doktor sevgili

sinek kadar kocam olsun, başımda dursun mentalitesine sahip olan benin tercih etmeyeceği sevgili türü. zaten herif benim eve giremezdi, o egoyla kapıdan nasıl geçecek kızlaaar. hemşir olabilir ama. bana iğne yapardı(utanmış surat).
bence doktor açısından daha sıkıntılı bir durum.

onca yoğunluğun arasında bir sevgili kaprisi çekecek, nöbetleri "neden cevap vermiyorsun" tripleri içerisinde tutacak. o esnada ders çalışabilecek ve 7/24 sevgilinin sağlık danışmanı olarak çalışacak. allah kolaylık versin.
burada doktorlara çemkiren yazarların çoğu problemli olabilir ama bu doktorların çoğunun problemli insanlar olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu.
doktorlar gelir grubu görece yüksek bir meslek grubu. geçen sene görüştüğüm bir doktor fanfinim vardı. hastanede nöbet tutma kavgalarını duyunca ağzım açık kalmıştı. ben mesaiye kalmamak için kıçımı yırtarken bunlar üç kuruş daha kazanacağım diye nöbet için birbirlerini boğazlayacak duruma gelmişler.
gelip bide bana sanki çok büyük bir haksızlığa uğramış gibi yeterince nöbet tutamadığı için ağlayıp dururdu.
e kazandığın yetmiyor mu zaten biraz da hayatını yaşa, kendine vakit ayır dediğimde aynı dilden konuşmadığımızı anladık. maalesef bu arkadaş türünün tek örneği de değil. öyle olsa nöbetleri seve seve buna tuttururlar. hastane olduğu gibi nöbet freak.
sağlık grubuna kapalıyız, çoğu çok hassas oluyor. yok öpüşürken aşkım ağzın bira kokuyor, oran şöyle falan anında seksi bırakırım böyle bir durumda. sevemem de o salağı. ya zaten bakımlı bir insanım, ekstra bakım da yaparım öyle bir sevişme muhtemelse. bu tarz hareketler takıntı bence. ben doğallıktan yanayım. insanız terleriz, yemekten sonra sevişceksek ağzımı nane kokmaz doğal olarak bunun gibi.