doepytoha

Durum: 92 - 1 - 0 - 0 - 12.01.2023 23:28

Puan: 1176 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Yazar.

kedi yumağı soda şişesi ezilmiş kutu kola
  • /
  • 5

hpv

hpv biri ile temasım oldu? oral. peki ya şimdi ben ne yapacağım ? mutantı çok özledim

ido tatlıses

sen şarkısı ve danslarına ne kadar yükselsem de son şarkısı ile midem bulandı.


resmen babasının kariyerini ve ününü kullanarak bir şeyler yaptı. klipte babayı kullanması çok komik.

shakiro 2

yurtta aşk cihanda aşk

en sevdiğim gülşen şarkısıdır.
beni bilen bilir, gülşen çok severim.

ayı sözlük itiraf

itiraf ediyorum. çok aptal bir durumun içerisindeyim. birkaç gündür eski sevgilimi hatırlıyorum ve sanki büyü yapılmışçasına ona yazmak istiyordum. yazdım. aslında ona yazmazdım ama onda kalmış olan iki tane kitabım vardı. ve baskıları tükenmiş. tekrar satın alamıyorum. bu yüzden yazmak durumunda kaldım. yoksa kesinlikle yazmazdım zaten. buluşalım dedikten sonra, beni çok mu özledin, olur? diye sorası tutttu. ben de durumu izah ettim. cumartesi günü gidip bir kahve içip, kitaplarımı da teslim alacağım. sorun şu ki az önce onun yüz fotoğraflarına bakarak masturbasyon yaptım... ondan ayrılma sebebimse fake tinder hesabımla eşleşip fake hesabımı eve çağırmasıydı. kapalı bir ilişki olmasını o istemişti ve benden başkası ile olmadığını söylüyordu. bir de üzerine bel soğukluğu kapmıştım. berbat bir hikaye. neyse şimdi sadece kahve içip kitaplarımı alacağım ve o evden sonsuza kadar ayrılacağım. çünkü şuanda beni seven ve güzel vakit geçirdiğim dünya tatlısı birisi var. ona ihanet etmek istemiyorum. sadece kitaplarımı alacağım.

eski sevgilinin yüz fotoğraflarına bakıp masturbasyon yapmak

yaptım. gerçekten çok ilginç ve hüzünlü bir pratikti.

cinsel yönelimim zamanla değişti mi acaba

yönelim değil; tercih...

ido tatlıses

çok tatlı olması sorunsalı ?

tercih değil yönelim

tercihtir. gayet güzel bir tercihtir. bundan kime ne

dürümümü yedim bekliyorum

acılı adana zurna dürüm sevenler burada mı?
şaka tabii ki. full vegan gulutensiz şekersiz, gümüşlü adıyaman cigkoftesini çok severim.
mega çiğköfte dürümler gayerkeklerin en sevdiği yiyeceklerdir.

tartıştıktan sonra gelen sevişme isteği

neden böyle oluyor? bir flörtle, sevgiliyle ya da koli ile tartıştıktan sonra deli gibi bir sevişme isteği. bu sadece bana mı ait ?

gülşen

tutuklanmış. birilerinin canını acıtmiş.

poppers

keşke bulup alabilsem dediğim zapazingo. bulucam ama kararlıyım.

seks hikayelerinin gerçek seks datelerden daha heyecan verici olması

gay sex hikayeleri okuyorum. çok heyecanlı ve kalbimi güm güm attirabiliyorlar. hikayeler muazzam. gizlilik, cesaret, haz, korku, mutluluk hepsi bir metin içerisinde bulunabiliyor. ama normal dateler hiç öyle değil. merhaba hadi sevişelim gibi ilerliyor. erotik hikayeleri seviyorum. hikayesi olanlar metin formatında özelden yollayabilir.

şu anda bir şeyler oluyor

gece gece koltukta erimiş film izliyordum ve aklıma bir fikrin gelmesi ile çok garip hissettim. gecenin üçü ve şu ana birileri yemek yiyor, uyuyor. sevişiyor, ölüyor, doğuyor, ağlıyor ve gülüyor. gerçekten çok garip bir duygu durum yaşatıyor bu düşünceler. şu anda bir şeyler oluyor, hayat akıyor.

yarın yeni hayatımın ilk günü

bak bak bak masturbasyonu bırakıcam diyememiş bile, haftada bir demiş. keke ahahah

eşcinsellik ve yalnızlık

kendin gibi olanları bulmak ve onlarla birlikte olmak senin elinde. dünkü çocuk öldü, kaç yaşındasınız pardon? beş filan mı? queer barlar, kitap okuma kulüpleri, lgbt+ etkinlikler, piknikler. queer friendly resim ve heykel atölyeleri.... dolu yaniii. rahat olun ve o dünkü zorbalıpa uğrayan, nereye ait olduğunu bilmeyen çocuğa şefkatle yaklaşın. gidip de cinsel yöneliminiz ve varoluşunuz yüzünden yargılanacağınız ortamlara girmeyin yaniii. ben kelebeğim, neden lağam farelerri ile ortak kanalizasyonda yaşayayım? benim yerim ağaçlar ve göklerdir

erkek poposu

ısırıcaksın hart diye

ayı sözlük itiraf

dört ay önce bir partide çok tatlı bir elemanla tanışmıştık. birkaç kez date yapıp bir şeyler içmiştik. sürekli yeni ve taze aldatılma hikayesini anlatıp duruyordu. doğrusu ondan oldukça hoşlanmıştım. friendly bir şekilde takılıyorduk. tabii en sonki buluşmamızda onun odasında sarılıp kestirmiştik biraz. koluma girmeler, ona sarılmamı istemeler filan tam benlik hoş bir çocuktu. sonrasında tabii kendi ülkesine geri döndü. instagramdan bir süre daha konuştuk ve çok yoğun olduğundan, telefonunun bozulduğundan allahtna sigortasının olduğundan filan bahsediyordu. sonrasında sosyal medyaya hiç girmemeye başladı. o gittikten sonra çok nadır date yaptım, birileri ile seviştim ama onu hala özlüyorum. çok garip. doğru düzgün sevişmemiştik bile. eylül, ekim gibi tekrardan geleceğini söylemişti. haber alamıyorum tabii. unutmamış olmak çok saçma.

biber gazı

gözleri ışıl ışıl yapıyor.
ben erkeğin direnenini ve biber gazı yemişini severim.

doepytoha.com yaniiiiiiii alıntı yaparken kaynak belirtinnizz
  • /
  • 5

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

üzerimde şal var sağol. pavyondan yazıyorum zaten. kiramı ödeyemeyince rio club da çalışmaya başladım.
başlığı ask olsn yüzünden kütahya'da pavyona düşmem şeklinde düzeltebilir misiniz?
beni pezevenklerin elinden kurtaracak cesur bir erkek arıyorum.

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

#372558
şu entrisi ile insanları istanbulun keşmekeşinden kaçırıp kütahyaya davet etmişti taşra güzellemesi yapıp. onun gazına gelerek kütahya'ya taşındım. şimdi burada kafayı yedim ve 1500tl kira ödediğim istanbuldaki evimi bırakıp geldim. şimdi kiralar yüzünden istanbula da dönemiyorum. kendisi de mesajlarıma cevap vermiyor.
dün kadıköye taşındım temalı entrisini görünce şok geçirdim.
#427060
insanları taşraya çağırıp kendisi büyükşehirin sefasını süren bu insanın amacı ne bilmiyorum ama kütahyada ölmek istemiyorum. istanbula da dönemiyorum. bu yılansı yazara dikkat edin sinsi sinsi entrikalarıyla hayatınızı karartmasın.

ayı sözlük itiraf

sürekli instagram, pinterest ve twitter gibi sosyal medyalarda gördüğüm kaslı erkek fotoğrafları self body shaming yapmama sebep olup duruyor ama bakmadan da edemiyorum. hep onlar gibi vücudum olsun istiyorum ama bunun için herhangi bir çaba sarf edemiyorum çünkü aile evindeyim. herhangi bir işim gücüm yok, okul yok, düzgün bir spor salonu bulamıyorum, arkadaşım yok, kendimle uğraşasım gelmiyor, vakit ayırmak istemiyorum, bir düzenin parçası olmak istemiyorum.

kendimi bildim bileli hep zayıf bir çocuktum, büyüdüm yine aynıyım. eskiden sorun etmezdim ama büyüyünce ve diğer insanları görünce vücudumdan çok utanıyorum. sanki kimse beni beğenmiyormuş gibi hissediyorum ya da çok çirkinmişim gibi geliyor. en yüksek gördüğüm kilo 57 o da 11. sınıftaydı. lisenin son senesinde annemin tıp kazanma baskısı, okuldakilerin beni dışlaması, dershane hocamın bana ibne diye bakışları arkadaşlarım da ha keza o konuyu hiç katmıyorum, tüm bu sebeplerden dolayı 48 kiloya kadar düştüm sonrasında bir daha asla toplayamadım kendimi. üniversiteye gidince sıkıntılarımdan dolayı ve arkadaş ortamı sebebiyle sigaraya başladım. ara ara bırakma girişimlerim oldu ama hiçbir zaman 3 aydan fazla bırakamadım. geçen dönem 53 kiloyu gördüm spor ve düzenli beslenme, uyku ile ama okul tatil olunca tekrardan 50 kiloya kadar düştüm ve yaptığım o kaslar bile eridi gitti.
yaz boyunca hep kendime body shaming yaptım. annemler yüzme öğrenmem için havuza yazdırdı düzenli gidiyordum lakin orada da kaslı ya da iri ama fit vücutlu insanlar yüzünden yine kendime body shaming yaptığım için bir ay dayanabildim ve sonrasında bıraktım.

şimdi çok üzülüyorum sigaraya başladığım için, kendime dikkat etmediğim için, yemek yemek yerine kıyafete para harcadığım için. keşke demek istemiyorum ama giden zamanı geri alabilsem ve hayatımı daha düzenli, sağlıklı hale getirebilsem. bu entry hem itiraf, hem yazarak içimdekileri dökmek adına yazdım. çok rahatladım niye bilmiyorum. belki sadece sessizce birilerine anlatmaya ihtiyacım vardı.

son olarak kendime söz vermek istiyorum, bundan sonra hayatımı daha düzenli hale getireceğim. mesela okula gidince tekrar havuza üyelik yaptıracağım, üyeliğimi açtırıp spor salonuna devam edeceğim, günde bir saat kitap okuyacağım, derslerime düzenli çalışacağım, düzenli beslenmeye dikkat edeceğim. umarım istediğim kiloya ulaşırım ve derslerimde başarılı olurum. başka da bir şey istemiyorum açıkçası.

ben ibne değilim

ben ibne değilim.
ben tanrının heybesinden yer yüzüne düşen bir cennet tohumuyum.
toprağına alışmaya çalışan mor bir menekşeyim.
kırılmaya yüz tutmuş, buzdan bir kalbim ben.
ben ibne değilim.
ben soluksuz bırakılan altından bir deniz atıyım.
gelinlerin belinden 3 kez geçirilen kırmızı kuşağın sonuncusuyum.
bereket getirsin diye yere atılan narım.
ben sizin geleneklerinizin altında ezilen incecik bir ruhum.
hey, ben ibne değilim.
ben bir insanım!

heteroseksüel erkeklerin farklı auraya sahip olması

bu ülkede sağlıklı yetiştirilmiş kaç hetero erkek var ki? sünnet töreni ile yüceltilen, akranlarına kıyasta güçsüzse yerilen, kızları elde etmenin yegâne misyon olarak yüklendiği, farkındalıktan yoksun, iğrenç karakterli erkekler yetiştiriliyor. böyle bir psikolojinin ortaya çıkardığı auradan nasıl etkilenebilir ki bir insan? bunun altında derin travmatik izler yatıyor olabilir. aman dikkat.

yemek yapan erkek kas yapan erkekten daha seksi

candan katıldığım bir önermedir.
kadın veya erkek olsun, yemekten başka birşeye yaramayan tiplerden pek hoşlanmam zaten...
erkeklere daha çok yakışır gerçekten. bir tür zanaat gibidir bence.
uğraşarak birşeyler oluşturmak çok yakışır erkek kimliğine.

iltifat etmek

bazı insanlara iltifat edildiğinde, sizi geri itmesi, iltifatı abartılı bulup kendiyle dalga geçmesi, bi garip haller tavırlar rahatsız eder beni.

kişi için üzülürüm, ne hissediyordur da kendini böyle basit bir iltifata layık görmüyor diye düşünürüm.

iltifatın, eleştiri ve olumusuz tavırlara kıyasla kullanımını toplumumuzda çok az.

yapıcı, insanların gününü güzelleştirip, daha mutlu olmalarını sağlayan bu tür hoşlukların bu denli az kullanılması tolumdaki mutluluk endekslerine ve günlük pratiklere ziyadesiyle yansıyor.

“birleşmiş milletler'in 149 ülke arasında yaptığı değerlendirmeyle belirlediği dünya mutluluk raporu'nda … geçen yıl 93. sırada olan türkiye ise 104. sıraya geriledi.”
kaynak: https://www.bbc.com/turkce/haberler-duny...

genç eşcinsellere tavsiyeler

kitap okuyun. ingilizce film, dizi, çizgi film falan izleyin. ingilizce alt yazılı anime izleyin. bol bol hazır noodle yeyin. sık sık rol model değiştirin.

lisedeyseniz daha cesur davranmaya çalışın. önce aileniz sonra toplumun tamamı sizin köpeğinizdir. evden kaçın demiyorum tabii. ileride, siz yaşlandıkça daha az gerekli bulacağınız korku ve kaygıların gözünüzde büyümesine izin vermeyin. gey olduğunuzu, eşcinsel olduğunuzu, homoseksüel olduğunuzu çeşitli yönleriyle belli edin.
siz belli etmeseniz de zaten belli olan bir şeyi "onur/gurur" kılıflarıyla saklayıp babanızı mutlu edemezsiniz. siz neye inanırsanız inanın, bir hayatınız var. masallarla avunmayın, bu dünya sizin istediğiniz şekilde işlemez, yürümez de.
çok düşünmeyin, şair olmayın, okuduğunuz okula "ileride şu işte çalışmam lazım" diyerek gidin. alkol, sigara gibi uyuşturucularla tembelliğe kapılmayın. başkalarının sizden daha değersiz olduğunu onlara kabul ettirmeye çalışmayın. arkadaşlarınıza çok güvenmeyin. bırakın onlar havlasın. meyve suyu için.
ırkçılık, cinsiyetçilik yapmayın. sübyancı olmayın. nefrete karşı duyarsızlaşın, gülümsemekten, mutlu olmaktan utanmayın.

hakkında hiç iyi şeyler duymadım

en yakın arkadaşlarca, dostluk paketinin yanında ücretsiz ikram edilen istihbarat servisi. eğer ki istihareye yatmayı bilmiyorsanız ve biri ile ciddi düşününüyorsanız hemen en yakın kulağı kesik arkadaşınız ile paylaşarak, başınıza ne işler açacağınıza dair vukuatlı kayıt örneği alabilirsiniz.

olgun seviyorum çünkü kendime güveniyorum

istediğiniz kadar olgun sevin yaş farkı arttıkça anlaşmak daha da zorlaşıyor.hele ki arada kuşak farkı varsa.
(bkz:olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek )
(bkz:olgunlar ve sevenleri)
(bkz:genç sevgili vs olgun sevgili)

Toplam entry sayısı: 92

ayı sözlük partileyecek insan veri tabanı

avrupa yakasına taşındım. enerjim yerinde. beş saat boyunca aralıksız dans edebilecek enerji potansiyalindeyim. tercihen avrupa yakasında oturan, kasıntı olmayan, pozitif vibe arkadaşlar yazabilir. cuma- cumartesi geceleri müsaitim.

pipinin fermuara sıkışması

ıç çamașırı giyin hahahah

aynı anda iki penis almak

bir taneyi aldın da ikinci kaldı. pis herif

tartıştıktan sonra gelen sevişme isteği

neden böyle oluyor? bir flörtle, sevgiliyle ya da koli ile tartıştıktan sonra deli gibi bir sevişme isteği. bu sadece bana mı ait ?

şu anda bir şeyler oluyor

gece gece koltukta erimiş film izliyordum ve aklıma bir fikrin gelmesi ile çok garip hissettim. gecenin üçü ve şu ana birileri yemek yiyor, uyuyor. sevişiyor, ölüyor, doğuyor, ağlıyor ve gülüyor. gerçekten çok garip bir duygu durum yaşatıyor bu düşünceler. şu anda bir şeyler oluyor, hayat akıyor.

eşcinsellik ve yalnızlık

kendin gibi olanları bulmak ve onlarla birlikte olmak senin elinde. dünkü çocuk öldü, kaç yaşındasınız pardon? beş filan mı? queer barlar, kitap okuma kulüpleri, lgbt+ etkinlikler, piknikler. queer friendly resim ve heykel atölyeleri.... dolu yaniii. rahat olun ve o dünkü zorbalıpa uğrayan, nereye ait olduğunu bilmeyen çocuğa şefkatle yaklaşın. gidip de cinsel yöneliminiz ve varoluşunuz yüzünden yargılanacağınız ortamlara girmeyin yaniii. ben kelebeğim, neden lağam farelerri ile ortak kanalizasyonda yaşayayım? benim yerim ağaçlar ve göklerdir

ayı sözlük partileyecek insan veri tabanı

avrupa yakasına taşındım. enerjim yerinde. beş saat boyunca aralıksız dans edebilecek enerji potansiyalindeyim. tercihen avrupa yakasında oturan, kasıntı olmayan, pozitif vibe arkadaşlar yazabilir. cuma- cumartesi geceleri müsaitim.

sözlüğün eski tadının kalmaması

kesinlikle katılıyorum. eski entrylere bakıyorum birsürü welleducated yazar neler neler yazmış. bence birbirlerini etkilemek için yazıyorlardı da neyse. her ne sebeple olursa olsun sözlük baya kaliteliymiş. sonra o yazarlar filan gitmiş, zaten sözlük patlayınca normal zeka düzeyindeki yazarları da gitti. şimdi sözlükteki kişi sayısı bir elin parmağını geçmez. onlardan da bazıları eskilerden, bazısı benim gibi boş gullüm, bir de pasifler var onları hiç saymıyorum bile ahahaha

şu anda bir şeyler oluyor

gece gece koltukta erimiş film izliyordum ve aklıma bir fikrin gelmesi ile çok garip hissettim. gecenin üçü ve şu ana birileri yemek yiyor, uyuyor. sevişiyor, ölüyor, doğuyor, ağlıyor ve gülüyor. gerçekten çok garip bir duygu durum yaşatıyor bu düşünceler. şu anda bir şeyler oluyor, hayat akıyor.

gülşen

tutuklanmış. birilerinin canını acıtmiş.

parkta sevişen dayılar

https://twitter.com/tuhafamasahici/statu...

ya gerçekten çok üzücü bir durum. neden yüzlerini çekiyorsunuz, kim bu hakkı size veriyor. ne güzel bulmuşlar birbirlerini sevişiyorlar.

pipinin fermuara sıkışması

ıç çamașırı giyin hahahah

spor salonuna gitmeye utanan gay

bu benim ve napıcam hiç bilmiyorum, çok utanıyorum :(

ayı sözlük birinci orgy zirvesi

bütün sözlük yazarlarını shipliyorum. keşke bütün hepsi seks yapsa ben de izleyebilsem

memleketinde efendice takılan gayin istanbul'a gelince amı götü dağıtması

baskı, hayatta ilk kez elde edilmiş özgürlük, onca senenin acısı, baskıcı aileden uzaklaşma gibi faktörlerin birleşimiyle dağıtırlar efendim. toplayamazlar da o götü başı bir daha. ben doğma büyüme istanbulluyum mesela. üç gram sevgi bulucaz diye çıktığımız yolda bir yıl içinde orospu olmadığım kaldı. allahtan toparladım kendimi.