türk malı

7 yıl sonra tekrar başlayan dizi. abiye kuzu gitmiş yerine benzer repliklerle bakiye çekirdek gelmiş. hasibe eren canlandırıyor. tabi baş kahraman erman kuzu yine şafak sezer.
hasibe eren çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen yalan dünyadaki üzerine yapışan rol nedeniyle türk malındaki rolünü sürekli sorguluyorum ve yakıştıramıyorum. bambaşka bir rol ile karşımıza çıksa kesinlikle müthiş olurdu ancak türk malı onun için yalan dünya'nın yan sanayii olmuş.

nergis kumbasar'a gelince o da kiralık aşk dizisinin yan sanayii bir rolle karşımızda. sanki kiralık aşk'taki rolünün devamı gibi. bu karaktere de ısınmak zor.

mehmet ali erbil, kendisine ne rol verilirse verilsin aynı jest mimik ve replikleri kullandığı için çapkın koca cephesinde de hiçbir yenilik yok. genel anlamda lezzetsiz bir dizi ama vakit geçirmek için izlenebilir.
gerizekalı komedisi ! tipik türk aktorleri ışte eglenebilen aglayabilen demagojik ve kızgın ifadeler ay zamanınıza yazık !
hasibe eren oyunculuğu ve karakterine bir o kadar aşığımdır fakat binnur kaya bulunaydı iyiydi. zaten şafak sezerin oynadığı çoğu dizi/film çamurdur. sorry guys.
avrupa yakası nireeee türk malı nireee...
işte yeni neslin komedi dizisi seviyesi..
homofobik "komedi"lerden biri. ilgili video icin: