pembe bulutlar

kadınların utanmadan, gizlenerek değil güvenerek özgürce alışveriş yapabilecekleri bir sanal seks shop. çoğunlukla kadınlara yönelik oyuncaklar satılan sitede erkekler için de ürünler yok değil. bu siteden bir ürün değil "sağlık ve mutluluk" satın alabilirsiniz.
site sahibinin eşinin yürüttüğü(!) söylenen mavi versiyonu da bulunmaktaydı.
türkiyedeki tüm yetişkin oyuncak satıcıları gibi sadece distribütörlere bağlı ürün tedariki yapabilirler.
farklı bir ürün istemeniz halinde sadece avucunuzu yalar, ıslak hayallare devam edersiniz.
ürün çeşitliliği konusunda ise sihirli dokunuşlar sitesini ise tavsiye edebiliriz.

http://www.sihirlidokunuslar.com.tr/

satın alma rehberiniz için: (bkz:#237829)
geçen madem uzun bir süre seks yapmaya ara verip derslerime verip derslerime odaklanacağım madem eğlenecek bir oyuncak alayım mantığı ile penis pompası almaya karar verince keşfettiğim sayfa. anladığım kadarıyla mavi bulutlar adında kapatılmış bir kardeş sitesi varmış. pembe bulutlar kadınlara, mavi bulutlar ise erkeklere hizmet etsin diye düşünülmüş ama şimdi iki sitede pembe bulutlarda toplanmış.

ama ürünü buradan almak yerine markanın distribütöründen almayı tercih ettim çünkü kapıda ödeme seçenekleri yok. kredi kartımla veya havale yoluyla ödemekte pek içime sinmedi. içime sinmemesinin sebebi tamamen siteye duyduğum güvensizlikten. şimdi ürünü getirmezler falan dava açamam. hakkımı arayamayınca içim şişiyor. avukata gidip diyemem ki "penis pompası sipariş ettim göndermediler," diye.*