tanımadığın biriyle tek seferlik ilişki

belli araliklarla tiergarten'da yaptigim eylem. her sey bitti ve en sonunda tschüß diyerek ayrildim adamin yanindan. heyecanli ve zevkli.
hiç beceremediğim eylem. hiç tanımadan yapamıyorum, olmuyor.
gel hele önce bi kuantum fiziği konuşalım
- usta bize 2 çay
başlık sorunlu gibi geldi bana. ama demek istediği şu sanırım: yani dating app’lerden ya da bardan falan tanıştığın biri de değil. mesela eskiden cep sineması vardı, veya şimdiki hamamlarda da olur ya: birisi gelir yanına cork curk emer gider gömer gider tanımazsın. bunu kastediyor sanırım. geçenlerde biri bana ismi lazim değil bir mobil uygulama üzerinden yazdı. fotoğrafımı gönderince hemen o da yolladı. geçen hamamda sevismistik hatırladın mı beni dedi. yooo dedim. çok güzeldi o gün dedi. ismini bile bilmiyorum dedi. neyse tanıştık sonra evine de davet etti evinde de sevistik falan güzeldi gercekten muamele falan. ama o hamamdaki ben değildim xd. bu da böyle bir anımdır. artık el sikiyle gerdege mi girmek denir. başkasının tanımadığı biriyle seksi üzerinden adam kaldırmak mi denir.
bu fantazi dünyasının ürünü ve çok pratiktir. sadece doğru ata oynayıp oynadığınızı öğrenmek için bile yapılır
toplu tasima araclarinda surtenlerde iliskiden sayiliyomu
hornet ve twitter sağ olsun bu konularda baya deneyimliyiz
ara sıra oluyor ya eşleşip konuşup karar verip buluşuyorum
size 1 ay önce başımdan geçen bi olayı anlatayım. öncelikle bilen bilir ben evliyim. son zamanlar seks hayatım leş olduğu için bi şeyler yapmamgerek diye düşündüm. 39 yaşında sağlıklı bi adamım neticede. evde seks yoksa göz dışarı kayar. yine deli gibi azgın olduğum bi gün planetromeo üyeliğim olduğu geldi aklıma. bi foto koyayım da bakalım kimler yazacak dedim. 15 dk sonra bi mesaj geldi. türkçeye çeviriyorum: merhaba. profilimi oku resimlere bak istersen yarın saat 11'de bana gel. ben baktım profile filan inceledim. her detay vermiş adam. nelerden hoşlanır ne sevmez filan. ben de tamam dedim. adresini yazdı yolladı. ben de ok yazdım. ertesi gün oldu ben buna mesaj attımgeliyorum bi sorun yok di mi diye. adam bekliyorum yazdı sadece.

benim kafada bi sürü düşünce dönüyor. nasıl bi adam lan bu hiç konuşmuyo filan. ama bi yandan da adamın çekiciliği 3 kat artıyor gözümde. neyse baktım bi mesaj daha zille kat numarasını yazmş sadece. neyse ben kapıyı çaldım adam kapıyı açtı içeri girdim.ben merhaba dedim adam sadece kafasını sallayıp direk odaya gitti soyundu uzandı. gerisi seks hikayelerine girer. acayip adrenalin duygusu oluştu bende. neyse olay bitti adamın çenesi açıldı bık bık bık. dedim çok şaşkınım hiç konuşmadın filan. ben seks sonrasına saklıyorum dedi.

cidden adam bu mu, taktik olarak mı kullanıyor ama acayip heyecanlıydı.