hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

tam istediğim bir şey. feminen olmalı ama dışarıya belli etmemeli. ne yaparsın anadolu böyle
sokakta erkeksi, yatakta dozunda kadınsı bir pasif; idealidir. yani, kadınsılık bıçaksırtı bir mevzu. hoşlanmayan hoşlanmaz, yargılamamak lazım. kadınsı olan da kadınsıdır, kimseyi ilgilendirmez. iki tarafı da karşılıklı üzebilecek olan, kadınsı değilim deyip kadınsı çıkmaktır, işte o zaman başka.
hakikaten bu kadar sakil duran başka birşey daha olamaz herhalde bir erkekte. kadından daha kadın hareketler. serçe parmakla çantayı bilekten bükerek taşımalar. iğrenç. kadın istesek kadınla oluruz. bazı eşcinseller gerçekten erkeğe benziyor.
aslında "çıkana" kadar beklenilmemesi gereken durum. hoşlanılmıyorsa sorulmalı, cevabı da dürüstçe verilmelidir. farkında olmadan kadınsı davranışa sahip kişileri tenzih etmek isterdim ama sorulduğunda verilen cevapların samimiyetine bakınca geriye kalan arkadaşlar yüzde bir bile etmiyor, onlara da haksızlık yapmayalım.
kadınsı dediğimiz ne oluyor acaba. feminen hareketler her gay de olan şey sigara tutuşundan bile anlayabildiğimiz maço ayağına takılan bir sürü kişi gördüm.
sanırım burada bahsedilen, kendin gibi cinsel eğilimlere sahip birini ufak tefek davranışlarıyla anlayabilmek değil. gerçi ben onu da anlayamıyorum ama :)
belirli bir döneme kadar farklı profil çizerek, daha sonra alttaki profile dönüşmesi.

hoşlanılan kişi feminen ise hoşlanan kişi de feminen sevmiyorsa zaten hoşlanması biter. diğer türlü de zaten körün istediği bir göz allah verdi iki göz olur. iki biçimde de sorun yok.
benim için cinsel çekiciliği bitiren bir durumdur
biz en iyisi arkadaş kalalım
hoşlantımdan arkadaşım kategorisine geçecek olan erkek.
  • /
  • 4