doepytoha

Durum: 23 - 0 - 0 - 0 - 12.08.2020 15:02

Puan: 250 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

kedi yumağı soda şişesi ezilmiş kutu kola
  • /
  • 2

ayı sözlük yazarlarının penis boyları

dombik gökko

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=jjtjc7irny8&list=rd9kaqakydqa0&index=2


video formatında atamadım.ühühühühü çok ağlıyorum bu yüzden kopayala yapıştın yapın bir zahmettttt !!!!!


aurora -the seed

alttaki yazara soracaklarım var

bilmiyorum canım ya...
ben yok olup gideceğimize inanmıyorum.burası sadece bir ara durak gezegen benim için.başka formlara dönüşüp yolculuğumu sürdüreceğim ömürler boyu...en sonunda yıldız ışığı patlaması ile gezegenler arası köprüleri kurup herkese ışık atacağım...

(✿◠‿◠)


(✿ ♥‿♥)

*düzeltme :
soru sormayı unutmuşum (◕﹏◕✿)

alttaki yazar söyle bana hemen çabuk bu güzelliğinin kaynağı nedir ?
*soru sormakta pek iyi değilim.... :((( olsun övgü yaptım,kime denk gelirse onun için geçerlidir bu !herkes özel ve güzeldirrrrrr muahhhh :^^^^

hihihihihihih <3333333333333333333333333333333

ayı sözlük telegram grubu

1000 puan mı ?iyi turşulaşmış sözlük elderları,birbirinizle takılın o zaman !
1000 ne ya,1000 ne ?
(づ。◕‿‿◕。)づ
≧◡≦

league of legends

lux çok severim,galiba main lux,çok sık oynamıyorum ama,west serverda oynayanlar varsa mesaj kutumu şenlendirebilir.tr server hesap şifremi unuttum ... =_= oynarız.tek sorun çok iyi bir oyuncu değilim.eğer ki oyun kazanma gibi bir amacınız varsa ve kaybedince küfür ediyorsanız sakın bana yazmayın !rezillik !

ayı sözlük itiraf

çok yalnız olduğum ve mutsuz olduğum bir dönem,başkalarının mutlu olmalarından hiç haz etmiyorum.çok korkunç bir dönemdeydim.iki kişi ormanın derinliklerinde baş başa otururken,ben ise gidip hardul hurdul oralarda dolanıp,olayın romatikliğini bozup yüzlerine fener tutup sohbet yapmıştım.gıcık olmuşlardı tabii.sonradan iğrendim kendimden.aslında her davranışın altında yatan bambaşka sebepler olabiliyor.neyse bu çirkin davranışımı itirafta bulundum...zaten kimse beni tanımıyor buradan,rahat rahat bir defter gibi kullanabilirim burayı.

snapchat

var ama kullanmıyorum,çünkü bana bir şeyler atan kimse yok.:(

murat övüç

rezil herif.
göz karası !

bugün ayı sözlük için ne yaptın

siteye giriş yaptım.bir şeyler okudum.bence bu platformu daha fazla kullanmalı !

ayı sözlük itiraf

buraya sanirim dert dökebiliyoruz.o kadar mutsuzum ki anlatamam.yaz așklarimdan eser kalmadı,pandemi dolayisi ile bir çirkinleștim anlatamam... saçlarim hasirlaști,yüzüm gözüm bir bașka zaten.sanirim çok cabuk baglaniyorum herkese,bilmiyorum... kaç ay geçti bir mesaj dahi gelmedi telefonuma... bu prenslere güven olmaz artık,hepsinden nefret ediyorum.hepsinden... cok mutsuzum sözlük.neden insanlar birbirini gözetmiyor? en azindan kirmamaya çalıșmıyor? hiçbir șey demedi,bende gittim.cok ağlamak istiyorum.gencligimin baharinda ahh ahh keșke bacaklarim kirilsaydida onunla hiç karailasmasaydik.keske o yollari yurumseydik.aglamak istiyorum.:((((

kimse için göz yaşı dökmemek

ne gerek var? her saniyeden keyif almali. 3 günlük omür ölenle ölünmüyor'

erkeklerin en hassas yeri

meme ucu bana göre,yani en hassas sinir ucu orası bana göre tabii zevk alan var almayan var ama ben o yerlerle ugrasmasini çokça severim.esmer erkeklerin meme ucu daha guzel oluyor,daha sertlesiyor filan.azcik da gogus kzsi varda o uç daha bir sertleșir offf allahim neyle sinaniyorum.

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

doepytoha

coming out

zor durum 4 sene sürdü ağlamasından tut krizine kadar.evet aynen ozenerek escinsel olduk.bu kadar aciyi biz istedik!!!

dünya mastürbasyon şampiyonu

pipinin fermuara sıkışması

ıç çamașırı giyin hahahah

istanbul

türkiye ananın gözbebeği yedi tepenin uzerine kurulmuș.kutsamalar almıș,kehanetlerde yer almiș güzeller güzeli șehrim

kızların gaylere söylediği şeyler

kanka sen bilirsin acaba gay mi????
  • /
  • 2

aleyna tilki'nin sezen aksu'dan daha iyi olması

sezen aksu sadece yazarlığıyla bile çok önde biri. denilmiş ki yıllardır uğraşıyor. ne sosyal medya ne televizyonun popülaritesi olmadığı yıllardan taa bugüne gelebilen ve de hala çok sevilip,bağıra çağıra ya da sessizcene ağlatan şarkılarını dinleyen, söyleyen milyonlarca insan var iken yazılan cümlenin absürtlüğü bir tuhaf açıkçası.

ayı sözlük itiraf

!!!bu entry aşırı derecede narsistlik içerir!!!

bıyık bıraktım ve bıyıklı olan insanları görünce dibim düşerdi.
ayna görünce 2 dk kitlenip bakıyorum kendime. kendime dibim düşüyor :)))

güzel oldum be..


!!!bu entry aşırı derecede narsistlik içerir!!!

zevk alınan ufak sapıklıklar

hoşlandığım adamın pantolon üstünden de olsa ön tarafına baktıktan sonra, kişinin kendini kontrol etmesi ve sonra altyazısında "acaba fermuarım mı açık? niye baktı ki acep!" diye kendini sorgulaması anı mesela... bayılıyorum.

suriyeliler

tarafı olmadıkları ve kendi ülke yönetimlerinin baskıcı rejimi nedeniyle zorunlu göçe sürüklenen, haddi olmadığı hâlde iç işlerine karışmaktan geri durmayan başka ülkelerin müdahil oldukları savaştan kaçmak suretiyle hain olarak nitelendirilen, ülkemiz yönetiminin yanlış mülteci politikaları neticesinde varlıklarını sürdürmeye çalışan insan topluluğu. müdahil olunmayan ve size topla tüfekle saldırıldığında savaştan kaçıyor olmak asla ama asla "vatan hainliği" olarak değerlendirilemez.

hoşlanılan erkeğin götüne şaplak atmak

hoşlandığım bir erkeğe yapmayı çok istediğim eylem. sevdiğim erkek oyun sever olduğu için, "gelsene, yaptığım oyuna baksana, güzel olmuş mu?" diyerekten oğlanı yanına çekilir, ondan sonra "ooo sakallarını kesmişsin" deyip sakallarını elledikten sonra son aşama olarak götüne şaplak atılmak istenir ama atılamaz, malum erkek heterodur.

grup sekste kaç kişi olmalı

ıssız bir tarlada yapılırsa 20'ye kadar yolu vardır.

grup sekste kaç kişi olmalı

akp'li ve chp'li olması yeterli. gruplaşıyorlar zaten doğrudan.

dünya mastürbasyon şampiyonu

japon değil de uzun boylu, yanık tenli, hafif kıllı, iri kıyımdan çok az hallice bir italyan erkeği ya da israil erkeği olaydı; böyle of ulan off nidaları ile izlemesi keyif veren bir aktivite olabilirdi, ancak japon çin ve bilimum uzak doğu erkeklerinin gidersizliği karşısında resmen alelade bir çöp hükmünde olan boş beleş işsizlik aktivitesidir bana göre.

(bkz: japon erkeği)

ayı sözlük itiraf

10 gün önce bir adamla tanıştım. tanışma şeklim de bana göre özel ve beklenmedik anda oldu. şu an birbirimizi tanıma aşamasındayız. el ele bile tutuşmadık. dışardan göründüğüne ve söylediklerine göre aklı oynaşta falan değil. uzun zamandır fiziksel ve duygusal olarak gerçekten yakınlık hissettiğim biri çıktı karşıma. onunla birşeyler olsun, güzel olsun istiyorum. bir yandan ümitliyim, bir yandan da ödüm patlıyor ya olmazsa diye. ben artık çok yoruldum, tükendim. yine de insanlara karşı güvenimi kaybetmemek için direniyorum. yine de korkuyorum, tırsıyorum olmazsa diye. 10 gün bulunduğumuz durum için uzun mu, kısa mı bilmiyorum. öyle farklı insanlar tanıdım ki sürecin nasıl olması gerektiğini bilemiyorum artık. içimden tut adamı sarılıp öpmek geliyor. bir çuval inciri de berbat etmek istemiyorum. pazar sabahı olmasına ragmen erken kalktım, dışarı çıktım. bir garip oldum bu aralar. allah yardımcım olsun.

Toplam entry sayısı: 23

dünya mastürbasyon şampiyonu

ayı sözlük telegram grubu

1000 puan mı ?iyi turşulaşmış sözlük elderları,birbirinizle takılın o zaman !
1000 ne ya,1000 ne ?
(づ。◕‿‿◕。)づ
≧◡≦