doepytoha

Durum: 102 - 1 - 0 - 0 - 20.11.2023 02:30

Puan: 1284 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Yazar.

kedi yumağı soda şişesi ezilmiş kutu kola
  • /
  • 6

tüm gaylerin uyuz olması

ben oldum arkadaşlar, lütfen eve geldiğiniz zaman kıyafetlerinizi çıkartın. sık sık ütüleyin ve ütüsüz giymeyin. nevresimlere dikkat edin, kimse ile temas etmeyin.illet bir şey.

seksi bırakmak

bu ben. mis gibi testlerimi oluyorum, doktorlara gidiyorum tertemiz bir virgin prenses oldum artık. kendimi yeni sevgilime hazır ve nazır bir şekilde bekeltiyorum. tek gecelik ya da hızlı seks sevmem zaten. ne o öyle tanımam etmem. seks benim için özeldir ve sadece aşkımla, sevgilimle kocamla olmalı diğer türlüsü asla !

evlenmek

çok istiyorum, aşk istiyorum huzur istiyorum koca istiyorumm.

türkiye'den siktir olup gitmek

ben, yasss queennn finnaly byeee. son 20 günüm kaldı bu cehennemede. simay tugçe aşko babayyy. inş sonrasında dönmem de. bekle beni western german daddylerrr, çıtır, twinik middle eastern yakışlınız geliyor...

güzel kadınları beğenmek

ben de çok seviyorum ya, çok tatlı kızlar da var. hepsi canım hepsi bir tanem.

baba evi

kendine göre eksi yanları olsa da 19 yıldır kira ödemiyorum, bol bol yemek ve içeçecek var. kahve, çay ve su bedava. kendime ait bir odam var ve yatakta otuzbir çekip, pasta yiyip hande yener dinleyebiliyorum. ben çok okeyim. allah babamdan razi olsun

vfs global

allahın cezası vize başvuru şeysi, sikimsonik bir site. zarzor siteye login olabiliyorsunuz, o zarzorluk arasında zaten randevu yok ortada! bazense hiçbir şekilde login olamıyorsunuz. 21. yuzyılda login olamadığınız bir vize başvuru sitesi :d. şakalı komikliii. ruh sağlığım bozulmuş halde şuanda. vize başvurusu yapamıyoruz abiiiii

15 temmuz 2023 kadıköy zirvesi

mutant zaten gelmiyormuş, çok şükür

mutant

profilime girip saçma salak ifitralar atmayı bırakıp, gidip önce kıçını parmaklamayı bırakması gereken bir yazar. anyways go girlll

15 temmuz 2023 kadıköy zirvesi

kesinlikle orda olacağım zirvedir

nofap

bazı yazarların mesela bu entrynin üstündeki ismi lazım değil. asla ve asla bir haftayı geçtim, üç gün bile sürdüremeyeceği olay.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

konyadayım, 18lik cd, trv aktifim. kıllı, sakallı, erkeksi değil erkek pasifler yazarsa sevinirim

gavsın ölmesi

ateşi bol olsun, cayır cayır yansın inaşallah

ayı sözlük'te yazar engellemek

abi cidden tehitid edilyorum ve korkunç bir şey. savcılıkta suç duyurumu vereceğim.

samanlığı seyran etmek

samanlığı seyran etme potansiyali olan kişilerle sevişmek muhteşem olmaz mıydı ?
çok romantik ve anadolu esintli bir cümle bence bu!

aktifin sakso çekmesi

şu dualiteden bir çıksanız mı ne ? hala rolleri neden konuşuyoruz ki? cinsellik performatif bir alan. en güzeli de rollerin dışına çıkabildğimiz noktada başlıyor bence. her şeye açık olmak iyidir.

seçimin sonuçların bünyeye tepkileri

seçim sonrası ve iktidarın yine tahtında oluşu, doların ve euronun durumları, türkiye ve almanya bağlamında staj ve gönüllülük başvurularımın çoğuna geri dönülmemesi dönülenlerde de bir kesnliğe varamamamız, gelecek kaygısı, ülkenin günden güne araplaşması, eğitim kaygıları, 12 yıldır aynı odada oluşum ve 19 luk bünyemin bunları kaldıramayışı ve gecenin ikisinde en sonunda ağır alerjik atakla kendini acilde bulmamla beraber;kalçamdan iğneyi yiyişim, eve tek dönüşüm, kendimi ilk kez bu kadar güçsüz hissedişim ve bunun bireysel bir yerden gelişi. korku, panik, endişe, hüzün ve karmaşık duygular içerisindeyim.
seçim önemliydi, 20 yıllık bu kaos sürecinden belki bir umut yeşerebilirdi, çok umutluyduk olmadı. her şey çok mu güzel oalcaktı? hayır, koca bir finans krizi ile başlayacaktı muhalefet sürecine ama işte bir umut yahu, bir umut değişime karşı bir umut parçamız vardı o da gitti. önümüzdeki günler, aylar ve yıllarda her şey daha da kötüye ilerleyecek gibi hissediyorum. umarım bir an önce toparlanabilirim.ido tatlıses

sen şarkısı ve danslarına ne kadar yükselsem de son şarkısı ile midem bulandı.


resmen babasının kariyerini ve ününü kullanarak bir şeyler yaptı. klipte babayı kullanması çok komik.

shakiro 2

yurtta aşk cihanda aşk

en sevdiğim gülşen şarkısıdır.
beni bilen bilir, gülşen çok severim.
  • /
  • 6

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

üzerimde şal var sağol. pavyondan yazıyorum zaten. kiramı ödeyemeyince rio club da çalışmaya başladım.
başlığı ask olsn yüzünden kütahya'da pavyona düşmem şeklinde düzeltebilir misiniz?
beni pezevenklerin elinden kurtaracak cesur bir erkek arıyorum.

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

#372558
şu entrisi ile insanları istanbulun keşmekeşinden kaçırıp kütahyaya davet etmişti taşra güzellemesi yapıp. onun gazına gelerek kütahya'ya taşındım. şimdi burada kafayı yedim ve 1500tl kira ödediğim istanbuldaki evimi bırakıp geldim. şimdi kiralar yüzünden istanbula da dönemiyorum. kendisi de mesajlarıma cevap vermiyor.
dün kadıköye taşındım temalı entrisini görünce şok geçirdim.
#427060
insanları taşraya çağırıp kendisi büyükşehirin sefasını süren bu insanın amacı ne bilmiyorum ama kütahyada ölmek istemiyorum. istanbula da dönemiyorum. bu yılansı yazara dikkat edin sinsi sinsi entrikalarıyla hayatınızı karartmasın.

ayı sözlük itiraf

sürekli instagram, pinterest ve twitter gibi sosyal medyalarda gördüğüm kaslı erkek fotoğrafları self body shaming yapmama sebep olup duruyor ama bakmadan da edemiyorum. hep onlar gibi vücudum olsun istiyorum ama bunun için herhangi bir çaba sarf edemiyorum çünkü aile evindeyim. herhangi bir işim gücüm yok, okul yok, düzgün bir spor salonu bulamıyorum, arkadaşım yok, kendimle uğraşasım gelmiyor, vakit ayırmak istemiyorum, bir düzenin parçası olmak istemiyorum.

kendimi bildim bileli hep zayıf bir çocuktum, büyüdüm yine aynıyım. eskiden sorun etmezdim ama büyüyünce ve diğer insanları görünce vücudumdan çok utanıyorum. sanki kimse beni beğenmiyormuş gibi hissediyorum ya da çok çirkinmişim gibi geliyor. en yüksek gördüğüm kilo 57 o da 11. sınıftaydı. lisenin son senesinde annemin tıp kazanma baskısı, okuldakilerin beni dışlaması, dershane hocamın bana ibne diye bakışları arkadaşlarım da ha keza o konuyu hiç katmıyorum, tüm bu sebeplerden dolayı 48 kiloya kadar düştüm sonrasında bir daha asla toplayamadım kendimi. üniversiteye gidince sıkıntılarımdan dolayı ve arkadaş ortamı sebebiyle sigaraya başladım. ara ara bırakma girişimlerim oldu ama hiçbir zaman 3 aydan fazla bırakamadım. geçen dönem 53 kiloyu gördüm spor ve düzenli beslenme, uyku ile ama okul tatil olunca tekrardan 50 kiloya kadar düştüm ve yaptığım o kaslar bile eridi gitti.
yaz boyunca hep kendime body shaming yaptım. annemler yüzme öğrenmem için havuza yazdırdı düzenli gidiyordum lakin orada da kaslı ya da iri ama fit vücutlu insanlar yüzünden yine kendime body shaming yaptığım için bir ay dayanabildim ve sonrasında bıraktım.

şimdi çok üzülüyorum sigaraya başladığım için, kendime dikkat etmediğim için, yemek yemek yerine kıyafete para harcadığım için. keşke demek istemiyorum ama giden zamanı geri alabilsem ve hayatımı daha düzenli, sağlıklı hale getirebilsem. bu entry hem itiraf, hem yazarak içimdekileri dökmek adına yazdım. çok rahatladım niye bilmiyorum. belki sadece sessizce birilerine anlatmaya ihtiyacım vardı.

son olarak kendime söz vermek istiyorum, bundan sonra hayatımı daha düzenli hale getireceğim. mesela okula gidince tekrar havuza üyelik yaptıracağım, üyeliğimi açtırıp spor salonuna devam edeceğim, günde bir saat kitap okuyacağım, derslerime düzenli çalışacağım, düzenli beslenmeye dikkat edeceğim. umarım istediğim kiloya ulaşırım ve derslerimde başarılı olurum. başka da bir şey istemiyorum açıkçası.

ben ibne değilim

ben ibne değilim.
ben tanrının heybesinden yer yüzüne düşen bir cennet tohumuyum.
toprağına alışmaya çalışan mor bir menekşeyim.
kırılmaya yüz tutmuş, buzdan bir kalbim ben.
ben ibne değilim.
ben soluksuz bırakılan altından bir deniz atıyım.
gelinlerin belinden 3 kez geçirilen kırmızı kuşağın sonuncusuyum.
bereket getirsin diye yere atılan narım.
ben sizin geleneklerinizin altında ezilen incecik bir ruhum.
hey, ben ibne değilim.
ben bir insanım!

heteroseksüel erkeklerin farklı auraya sahip olması

bu ülkede sağlıklı yetiştirilmiş kaç hetero erkek var ki? sünnet töreni ile yüceltilen, akranlarına kıyasta güçsüzse yerilen, kızları elde etmenin yegâne misyon olarak yüklendiği, farkındalıktan yoksun, iğrenç karakterli erkekler yetiştiriliyor. böyle bir psikolojinin ortaya çıkardığı auradan nasıl etkilenebilir ki bir insan? bunun altında derin travmatik izler yatıyor olabilir. aman dikkat.

yemek yapan erkek kas yapan erkekten daha seksi

candan katıldığım bir önermedir.
kadın veya erkek olsun, yemekten başka birşeye yaramayan tiplerden pek hoşlanmam zaten...
erkeklere daha çok yakışır gerçekten. bir tür zanaat gibidir bence.
uğraşarak birşeyler oluşturmak çok yakışır erkek kimliğine.

iltifat etmek

bazı insanlara iltifat edildiğinde, sizi geri itmesi, iltifatı abartılı bulup kendiyle dalga geçmesi, bi garip haller tavırlar rahatsız eder beni.

kişi için üzülürüm, ne hissediyordur da kendini böyle basit bir iltifata layık görmüyor diye düşünürüm.

iltifatın, eleştiri ve olumusuz tavırlara kıyasla kullanımını toplumumuzda çok az.

yapıcı, insanların gününü güzelleştirip, daha mutlu olmalarını sağlayan bu tür hoşlukların bu denli az kullanılması tolumdaki mutluluk endekslerine ve günlük pratiklere ziyadesiyle yansıyor.

“birleşmiş milletler'in 149 ülke arasında yaptığı değerlendirmeyle belirlediği dünya mutluluk raporu'nda … geçen yıl 93. sırada olan türkiye ise 104. sıraya geriledi.”
kaynak: https://www.bbc.com/turkce/haberler-duny...

genç eşcinsellere tavsiyeler

kitap okuyun. ingilizce film, dizi, çizgi film falan izleyin. ingilizce alt yazılı anime izleyin. bol bol hazır noodle yeyin. sık sık rol model değiştirin.

lisedeyseniz daha cesur davranmaya çalışın. önce aileniz sonra toplumun tamamı sizin köpeğinizdir. evden kaçın demiyorum tabii. ileride, siz yaşlandıkça daha az gerekli bulacağınız korku ve kaygıların gözünüzde büyümesine izin vermeyin. gey olduğunuzu, eşcinsel olduğunuzu, homoseksüel olduğunuzu çeşitli yönleriyle belli edin.
siz belli etmeseniz de zaten belli olan bir şeyi "onur/gurur" kılıflarıyla saklayıp babanızı mutlu edemezsiniz. siz neye inanırsanız inanın, bir hayatınız var. masallarla avunmayın, bu dünya sizin istediğiniz şekilde işlemez, yürümez de.
çok düşünmeyin, şair olmayın, okuduğunuz okula "ileride şu işte çalışmam lazım" diyerek gidin. alkol, sigara gibi uyuşturucularla tembelliğe kapılmayın. başkalarının sizden daha değersiz olduğunu onlara kabul ettirmeye çalışmayın. arkadaşlarınıza çok güvenmeyin. bırakın onlar havlasın. meyve suyu için.
ırkçılık, cinsiyetçilik yapmayın. sübyancı olmayın. nefrete karşı duyarsızlaşın, gülümsemekten, mutlu olmaktan utanmayın.

hakkında hiç iyi şeyler duymadım

en yakın arkadaşlarca, dostluk paketinin yanında ücretsiz ikram edilen istihbarat servisi. eğer ki istihareye yatmayı bilmiyorsanız ve biri ile ciddi düşününüyorsanız hemen en yakın kulağı kesik arkadaşınız ile paylaşarak, başınıza ne işler açacağınıza dair vukuatlı kayıt örneği alabilirsiniz.

olgun seviyorum çünkü kendime güveniyorum

istediğiniz kadar olgun sevin yaş farkı arttıkça anlaşmak daha da zorlaşıyor.hele ki arada kuşak farkı varsa.
(bkz:olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek )
(bkz:olgunlar ve sevenleri)
(bkz:genç sevgili vs olgun sevgili)

Toplam entry sayısı: 102

ayı sözlük partileyecek insan veri tabanı

avrupa yakasına taşındım. enerjim yerinde. beş saat boyunca aralıksız dans edebilecek enerji potansiyalindeyim. tercihen avrupa yakasında oturan, kasıntı olmayan, pozitif vibe arkadaşlar yazabilir. cuma- cumartesi geceleri müsaitim.

seçimin sonuçların bünyeye tepkileri

seçim sonrası ve iktidarın yine tahtında oluşu, doların ve euronun durumları, türkiye ve almanya bağlamında staj ve gönüllülük başvurularımın çoğuna geri dönülmemesi dönülenlerde de bir kesnliğe varamamamız, gelecek kaygısı, ülkenin günden güne araplaşması, eğitim kaygıları, 12 yıldır aynı odada oluşum ve 19 luk bünyemin bunları kaldıramayışı ve gecenin ikisinde en sonunda ağır alerjik atakla kendini acilde bulmamla beraber;kalçamdan iğneyi yiyişim, eve tek dönüşüm, kendimi ilk kez bu kadar güçsüz hissedişim ve bunun bireysel bir yerden gelişi. korku, panik, endişe, hüzün ve karmaşık duygular içerisindeyim.
seçim önemliydi, 20 yıllık bu kaos sürecinden belki bir umut yeşerebilirdi, çok umutluyduk olmadı. her şey çok mu güzel oalcaktı? hayır, koca bir finans krizi ile başlayacaktı muhalefet sürecine ama işte bir umut yahu, bir umut değişime karşı bir umut parçamız vardı o da gitti. önümüzdeki günler, aylar ve yıllarda her şey daha da kötüye ilerleyecek gibi hissediyorum. umarım bir an önce toparlanabilirim.aymaz

kiss a ginger day

ahhh nerede bu sevilesi, öpülesi, mıncırılası daddyle ?! gingerını geçtim yanii!

redkid23

uzun zamandır haber alamadığım, ne boklar yediği hakkında hiçbir fikrimin olmadığı gidişatını merak ettiğim orospu arkadaşımdır kendisi. bu entryi görüyorsan yaz bana şıllık

eşcinsellik ve yalnızlık

kendin gibi olanları bulmak ve onlarla birlikte olmak senin elinde. dünkü çocuk öldü, kaç yaşındasınız pardon? beş filan mı? queer barlar, kitap okuma kulüpleri, lgbt+ etkinlikler, piknikler. queer friendly resim ve heykel atölyeleri.... dolu yaniii. rahat olun ve o dünkü zorbalıpa uğrayan, nereye ait olduğunu bilmeyen çocuğa şefkatle yaklaşın. gidip de cinsel yöneliminiz ve varoluşunuz yüzünden yargılanacağınız ortamlara girmeyin yaniii. ben kelebeğim, neden lağam farelerri ile ortak kanalizasyonda yaşayayım? benim yerim ağaçlar ve göklerdir

şu anda bir şeyler oluyor

gece gece koltukta erimiş film izliyordum ve aklıma bir fikrin gelmesi ile çok garip hissettim. gecenin üçü ve şu ana birileri yemek yiyor, uyuyor. sevişiyor, ölüyor, doğuyor, ağlıyor ve gülüyor. gerçekten çok garip bir duygu durum yaşatıyor bu düşünceler. şu anda bir şeyler oluyor, hayat akıyor.

ayı sözlük partileyecek insan veri tabanı

avrupa yakasına taşındım. enerjim yerinde. beş saat boyunca aralıksız dans edebilecek enerji potansiyalindeyim. tercihen avrupa yakasında oturan, kasıntı olmayan, pozitif vibe arkadaşlar yazabilir. cuma- cumartesi geceleri müsaitim.

sözlüğün eski tadının kalmaması

kesinlikle katılıyorum. eski entrylere bakıyorum birsürü welleducated yazar neler neler yazmış. bence birbirlerini etkilemek için yazıyorlardı da neyse. her ne sebeple olursa olsun sözlük baya kaliteliymiş. sonra o yazarlar filan gitmiş, zaten sözlük patlayınca normal zeka düzeyindeki yazarları da gitti. şimdi sözlükteki kişi sayısı bir elin parmağını geçmez. onlardan da bazıları eskilerden, bazısı benim gibi boş gullüm, bir de pasifler var onları hiç saymıyorum bile ahahaha

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

konyadayım, 18lik cd, trv aktifim. kıllı, sakallı, erkeksi değil erkek pasifler yazarsa sevinirim

parkta sevişen dayılar

https://twitter.com/tuhafamasahici/statu...

ya gerçekten çok üzücü bir durum. neden yüzlerini çekiyorsunuz, kim bu hakkı size veriyor. ne güzel bulmuşlar birbirlerini sevişiyorlar.

pipinin fermuara sıkışması

ıç çamașırı giyin hahahah

spor salonuna gitmeye utanan gay

bu benim ve napıcam hiç bilmiyorum, çok utanıyorum :(

ayı sözlük birinci orgy zirvesi

bütün sözlük yazarlarını shipliyorum. keşke bütün hepsi seks yapsa ben de izleyebilsem

memleketinde efendice takılan gayin istanbul'a gelince amı götü dağıtması

baskı, hayatta ilk kez elde edilmiş özgürlük, onca senenin acısı, baskıcı aileden uzaklaşma gibi faktörlerin birleşimiyle dağıtırlar efendim. toplayamazlar da o götü başı bir daha. ben doğma büyüme istanbulluyum mesela. üç gram sevgi bulucaz diye çıktığımız yolda bir yıl içinde orospu olmadığım kaldı. allahtan toparladım kendimi.