönemlerden kalma görünümünü pekiştiren kaplama ürünü. bu ürün türkiye'den 45 ülkeye ihrac ediliyor ve stonewrap kültür tuğlası olarak da anılıyor.

amfi

10 yıllık üniversite hayatımda (evet hayatımda) en güzel uyuduğum yerler. (bkz: sözlük yazarlarının uyudukları en rahat yer)
mezun olunca (halen olmadım) okulun amfi sıraları kim tarafından üretilmişse gidip teşekkür edeceğim.

pratiko taşı

oldum olası yalnız biri olduğumdan sırtım her kaşındığında kapı kenarı olsun duvarlar olsun srtünen biri olarak keşfettiğimden beri aşığı olduğum doğal dekorasyon taşı.
stronewrap kültür taşı olarak da adlandırılıyor bu ürün. çalıştığım yerin duvarlarında var ve sırtım her kaşındığında sürtündüğümden iş yerindekiler kedi diyerek çağırıyorlar beni

stadyum

genelde izleyicilerin ayakta maç izlediği, sinirlenince küfürler ettiği, çok sinirlenince de stadyum koltukları kırılarak sahaya ya da rakip takım tribünlerine atmak suretiyle tepkilerin gösterildiği yerler. tabi plastikten koltuk koyar 50-100 liradan bilet itelersen adam kendinde o hakkı görür.

tiyatro

tiyatroların sahne arkalarında çalışan biri olarak söylemeliyim ki, turneleri organize edenler açısından en önemli kriterler arasında tiyatro salonu koltukları geliyor. koltukların rahat olmaması izleyiciyi oyun sırasında çokça hareket etmek zorunda bırakıyor. bu da oyuncuların dikkatini hayli bozuyor. bu arada evet sahneden veya arkasında biz de sizi izliyoruz.

kültür tuğlası

uygulandığı yere dışarıdan bakılınca tarihi bir yapı görünümünde olan fakat yaklaştıkça çok para harcanıp ciddi emek sarfedildiği belirgin olan dekorasyon türü.
uygulaması ne kadar zor olsa da kültür tuğlası uygulanan her mekan bir ömür dekorasyona para harcamıyor.

konferans

plastik sandalyede bel ağrısı çeke çeke bir şeyler dinlemeye çalışılan konferanslar görmüş biri olarak katılımcı açısından konu içeriğinden ve sunumlardan çok konferans salonu koltukları kalitesini düşünüyorum. arkadaş biz orda aralıksız 3-5 saat oturup sizi dinleyeceğiz, imkan verin de rahat edelim değil mi?

kültür taşı

mimaride eskiye dönüş imajını benimseyen, daha çok villa ve konsept restoranlarda kullanılan iç ya da dış cephe kaplama ürünü.
bazı fakir kişiler de kültür taşı uygulaması yaptıramayıp bunun duvar kağıdını kullanır ki haller içler acısıdır.

sinema

sinema salonundan beklenen önemli nitelikler arasında ses ve görüntü sistemlerinin kalitesi gelir ama ülke gençliği açısından sinema salonu koltukları yegane yer ediniyor. çünkü koltuklar birbirine olabildiğine yakın olmalı ve mümkünse arada bir şey olmamalı. (bkz: sevgili koltuğu)

birinin ilk eşcinsel sevgilisi olmak

birinin ilk sevgilisi olmaktan farklı olduğu düşünülürse kendinizi öteki olarak nitelendirdiğiniz anlamı çıkan başlık.

ktunnel

türevleri çok fazlaca çoğalmış olan eski yasaklı sitelere giriş fenomeni. ktunnel ülkemizden zamanında öylesine hit toplamıştır ki o bile engellenmiştir.

moda

araştırarak, okuyarak ve görerek takip edilebilen. tabi bir de hiç bir referansınız olmadan kendi başınıza moda yaratabiliyorsunuz. öylesine geniş bir terim ki bu canlı-cansız her şeyin bir modası var.

dns ayarı

ilaç gibi bir şeydir dns ayarı. yapamazsın denilen bir şeyi kabullenmeyen insanın içindeki anarşist yapıyı açığa çıkarır. aslında küçük bir şey gibi durur ama yapımı da bir o kadar kolaydır.

agar.io

ne uzun süreli bakılabilen ne de göz kaçırılabilen bir oyun. bir de birbirini besleyenler olmasa tam olacak.

kadın giyim

başlık erkekler için alışveriş çılgınlığını çağrıştırsa da bayanlar için giyim alışverişi gibisi yoktur. bir kadın aklında kombine ettiği kıyafeti ilk girdiği mağazada bulamaz ama yine de gezerken eğlendiği açıktır. neyse, alışveriş için bir çok çeşitte ürünü bulabileceğiniz bir alışveriş sitesi önereyim. belki yine aradığınızı bulamayacaksınız ama yine de çok eğleneceksiniz.

pembe bulutlar

kadınların utanmadan, gizlenerek değil güvenerek özgürce alışveriş yapabilecekleri bir sanal seks shop. çoğunlukla kadınlara yönelik oyuncaklar satılan sitede erkekler için de ürünler yok değil. bu siteden bir ürün değil "sağlık ve mutluluk" satın alabilirsiniz.
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 98

kadıköy

adam akıllı bir teknik servisin bulunmadığı koca istanbul ilçesi. bir istisna hariç tabi.
yapım gereği olur olmadık işler yapar tüm elektronik eşyaları bir güzel bozarım. buzdolabı da öyle mesela. kablosu kısaydı çevirdim arkasını daha uzun bir kablo bağlayayım dedim. bağladım da. ama çalışmadı.
mecbur kadıköy bosch servisi arandı. adamlar hem yarım saate kapımda oldular hem de benim iki saate çözemediğim işi 10 dakikada yapıp gittiler. az daha para da almıyorlardı da zorla verdim.

türkiye sözlük

kaliteli yazarların sıcak iletişimleri ile kendini sevdiren sözlük. tanım yerine anlam derler. kaliteli içerik ve anlam üretme peşindeler.

birinin ilk eşcinsel sevgilisi olmak

birinin ilk sevgilisi olmaktan farklı olduğu düşünülürse kendinizi öteki olarak nitelendirdiğiniz anlamı çıkan başlık.

alaattin çağıl

sosyal medya uzmanı ve rekortmenidir. henüz 20 yaşında olmasına karşın bir çok iş yapabilecek kabiliyeti edinmiştir. daha lise yıllarındayken online oyunlardaki başarısı kendisine büyük oyun forumlarında yöneticilik ünvanı kazandırmış ve tanınırlığına böyle başlamıştır alaattin çağıl.

sosyal medya; internet reklamcılığı için oldukça sık kullanılan bir araç ve türkiye`de sosyal medya denince akla gelen isimlerden olmak, bu yaşta öyle kolay iş değil. bu yüzden alaattin çağıl`ın attığı tweetin türkiye`de retweet rekoru kırmasına pek de şaşırmamak gerekir.
ki halihazırda zaten bir çok büyük kurumsal firma için sosyal medya danışmanlığı yapıyor.

bu arada hatırlatma amaçlı rekor kıran tweeti de şu;
"köpekleri sevmeyen insanlara güvenmem. fakat bir köpek bir insanı sevmezse, o köpeğin hislerine güvenirim"

antalya havalimanı

ulaşımı da ulaştırması da kolay olan havalimanı. havalimanına ulaşım, havalimanından başka bir yere ulaşım, antalya'da gezilecek yerler, yeme içme ve antalya'ya iniş-kalkış yapacak tüm uçakların uçuş bilgilerinin listelendiği çok amaçlı bir internet sitesi.

polonezköy klon jawor

polonezköy'de hizmet veren bir butik otel. öncelikle yeri doğanın tam ortasında ve 5 yıldızlı bir otel standartlarında. gerçi biz müstakil oda da kaldık ama size tecrübelerimi anlatmalıyım.

haftasonu tatili için polonezköy butik otel tercihimiz, "güzel bir haftasonu olsun" düşüncemizi kat be kat artırarak eşsiz bir deneyime dönüştü ve "bunu en kısa zamanda tekrarlayalım" diyerek tamamladığımız bir haftasonu oldu. ilk gittiğimizde jakuzisi ve güzelliği ile süit oda mı yoksa standart oda mı tercih etsek diye düşünürken* karavan dedikleri müstakil oda opsiyonunu duyunca hemen onu tercih ettik. iki gün boyunca otelin "doğadaki eviniz" sloganının ne kadar doğru olduğunu gördük, yaşadık.

söylemek isterim ki bu karavanları tercih etmek gerçekten daha heyecan verici oluyor.

otel restoranı (polonezköy klon jawor garden) kahvaltı veya barbekü için de çok rahat tercih edilebilir bir yer. hem polonezköy kahvaltısının zenginliği hem de fiyatının verilen hizmete göre çok düşük olması süper bir şey. barbekü'yü de gözlerden ırak bir yerde oturup sakin sakin etinizi pişirip kafanızı dinleyebileceğiniz bir aktivite olmasıyla ayrıca öneriyorum. insan doğanın ortasında ve o mangalın başında bildiğin deşarj oluyor. eti de kuzu şiş seçin ki kendinizi yormayın hem. işin özü burası polonezköy otelleri içinde hatta polonezköy butik otelleri içerisinde hakikaten kendini aşmış ve süper bir yer.

benimnumaram.net

televizyon altyazılarında akıp giden isim, yaş, numara ve mesaj olayının internetteki vücut bulmuş hali.
arkadaşlık sitelerinden farklı olarak direkt arkadaş olma potansiyeliniz olan kişilerle iletişime geçebiliyor olduğunuz, ruhunuza uygun adaylara hitap ettiğiniz ve mesajınızı okutabildiğiniz bir yer. resmen hepimizin aradığı arkadaşa bizi en fazla yaklaştıran bir site.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.