speed dating

dünyada son donemde popüleritesi artmış olan canlı kanlı tinder etkinliği. yani, atıyorum 20 erkek 20 kadın bu etkinliğe http://www.speeddateturkiye.com diye bir siteden başvuruyor. başvuru sonunda etkinliğe kabul olup olmadığınıza göre kabul olduysanız eğer ayarlanan gün ve saatte o 20şer kişilik grup birbirleriyle buluşup sohbet ediyor. olay bundan ibaret. burada önemli nokta başvuru yapan herkesin elini kolunu tesbihini sallaya sallaya o kapıdan içeri giremeyeceği. bu uygulama sayesinde seviye de korunmuş olur. bence güzel bir etkinlik. sonuçta artık insanlar iş veya okul hayatından başını kaldıramadığı için böyle şeylere vakit bulamıyor. bu etkinlik ise size bu konuda yardımcı oluyor. hem vaktinizden olmuyorsunuz hem de sosyalleşmekten. adı üstünde "speed""date". ortamdaki erkek ve kız sayısının da birbiriyle aynı tutulması da bir başka önemli nokta. yani birebir sohbetler daha verimli olabilir bu sayede. denemek lazım.
bir arkadaşım bu şekilde biriyle tanıştı ve aylardır ilişki halindeler. dating app'lerinin kanlı canlı olanı işte. biraz daha cesaret istiyor bana kalırsa. lakin yukarıda linki verilen siteye girip şöyle bir inceledim, eşcinsellere yönelik en ufak bir ibare dahi bulunmuyor ve tamamen heterolara hizmet eder gibi görünüyor. 3 hayır'la uğurluyoruz.
hımm reklam kokusu. alırım bi dal. sitenin hiti çok düşük. evet amerika'da popüler olabilir ama bizde olmaz şuan. bir de sadece heterolar için yapılmış, bize pek faydası olmaz.
filmlerde görür özenirdik bir göz atılabilir
sanirim bi escinsel sozlugunde yapilabilinecek en sacma reklam. turkiye. heteroseksuel. speeddating. beynim yandi. otur sifir.