seçimin sonuçların bünyeye tepkileri

seçim sonrası ve iktidarın yine tahtında oluşu, doların ve euronun durumları, türkiye ve almanya bağlamında staj ve gönüllülük başvurularımın çoğuna geri dönülmemesi dönülenlerde de bir kesnliğe varamamamız, gelecek kaygısı, ülkenin günden güne araplaşması, eğitim kaygıları, 12 yıldır aynı odada oluşum ve 19 luk bünyemin bunları kaldıramayışı ve gecenin ikisinde en sonunda ağır alerjik atakla kendini acilde bulmamla beraber;kalçamdan iğneyi yiyişim, eve tek dönüşüm, kendimi ilk kez bu kadar güçsüz hissedişim ve bunun bireysel bir yerden gelişi. korku, panik, endişe, hüzün ve karmaşık duygular içerisindeyim.
seçim önemliydi, 20 yıllık bu kaos sürecinden belki bir umut yeşerebilirdi, çok umutluyduk olmadı. her şey çok mu güzel oalcaktı? hayır, koca bir finans krizi ile başlayacaktı muhalefet sürecine ama işte bir umut yahu, bir umut değişime karşı bir umut parçamız vardı o da gitti. önümüzdeki günler, aylar ve yıllarda her şey daha da kötüye ilerleyecek gibi hissediyorum. umarım bir an önce toparlanabilirim.ay umarım toparlarınsın bebişim ya. alerji ataklarına üzüldüm. hayatta başarılar.
6 şişe magnezyumlu kızılay sodası (manidar) bu işi çözer.
twitter kullanıyordum. twitter’ı kapatıp, buraya geri döndüm.
ilk önce birbirimizi çok pis gaza getirdik, dedik yani "kesin gidiyorlar", hatta yetmedi bir sonraki dönemi düşünüp birbirimize girdik. adamlar da bileğinin hakkıyla aldı yapacak bir şey yok. kendi adıma konuşursam seçimden sonra iki gün yemek harici sadece içtim, küfredip durduğum parti kurum ve insanın haddi hesabı yoktur, ama yapacak bir şey yok, babam bile vaktinde mücadele esnasında iki tane dostunu gömmüş, hala da olduğu gibi devam ediyor adam, umudumuzu salt sandığa bağlamadık, canımızı sıktı ama olduğu gibi yola devam ediyoruz
sadece büyük beklentileri olanlar hayal kırıklığına uğrar.

s2mde bile olmadı.
herşeye rağmen, çok güzel olaylara, anlaşmalara, vaadlere, mitinglere ve dayanışma lara tanık olduk.
faşizme karşı birleşebilme becerisini gösterebilme deneyimi bile kazandı bu ülkenin siyaset geleneği. (millet ittifakı)
hiçbirşey boşa gitmez bu dünyada, üzülmeyin!!

(ama cehaletin gücü ile birleşmiş örgütlü çeteleri yenebilmenin sadece oy atarak
mümkün olmadığını bir kez daha görmüş olduk...