replika saat

orjinal saatlere binlerce lira bayılmaktansa gayet de tercih edilesi saattir. bu saatleri orjinalinden ayıran ise yapımında kullanılan metalin kalitesidir. kullanılan çeliklerin kodları var ama şuan aklımda değil.
saatleri orjinali ile bir tutan şey varsa o da mekanizmalarıdır. zaten ödenen o 50-100$'lık fiyat bu mekanizmaya ödenir.
kısaca fake diye bilinen saatlerdir.
http://www.royalsaat.com/
burberry, bvlgari, armani, hublot, rolex, micheal kors, patek philippe ve daha birçok dünyaca ünlü marka saatin replikalarını satan site. siteye göz gezdirdiğimde markaların hemen hemen birçok modelinin replikasını gördüm.
replika olan hiçbir şeyi sevmiyorum ! kullanan kafalarida anlamıyorum ! yahu adamlar didinmiş çabalamış uğraşmış markaları nı yaratmış ayıp degil mi emeğe , o markadan ekmek yiyen insanlara no name alın.. onlar daha uygun ! bir çeşit hırsızlık o da ! alma kardeşim o amblemi seviyorsun ki benim de sevdiklerim var orjinalini alamiyorsan alma da giymede ! para biriktir al ki o zaman gerçekten onun sahibi olursun
bakıyorsun adamın kolunda rolex saat hermes çanta chanel ayakkabı ohaaa lan falan diyorsun kendi kendine ... kac yüzbin dolar uzerindekiler diye soruyorsun ... bir de bakmışsınız ki bindiği araba 40 50 bin tl ulan şimdi belli degil mi senin kullandığın şeylerin çakma olduğu ! oldu rolexten kac 10 bin euro ya saat alcan o arabaya bincen oldu canim hadi by ( 100 liralık saat takan bence daha değerli en azından neyse o )