hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

tam istediğim bir şey. feminen olmalı ama dışarıya belli etmemeli. ne yaparsın anadolu böyle
sokakta erkeksi, yatakta dozunda kadınsı bir pasif; idealidir. yani, kadınsılık bıçaksırtı bir mevzu. hoşlanmayan hoşlanmaz, yargılamamak lazım. kadınsı olan da kadınsıdır, kimseyi ilgilendirmez. iki tarafı da karşılıklı üzebilecek olan, kadınsı değilim deyip kadınsı çıkmaktır, işte o zaman başka.
hakikaten bu kadar sakil duran başka birşey daha olamaz herhalde bir erkekte. kadından daha kadın hareketler. serçe parmakla çantayı bilekten bükerek taşımalar. iğrenç. kadın istesek kadınla oluruz. bazı eşcinseller gerçekten erkeğe benziyor.
aslında "çıkana" kadar beklenilmemesi gereken durum. hoşlanılmıyorsa sorulmalı, cevabı da dürüstçe verilmelidir. farkında olmadan kadınsı davranışa sahip kişileri tenzih etmek isterdim ama sorulduğunda verilen cevapların samimiyetine bakınca geriye kalan arkadaşlar yüzde bir bile etmiyor, onlara da haksızlık yapmayalım.
kadınsı dediğimiz ne oluyor acaba. feminen hareketler her gay de olan şey sigara tutuşundan bile anlayabildiğimiz maço ayağına takılan bir sürü kişi gördüm.
sanırım burada bahsedilen, kendin gibi cinsel eğilimlere sahip birini ufak tefek davranışlarıyla anlayabilmek değil. gerçi ben onu da anlayamıyorum ama :)
belirli bir döneme kadar farklı profil çizerek, daha sonra alttaki profile dönüşmesi.

hoşlanılan kişi feminen ise hoşlanan kişi de feminen sevmiyorsa zaten hoşlanması biter. diğer türlü de zaten körün istediği bir göz allah verdi iki göz olur. iki biçimde de sorun yok.
benim için cinsel çekiciliği bitiren bir durumdur
biz en iyisi arkadaş kalalım
kadınsı çok mal bir tabir. toplumsal cinsiyet rollerinde feminenliğin kadınlara atanması sonucu bu tabiri kullanıyorsanız erk zihniyet ile bağdaşan bir kafadasınızdır.
maskulen erkeklerden hoşlanmanız size feminen erkekleri kadınsı diye etiketleme hakkı vermez.
bu kulaklar bayansıyı bile duydu gerçi çok da şikayet etmeyeyim.
yıl olmuş 2020 hala daha “kadınsı” “erkeksi” gibi bayat kavramların ısıtılıp ısıtılıp literatürde kullanılmasını aklım almıyor. iki kavram vardır: feminenlik ve maskülenlik. kadın veya erkek dediğiniz tanımlamalar bu iki uçlu spektrumun arasında konumlanır. denilecek ki: kadınsı veya feminen demenin ne farkı var? siz “kadınsı” ifadesini kullanarak tektipleştirme yaratıyorsunuz, cinsiyet kimliği kadın olan bir bireyin “feminen” olması gerektiği varsayımında zeminlendiriyorsunuz düşüncenizi. aynısı maskülenlik ve erkek kavramı için de geçerli.
anlayamadigim durum. ''kadinsi'' erkeklerden hoslanmiyorsan niye hoslanilan erkek diye bahsediyorsun? kafamda deli sorular.
başlık hatalı kadınsı değil feminen davranışlar ben feminenliği içselleştirilmiş bir toplum sorunu olarak görüyorum çünkü kişi kendini bulana kadar çok şey atlatır ki ben küçükken kendimi trans kadın ⚧ olarak görüyordum fakat unutmayalım ki 18 yaşınızı geçene kadar kimse yöneliminden emin olamaz yada ben belki kendimi bir kalıba sokmak istemiyorum beynin %40 'ı feminen olan insnalar genelde hayatta çok başarılı rekabetçi oluyorlar ki yanımda bir örneği var. konuya gelirsek bir insana feminen misin? yada maskülen misin? diye sormak aşırı derecede ayıp ve terbiyesizce bir şey çünkü o da hiç bir şeyden emin değil bazı gaylar var feminenleri görünce karı isteseydik karıyla olurduk gibi absürt hakeretlerde bulunmaktan çekinmiyorlar. ben eğer bir feminen olsaydım erkek arkadaşım bana kadınım diye seslenseydi kesinlikle cinayet sebebim olurdu abi neysem o erkeksem erkek gibi sev karşında uzun saçlı makyajlı vajinası olan bir varlık yok. not: test sonuçlarına göre %10 feminenim bazen bundan yararlanıyorum hırslı olma konusunda
  • /
  • 4