boradora

Durum: 16 - 0 - 0 - 0 - 08.09.2017 14:56

Puan: 160 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

babalık doğal yaşam konağı

babalık doğal yaşam konağı , rize otellerinde arasında bütün detayları ile birlikte nurdoğan babalık'ın tutkusu ve el emeği ile inşa edilmiştir. nurdoğan babalık 1953 yılında dedesine ait olan bu evde doğmuştur ve çocukluk yılları yine bu evde geçmiştir.

onca yıllık anıların canlanmasını sağlamak ve dededen kalma mirasa sahip çıkılması amacıyla, 2014 yılında çevre düzenlemeleri ile başlatılan inşaat çalışmaları , konağın restore edilmesiyle birlikte 2017 yılında tamamlanmıştır.

bu mimarinin asıl yapılış ve ortaya çıkış amacının karadeniz kültürünü tüm yönleriyle tabiat ve doğa ile birleştirip tarihi ile birlikte gelecek nesillere aktarmaktır.

rize pansiyonları arasında yer alan tesisimizde, kültür bakanlığından tescilli tarihi ev, serender (nayla),ve tarihi taş fırının yanı sıra değirmen, rize ve yöre halkının evlerinde kullandıkları eşyalarla geçmişe ışık tutan bir müze, atmaca yeri , alabalık havuzları ve gözetleme kulübesi (kalif) bulunmaktadır.

vizyon olarak doğal yaşamı savunan bu tesis tüm hayvansever konuklarımız tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.tesis kendi içerisinde tavuk,horoz,kedi, köpek gibi canlıları da barındırmaktadır.

doğanın verdiği mutluluk, yeşil ve mavinin verdiği huzurla birlikte dağ esintisini yaşamak isteyen tüm doğa tutkunlarını konağımıza rize kahvaltısına bekliyoruz.

https://www.babalikdogalyasamkonagi.com

speed dating

dünyada son donemde popüleritesi artmış olan canlı kanlı tinder etkinliği. yani, atıyorum 20 erkek 20 kadın bu etkinliğe http://www.speeddateturkiye.com diye bir siteden başvuruyor. başvuru sonunda etkinliğe kabul olup olmadığınıza göre kabul olduysanız eğer ayarlanan gün ve saatte o 20şer kişilik grup birbirleriyle buluşup sohbet ediyor. olay bundan ibaret. burada önemli nokta başvuru yapan herkesin elini kolunu tesbihini sallaya sallaya o kapıdan içeri giremeyeceği. bu uygulama sayesinde seviye de korunmuş olur. bence güzel bir etkinlik. sonuçta artık insanlar iş veya okul hayatından başını kaldıramadığı için böyle şeylere vakit bulamıyor. bu etkinlik ise size bu konuda yardımcı oluyor. hem vaktinizden olmuyorsunuz hem de sosyalleşmekten. adı üstünde "speed""date". ortamdaki erkek ve kız sayısının da birbiriyle aynı tutulması da bir başka önemli nokta. yani birebir sohbetler daha verimli olabilir bu sayede. denemek lazım.

yamiba

site içinde çok fazla yorumcunun olması çok büyük avantaj. seçenek şansı doğuyor. fiyat olarak olumsuz bir düşüncem olmasa da bir tık aşağıda olsaymış iyiymiş diyorum. yine de alanında başarılı bir site.

transmed

istanbul levent’te ağırlıklı olarak saç ekimi hizmeti veren bir tıp merkezi. web sitelerinde kendilerini böyle tanıtıyorlar :
“transmed, 1994 yılının şubat ayında, dr. melike külahçı tarafından istanbul’da, saç ve estetik cerrahi tıp merkezi olarak kuruldu. kurulduğu günden bu güne saç nakli ve saç tedavileri alanında güncel teknikleri uygulamaktadır.

transmed tıp merkezi medikal direktörü dr. melike külahçı, avrupa saç restorasyon cerrahisi derneği, eshrs kurul üyesi ve uluslararası saç restorasyon cerrahisi derneği, ishrs kurul üyesidir. transmed ekibi, 2011 yılının mayıs ayında tüm dünyanın pek çok yerinden araştırmacı ve doktorları “the next big thing” konferansında istanbul’da bir araya getirmiştir.”
http://transmed.com.tr

zencommerce

zencommerce bir hazır e-ticaret platformu. ben meraklıyımdır böyle şeylere. bir çok deneme de yaptım zaen. bir kere fiyat avantajı var, ben mantıklarını sevdim. ilk yıl oldukça indirimli alıyorsun, sonraki yıllarda zaten işine zaman ayırıp büyüttüysen normal fiyattan ödüyorsun.

panel dedikleri arka planı baya kolay. hatta bunu da mı düşünmüşler dediğim oldu ama uzmanlıkları bu tabi. ürün yükleme, ürüne bir taım seçenekler koyma, fiyat ve kargo ayarlamaları, pazaryeri uygulamaları, otomatik raporlamaları aklımda kalanlar.

ramazan ayında denemiştim bi kampanyaları vardı. 100 tl’lik bir google adwors reklamı yapıyorlarmış ücretsiz. ben deneme yapıp kapattığım için yararlanamadım ama güzel düşünmüşler onu da sevdim. şu an için pek bir şikayetçi olabileceğim konu bulamadım.

amed today

doğu ve güneydoğu anadolu bölgesi ile ilgili haberlerin takip edilebileceği, fırat haber ajansı haberlerinin bulunduğu güncel haber sitesi.

yamiba

online astroloji ve fal sitesi. fiyat olarak da uygun olmakla beraber birçok yorumcunun da platformda bulunması büyük avantaj. önce fal çeşidini seçiyorsun, sonra onlarca falcının içinden istediğini seçip falını hızlıca yorumlatıyorsun. ayrıca google play de ve app store da uygulamaları mevcut.

hamza kaya

ösym paragraf sorularının yazarı mı diye düşündüren hoca. sınava hazırlandığımız dönemlerde az almadık kitaplarını.

bialdım

kendi bünyelerinde ürettikleri, ayrıca birçok tasarımcının ürettiği el işi tasarımların bulunduğu, havludan biblolara kupalardan kalem seti ve cantalara kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren bir site. dediğim gibi tasarım konseptli çalışıyorlar. herşey el işi. kendi kullanım açısından olduğu kadar, hediyelik eşya açısından da zengin çeşitliliği ile el işi seven kitleye hitap eden, fiyat olarak da gayet uygun ve makul olan bir site. ürünleri inceledim ve gerçekten tasarımlar çok hoşuma gitti. değerlendirilebilir.
www.bialdim.com

replika saat

http://www.royalsaat.com/
burberry, bvlgari, armani, hublot, rolex, micheal kors, patek philippe ve daha birçok dünyaca ünlü marka saatin replikalarını satan site. siteye göz gezdirdiğimde markaların hemen hemen birçok modelinin replikasını gördüm.

türk malı

avrupa yakası nireeee türk malı nireee...
işte yeni neslin komedi dizisi seviyesi..

robert koleji

yetişilen çevre ve alınan eğitim göz önünde tutulduğunda daha 15 yaşındayken size mükemmel bir gelecek vaadeden harika okul

mesajlara geç cevap veren insan modeli

yoğun ve işi olan insan modelidir. haftasonları da çalışıyordur. telefonla dakika başı vakit geçirmeyi gereksiz buluyordur. acelesi olan arar mantığındadır.

porsche

macan isimli modeli hayalimdir.

günaydın demeyen insan modeli

depresyondadır. unutulmuştur. aldatılmıştır.

ayı sözlük yazarlarının okuduğu kitaplar

kaşif kozinoğlu'nun mezara götürmediği sırlar-aydınlık yayınları
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 16

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.