doktor sevgili

doktorlar kazandıkları zilyonları harcayacak vakitleri olmadıklarıyla şehvet şehvetli anlatılırken, her halükarda size vaktini yetiremeyecek olan sevgilidir. artık onunla daha fazla vakit geçirmek için kafanızı mı yararsınız, kan mı verirsiniz, kaş yaparken gözünüzü mü çıkarırsınız bilinmeyendir.
en ideali. doktor karısı olmak nasıl kadınlar arasında bir ''wow'' etkisi yaratabiliyorsa aynı şekilde doktor partner de böyle bi hafiften insanın götünü kaldıranlardan.
egosundan geçilemeyecek olmasından sebep, zor ihtimaldir benim için.
(bkz: tıpçı egosu)

*
çok çalıştıkları için gelişmeyi kısa tutup direk sonuca gitmek isterler. kesin bilgi.
egoları kalplerinden büyüktür.
mesleği doktorluk olan sevgilidir, göt de olabilir dünyanın en tatlı insanı da; herkes gibi
denendi %100 çalışmıyor.

müstakbel 2 dr. sevgili adayı daha var yolda, diğerlerini deneyip en kısa zamanda onlara dönüş yapacağım hacı abi.*

(bkz: çöp ego)

(bkz: üzerinden dr sıfatını alınca geriye bir bok kalmıyor)
çık olmaz şahsen 2 kez denemişimdir. ne nöbeti biter ne nöbet sonrası kaprisi... sürekli gergin ve streslidir. dışarı çıkarsın hastaları, tanıdıkları, iş arkadaşları girer muhabbete teli zırt pırt çalar hastaneye gitmem gerek deyip yataktan kalkar bi bakmışın tek başınasın olmaz. ego da en üsttedir. aynı zamanda buda doğru tespit heryerde doktor olduğunu dile getirmesi vardır bide. aman aman uzak durulmalı sonra kafanızı vurursunuz söyleyim.
mesleği doktorluk olan sevgilidir.
bir kere tanıştım böyle bir ademle, her yönü ile kusursuzdu sevdim çok sevdim o sevmedi belkide sevemedi, başka sebepleri de olabilir çok az tanıma ve birlikte zaman geçirme fırsatım oldu. neden diye sorma fırsatım da olmadı, olsa da cesaret edemezdim biliyorum.
platonik kaldı...*