hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

hoşlanılan erkeğin heteroseksüel çıkmasından daha kötü değildir. hiç kötü değildir ya. bir erkek feminen olabilir, neticede eşcinseliz farklılıkları en çok kabul eden ve doğal gören bir zihne sahip olmalıyız değil mi? adamlar eşcinsel, fakat hanzo babalarından ne gördüyse onu uyguluyor, yuh lan. ki feminen olsun, hanzo türk erkeği gibi olmak yerine. erkeksiniz diye ille de maço, sert olmaya çalışmaya gerek yok. "sanane benim tercihim erkeksi" demeye de hiç gerek yok, o zaman kendini kadın yerine sen koymuş oluyorsun zaten, kadın olmakta da bir şey yok ya, böyle zihniyete bu şekilde yükleneyim bari: erkeksi isteyen kişi kadının daniskasıdır!

her erkeğin içinde kadın, her kadının içinde bir erkek vardır.

keşke tek cins doğsaydık amk sıkıldım böyle muhabbetten ve zihniyetten, bay.
beğenilen erkeğin kadınsı çıkması şeklinde değiştirilmesi gereken başlıktır ki burada bahsi geçen durumun hoşlanmak olduğuna inanmıyorum. bir insanla tanışmadan, onunla sohbet etmeden, karakteri hakkında az çok fikir sahibi olmadan nasıl o kişiden hoşlanılabiliyor gerçekten merak ediyorum.
ergen gaylerin, biyolojik ergenliğini tamamlayıp, psikolojik ergenlik evresinde sıklıkla karşılaştıkları durum...
kadınsı olmanın garipsenen bir durum olması? kadın ve erkeğe biçilen rollerin dışına çıkmanın anormal karşılanması ?
kadınsı gaylerden cinsel olarak hoşlanmıyor olabilirsiniz ama bu size onları aşağılama, dışlama hakkını vermiyor. bazıları resmen kadınsılardan nefret ediyor, sevgili olmak zorunda değilsin de bari arkadaş ol.
kadınsı hoşlanılmıyorsa kibarca reddedilesidir, asla aşağılama, dışlamaya gerek yoktur. başıma geldiydi ve kibarca reddetmiştim.
hâlâ eşcinsel erkeklerin içinde kadın kimliğinin var olduğunu sanan tiplerin olduğunu gösteren başlık. senin içinde saklı bir kadın varsa bu sana özgü, bütün eşcinsel erkekleri genellemek zorunda değilsin. erkekten hoşlanıyorsa, kadın gibi hissetmek zorundaymış, bak hele. böyle saçma bir argüman olabilir mi? ne kadar yanlış anlıyor ve etrafa ne kadar yanlış tanıtıyorsunuz eşcinselliği. sayenizde millet bizi kadın olmak isteyen ve erkek kimliğinde bocalayan tipler sanıyor. sen feminensin diye herkes feminen olmak zorunda değil. eşcinsel bir erkeksem de kadın kılığındaki birinden hoşlanacak halim yok. adı üstünde bunun, kendi cinsimden, erkeklerden hoşlanıyorum. erkeksi diye uydurma bir kelime de çıkarttınız. erkeksi yoktur, erkek vardır. ne kimlik karmaşasıymış arkadaş. maçosu, kıllısı, tüylüsü çok mu önemli, erkek olsun yeter. kadınsı erkeklerin alıcıları da var, yani niye şikayet ediyorsunuz ki. hornette takılan mahalle delikanlıları hetero abiler fellik fellik kadınsı erkek arıyor. ben de gay bir erkek olarak erkek arıyorum. erkekten hoşlanmak sadece kadınlara özgü bir şey değil, bu kadar sığ olmayın. daha içinde bulunduğunuz durumun farkında değilsiniz. toplumun etiketlerini kendiniz de kendiniz için kullanıyorsunuz.

ekleme: şuna bak, pasif eşcinselliği ibnelik olarak gören, kendini bir erkeğe pasif etmenin kadınsı bir şey olduğunu vurgulayarak pasifliği aşağılamaya çalışan sözde eşcinseller de var. ne kadar komik. topluma ne kadar da uyum sağlamışsınız. insanların altta ya da üstte olmasına bakarak kendi kafanıza göre onlara cinsel kimlik mi dağıtıyorsunuz. erkeğin penisinin boyunu merak ediyorsa, onu içine alıyorsa, zaten kadın oluyormuş, ibne oluyormuş. böyle yorumlar var resmen bu başlık altında. bunlar gizli homofobik bence. pasif de olsa aktif de olsa eşcinsel bir erkek kendini kadın gibi hissetmiyorsa, cinsel ilişkideki rolüne bakarak onu kadınsı diye yaftalayamazsınız. bu resmen homofobiklik. erkek adam erkekle yatar yeğen. hiçbir eşcinsel feminen değildir, feminenleri de eşcinsel olarak göremiyorum. erkek kimliğindeyim, bundan memnunum, pasif oluyorsam da erkekliğimden bir şey kaybetmiyorum. bu işler sizin sandığınız gibi sığ işler değil. resmen toplumdaki genel kanıya dayanarak yorum yapıyorsunuz.
hayal kırıklığı yaratır sanırım.
profil fotoğrafı kıllı, sakallı olan, verdiği pozlardan maskülenlik akan abinin telefonlar verildikten sonra araması sonucu “aloaa nassın cağnımm, niye cvap vermyosan” gibi ifadelerle sizi dumura uğratması durumu. “yanlış numara abla” deyip cinsiyetçiliğin ve pisliğin dibine vurabilirsiniz itinayla.

ki ben de feminenimdir accık ama ağır abi pozlarına giriyor muyum, hayır.
kızın anlık bir hayal kırıklığı yaşamasının ardından yaklaşık 1dk 20 saniyede üstünden atmasıyla bitecek iştir.
benim başıma gelen bir durum. böyle biriyle bir iki hafta mesajlaşmıştık ve ısrarla feminen olmadığını söylüyordu. sohbet tarzından ve tipinden hoşlanmıştım ama her şeye görmeden karar veremiyorsunuz tabii. yüz yüze tanışma amaçlı buluşacaktık. ilk kez o zaman telefonda konuştuk. ince bir ses, ağzını yaya yaya konuşma tarzı karşıladı kulaklarımı. tabii buna rağmen aramızdaki dostluğa dayanarak tanıştım onunla ama bir şeyler yaşamamız imkansızdı. zira kadınlardan hoşlanmıyorum. yalan söylemesi hoşuma gitmemişti sadece. gerçi belki de kendini erkeksi sanıyordu. böyle tiplerle çok karşılaştım. adam kırıtarak konuşuyor ama maskülenim diyor. e dedim maskülensin de erkek değil misin, erkek birinin maskülen olması ne anlama geliyor, erkeksi erkek wtf??? bence feminen tipler kendilerini kabul edip insanlara yalan söylemeyi bırakmalı.
olabilir kalpler bir olsun
dün yaşadığım olaydır.kahve içerken çok sert biri gibi bi izlenim verdi ondan sonraki mesajlaşma sürecinde,telefonda falan sikerim sokarımcı bi ruh hali vardı evine gittiğimde ''ayy ablaa hoş geldin'' gibi bi tepkiyle karşılaştım,1 saniye tuvalete gideyim dedim yüzümü falan yıkadım belki hayaldir diye ama değilmiş içeriden''abla çabukk'' diye bir ses duydum kilolu olmasaydım tuvalet penceresinden kaçardım*sonuç olarak beklentiyi yukarıda tuttuğum için baya kötü bi seks deneyimi oldu benim açımdan.feminen aktiflerle sıkıntım yok en başından beri feminen davransa neyse de insan ne bekliyor ne çıkıyor yani...
kadın için yıkıcı bir olay olma kapasitesi taşır.
"hiçbir eşcinsel feminen değildir, feminenleri de eşcinsel olarak göremiyorum." diyen arkadaşa "eşcinsel değillerse düzcinseller mi?" diye sormak istiyorum.

feminen sevmiyor olabilirsiniz. ama feminen gayleri eşcinselden saymamak da biraz komik açıkçası. istediği kadar kırıtsın o adamın da siki varsa senle aynı cins oluyor. o zaman da eşcinsel oluyorsunuz. idrak edebildin mi ?
eğer detayci biriyseniz aktifin en alasinda bile mutlaka bi hareketini yakalarsiniz . gerek merhaba deyisinde, gerek su içişinde, sekste yatağa uzanisinda ufak bi boşlukta kendini ele verir.

garip olan hoslanana kadar aklın nerde olduğu. hoslanana kadar seni iten bir durum olmadıysa ondan sonrası zaten önemli değil.
  • /
  • 3