tayt giyen erkek

balet olabilir. bazı erkeklere de çok yakışıyor ayrıca, vücutları güzelse. <br> <br>bugün baletlere özenip en yakın arkadaşım taşağın penti marka taytını giyip, sokaklarda kuğu gibi süzülmek istesem de amacım o değildi. taşak onu üşümemem için içime giydirmişti. <br> <br>içe taytı giyip üste kotu da çektiniz mi gerçekten üşütmüyor, sıcacık tutuyor bacakları, götü.
küçük yaşta anne tarafından soğuk havalarda dede donu giymeye alıştırılmış bir erkek olması muhtemeldir.
başlık yünlü içlik babında ele alınırsa neredeyse tüm türk erkeklerinin giydiği ya da giyeceğidir.
penis yatırma yönü devreye girecek olan giysi. <br> <br>(bkz: ayı sözlük yazarlarının penis yatırma yönü)
bisikletçi güzel insandır. seksapalitesi pedallarken aktive olur.
rahatına düşkün erkektir.hem sıcak tutar hem rahat.
böyle görüntüler oluşabiliyor:
gayet sempatik ve trans bir görünüm oluşturan erkektir. içi dışı birdir. ona baktığın an kaç cm diye düşünmez, gözünle ölçer ve karar verirsin.
sporcu olmak, sanatçı olmak (balettir belki) veya sağlık nedenleri dışında bir erkeğin tayt giymesi 2 anlama gelir, eşcinseldir ve/veya malını sergilemek istemektedir, ki bu sergileme tarzı hetero bir erkek tarzı olmadığı için gene eşcinseldir, en kötü ihtimalle bi dir.
"getir bir de ağzımıza sok istiyorsan" tepkisini(!) vermenize sebep olabilecek durum.
süper kahraman modelidir ve genellikle bir pelerin yardımıyla taytlarına kombine eden erkek modelidir.
şantiyelerde görev yapanların tercih ettiği iç giyimdir.şahsen giyiyorum. soğuk oluyor üşümemek için
peter pan'dir çok da severim kendileri idolümdür.
sanırım 80 sonu 90 başı gibi hemen hemen her çocuk giydi o sikim sonik taytlardan. hani şu yanlarında yeşil ve sarı fosforlu renklilerden. neyseki bitti o moda da yırttık.
spor esnasında tayt giymek vücut ağırlığı minimalize edeceği ve sporcuya harekette kolaylık sağlayacağı için gereklidir. ancak gerek heteroseksüel erkeklerin kestaneyi gösterme korkusundan gerekse küçük penis kompleksinden sporcularda tayt hak ettiği değeri görememiştir.

kısa tayt candır. hem ter yapmaz hem rahat hareket edersiniz. ben havalandırma özelliği olan taytları tavsiye ederim.

not: o "havalandırma özelliği" olan ilk okunuşta "yellendirme özelliği" gibi algılanıyor ama adı tam aklıma gelmediği için yazamadım. fiber miydi mikro fiber miydi? bilen varsa özelden yazsın düzelteyim.*
uzun lafın kısası götüne güvenen erkektir * çünkü tayt her vücuda gitmiyor.
80'lerin yeşilçam dans figürlerini çok izlemiş ve bu filmlerin discoteque sahnelerine bayılan erkek olma ihtimali güçlü olan er gişidir.
son senelerde sıkça görmeye başladığım modaya uyan erkek. skinny kot pantolon değil, bildiğin uzun penye tayt! sporcu, balet, içlik vs lafım yok. ayrıca bulge hastasıyım. yine de tayt giymek nedir anlayabilmiş değilim.
fit bir vücudu varsa, bulunduğunuz ortamı falan sallamadan, direkt gözlerinizin kilitlendiği bir bisiklet sürücüsünde harikadır.
  • /
  • 2